Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 01.01.1970

Folkloras kopas "Knipati" meteņošanās, ziemošanās un knipatošanās koncerts "Ziemu svinam Tā!"

15. februārī plkst. 18.30 folkloras kopas "Knipati" meteņošanās, ziemošanās un knipatošanās koncerts "Ziemu svinam Tā!" Ieeja bez maksas.

Volejbola spēle VK "Ozolnieki" pret VK "Aizpute"

23. februārī plkst.17.00 Ozolnieku Sporta skolā (Stadiona iela 5, Ozolnieki) notiks volejbola spēle VK "Ozolnieki" pret VK "Aizpute". Nāc un atbalsti mūsējos!

Kuldīgas amatierteātra izrāde "Pirmais sniegs" Ānes kultūras namā

23. februārī plkst.18.00 Kuldīgas amatierteātra izrāde "Pirmais sniegs". Režisore Dace Priede. Ieejas maksa 2.00 EUR.

 

Izrāde "Bļitka"

BIĻETES IZPĀRDOTAS! 26. februārī 19.00 izrāde "Bļitka". Režisors Dž.Dž.Džilindžers. Galvenajās un vienīgajās lomās Kaspars Gods un Egons Dombrovskis! Lugas autore Rasa Bugavičute-Pēce. Izrādes mākslinieks Varis Siliņš. Ieejas maksa: 14.00, 10.00, 8.00 eur. Biļetes TN kasē un Biļešu paradīzē.
Šis stāsts ir par divu vīriešu sarunu, kura nevarēja nenotikt, lai arī sākās šķietami nespeciāli. Jānis un Zigmārs satiekas uz aizsalušā Liepājas kanāla – viens uz ledus dzīvo jau nedēļu, iekārtojis sev kārtīgu bļitkotāja telti, otrs – dodas pašam nezināmā virzienā pēc samērā vētrainas nakts "Fonteinā". Viens ir pārguris no ģimenes dzīves pienākumiem un atbildības uzņemšanās pārējo priekšā, otrs cenšas aizmukt no lēmumu pieņemšanas, ka nu taču beidzot tā kā būtu jāsāk dzīvot pieauguša vīrieša dzīve – ar bildinājumu un bērniem. Rezultātā – pārliecinot viens otru par to, kā tad labāk būtu rīkoties, viņi atbild tieši uz sev būtiskajiem jautājumiem par to, kā būt.

Vakara sarunas kopā ar Andu Kļaviņu. Lepnums, Prieks, Entuziasms

28. februārī plkst. 19.00 Vakara sarunas. Lepnums, Prieks, Entuziasms. Pozitīvās emocijas kā spēkpilnas un laimīgas dzīves pamats. 2 stundu interaktīva lekcija mentores M. phil. Andas Kļaviņas vadībā. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās līdz 26.02. tautasnams@ozolnieki.lv Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322.

Pozitīvās emocijas – prieks, iedvesma, lepnums, mīlestība – ir jauki, bet gaistoši mirkļi mūsu piepildītajās dienās. Tāpēc mums ir tendence uztvert tās kā pašas par sevi saprotamas. Mēs daudz vairāk fokusējamies uz negatīvajām emocijām, jo tās ir daudz skaļākas un pieprasa steidzamāku rīcību. Bet, saskaņā ar pozitīvo psiholoģiju, tieši šie īsie pozitīvo emociju brīži ir tas laiks, kad mēs veidojam pamatu, lai tiktu galā ar dzīves izaicinājumiem un stresu.
Apzinoties savas pozitīvās emocijas, varam izveidot noturīgas rezerves, lai būtu laimīgāki, veselīgāki un stiprāki!

LEKCIJA:
Šajā interaktīvajā lekcijā Jūs iegūsiet izpratni par sekojošo. A) Kāpēc pozitīvās emocijas ir svarīgas. B) Ko darīt, lai vairotu pozitīvās emocijas Jūsu dzīvē. C) Kopīgas pozitivitātes superspēks – apzināsieties to, ka pat kopā ar nepazīstamu cilvēku varat piedzīvot pozitivitātes mikromirkļus, kas vairo prieka, viegluma un veselības iespējas.

Koncerts "Austrumu deju aromāts" Ozolnieku Tautas namā 2. martā

2. martā plkst. 18.00 koncerts "Austrumu deju aromāts". Organizē: Austrumu deju studija "AĪDA". Piedalās deju studijas "AĪDA", "Oriental Ladies" un "Asfar". Ieejas maksa 3,00 eur. Biļešu iegāde pirms koncerta.

Salsas un bačatas iepazīšanās nodarbības Garozas pakalpojumu centrā "Eži"

Martā katru pirmdienu aicinām dāmas uz atklātajām salsas un bačatas iepazīšanās nodarbībām Garozas pakalpojumu centrā "Eži"!

Vadītāja Ilvija Džordža.

Radošā nodarbība "Auduma ziedu meistarošana" Garozas pakalpojumu centrā "Eži"

7. martā plkst.17.00 radošā nodarbība – auduma ziedu izgatavošana Garozas pakalpojumu centrā "Eži". Dalība bez maksas.

Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde_07.03.2019.

Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde

Sieviešu dienas balle ar grupu “Reprīze” Ānes kultūras namā

Sieviešu dienas balle. Spēlē grupa “Reprīze”. Vakara vadītājs A.Ašaks. Ieejas maksa 3,00 EUR. Līdzi "groziņš". Iepriekšēja galdiņu rezervēšana pie kultūras nama direktora līdz 7.martam.Tālrunis informācijai 26121516.

Sieviešu dienas balle ar grupu "Jelgava Festival Band" Ozolnieku Tautas namā

9. martā plkst. 21.00 – 02.00 Sieviešu dienas balle ar grupu Jelgava Festival Band! Izklaides un pārsteigumi ar vakara vadītāju Haraldu. Foto stūrītis. Dāvanu darbnīca. Ieeja maksa 5,00 eur. Ierašanās no plkst. 20.30. Līdzi groziņš. Galdiņu rezervēšana un biļešu iepriekšpārdošana līdz 7. martam Tautas nama kasē. Kases tālr. 28810322.

Izglītības, kultūras, veselīga dzīvesveida veicināšanas komitejas sēde_11.03.2019.

Izglītības, kultūras, veselīga dzīvesveida veicināšanas komitejas sēde_11.03.2019.

Sociālo jautājumu komitejas sēde_12.03.2019.

Sociālo jautājumu komitejas sēde_12.03.2019.