Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 16.12.2019

Ziemas balle kopā ar Jāni Krūmiņu Ānes kultūras namā 20. decembrī

20. decembrī plkst.20:00 - 02:00 Ziemas balle kopā ar Jāni Krūmiņu Ānes kultūras namā. 
Iepriekšēja galdiņu rezervēšana pie kultūras nama direktora.
Ieeja: 4.00 EUR, pensionāriem 2.00 EUR.

 

Ozolnieku novada iedzīvotājus aicina uz bezmaksas publisko slidošanu decembrī

​​Decembra mēnesī katru piektdienu Ozolnieku novada pašvaldība novadniekus aicina uz bezmaksas publisko slidošanu.

Plānotās dienas un laiki: 6., 13., un 20. decembrī no plkst. 20.30 līdz 22.00, savukārt 27. decembrī no plkst.12.30 līdz 14.00.

IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI! Biežo slidu zādzību dēļ, kas notikušas publisko bezmaksas slidošanu laikā, sākot no decembra, bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam slidas varēs iznomāt tikai pieaugušo pavadībā vai uzrādot personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju (skolēnu apliecība, pase, ID-karte), kas būs jānodod glabāšanā līdz inventāra atgriešanas brīdim!

 

Ziemassvētku pasākums “Ciemos pie eglītes” Ozolnieku novada bērniem no 1,5 gadu vecuma, kuri neapmeklē pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes

21. decembrī plkst. 11.00 Ozolnieku novada bērniem vecumā no 1,5 gadiem līdz skolas vecumam, kuri neapmeklē Ozolnieku pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes (bērnu dārzus). Dāvanā saldumu paciņas. Obligāta pieteikšanās līdz 19. decembrim Ozolnieku pašvaldības kancelejā vai pa tālruņiem 63050241, 28652208.

 

Ziemassvētku pasākums bērniem “Ciemos pie eglītes” Ozolnieku Tautas namā

21. decembrī plkst. 13.30 Ziemassvētku pasākums bērniem “Ciemos pie eglītes”. Ieejas maksa 2.50 eur no cilvēka. Biļešu iegāde un dāvaniņu atnešana uz Ozolnieku TN kasi līdz 20. decembrim ar skaidri uzrakstītu bērna vārdu un uzvārdu.

Eglīte bērniem "Kā zaķi Ziemassvētkus svinēja" Ānes kultūras namā

26. decembrī plkst. 13.00 Eglīte bērniem "Kā zaķi Ziemassvētkus svinēja" Ānes kultūras namā.

Iepriekšēja pieteikšanās ar vecāku sarūpētu dāvaniņu pie kultūras nama direktora.

"Ģimenes dienas" aktivitātes Ozolnieku Sporta skolā 27. decembrī

27. decembrī no plkst. 9.00-19.00 "Ģimenes dienas" aktivitātēm Ozolnieku Sporta skolā.
Plānotās nodarbes piemērotas gan bērniem, gan vecākiem.

No plkst. 9.30-12.30 būs atvērtas radošās darbnīcas. Piparkūku apgleznošana, veidošana no māla, Ziemassvētku kartīšu apgleznošana, grāmatzīmju izgatavošana un iespēja izpausties amatniecības nodarbēs.
Paralēli radošajām darbnīcām, būs iespēja izmēģināt jaunus sporta veidus un pārbaudīt spēkus stafetes skrējienā.
Mammām un lielām meitenēm patiks JOGAS nodarbība (9.30-10.30) un ZUMBAS deju nodarbība (11.00-12.00).
Visas dienas garumā svētku izjūtu uzturēs Ziemassvētku vecītis, ar kuru varēs fotografēties.
No plkst. 12.30-14.00 visi aicināti uz publisko slidošanu “Ozo hallē”. Slidas varēs izīrēt vai slidot ar jūsu pašu līdzi paņemtajām slidām.
Plkst. 16.00 pieaugušie aicināti piedalīties basketbola turnīrā 5 pret 5.

Pasākumi tiek īstenoti ES fonda projekta ”Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/066) ietvaros. Dalība pasākumos ir bez maksas.

 “ESI VAIRĀK – DARI VAIRĀK”

 

 

RDKS Gospeļkora koncerts "Ziemassvētku noskaņās"

29. decembrī plkst.15.30 RDKS Gospeļkora koncerts "Ziemassvētku noskaņās" Salgales evanģēliski luteriskajā baznīcā. Diriģente Una Stade.

Svētku uguņošana Ozolniekos

Jauno 2020. gadu sagaidīsim ar svētku uguņošanu!

Ozolnieku novada pašvaldība sveic visus novadniekus un viesus, novēlot panākumiem bagātu Jauno 2020. gadu!

 

Romantiska komēdija “Jaungada taksometrs 2”

3. janvārī plkst. 18.00 romantiska komēdija “Jaungada taksometrs 2”. Ieejas maksa 3,00 EUR. Biļetes Tautas nama kasē.

Pagājis gads un "Jaungada taksometrs" varoņi atkal skaita stundas līdz Jaunajam gadam. Andrejs pavada to kopā ar savu mīļoto Ilzi, gaidot atbraucam viņas mammu, lai beidzot iepazītos un paziņotu par gaidāmo mazuli. Ilzes daudzo iegribu dēļ, viņš neviļus kļūst par salaveci neparastā pasākumā, kas var mainīt ne tikai viņa paša, bet arī jaunās ģimenes nākotni.

Režisors: Māris Martinsons
Lomās: Lauris Reiniks, Anete Krasovska, Nauris Brikmanis, Ieva Florence, Zane Dombrovska, Andris Bulis, Valters Krauze, Baiba Sipeniece-Gavare, Anna Lieckalniņa
Filmas garums: 1h un 24 min.
Ieteicamais vecums: 16+

Kūdras skulptūru ceļojošā izstāde Ozolniekos

Šā gada maijā Jelgavas novadā norisinājās “Kūdras skulptūru festivāls”, kā ietvaros mākslinieki no Latvijas, Somijas, Francijas un Itālijas veidoja tēlniecības darbus no kūdras. Kūdras skulptūru festivālā tapušie darbi tagad sākuši ceļu pa Jelgavas un Ozolnieku novadiem, lai tos varētu aplūkot plašāks interesentu loks. 2020. gadā no 6. līdz 20. janvārim neparastās skulptūras ikvienam bez maksas būs apskatāmas Ozolnieku novada vēstures ekspozīcijas telpās, Rīgas ielā 29, Ozolniekos.
Līdztekus kūdras skulptūrām būs aplūkojama arī izstāde “100 gadi purvā”. Tuvākajā laikā izstādes eksponātiem pievienosies kūdras pētnieka, mākslinieka Edgara Amerika gatavotie paraugi kūdras izmantošanai interjera dizainā vai mēbeļu gatavošanā – ar epoksīda sveķiem un linsēklu pārklāta, slīpēta kūdra, jēlkūdra, griezta kūdras kluča “serde” un vairāki paraugi ar kūdras apmetumu.
Starptautiskajā lidostā “Rīga” “Magnetic Latvia” stendā līdzās 70 citiem Latvijā radītiem dizaina un mākslas objektiem izstādīta arī viena no festivāla ietvaros tapušajām skulptūrām – Evijas Rubīnas darbs “Tuvu”. Tā stenda apmeklētāji – gan Latvijas iedzīvotāji, gan ārvalstu tūristiem – uzzina par Latvijas dabas resursu - kūdru - un tā izmantošanas iespējas ne tikai lauksaimniecībā, bet arī mākslā.

Raksts tapis sadarbībā ar Lauku partnerību „Lielupe”

Cigun nodarbības Ozolnieku novada senioriem SAC "Zemgale"

No 2020. gada 6. janvāra katru pirmdienu un ceturtdienu plkst. 10.00 SAC „Zemgale” telpās Skolas ielā 9, Ozolniekos norisināsies Cigun nodarbības senioriem.

Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde_09.01.2020.

Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde

Tikšanās un saruna ar astroloģi un aktrisi Akvelīnu Līvmani

9. janvārī plkst. 18.00 tikšanās un saruna ar astroloģi un aktrisi Akvelīnu Līvmani. Dzīves un laimes prognozes 2020. gadam. Ieejas maksa 2,50 EUR. Pieteikšanās līdz 07.01. tautasnams@ozolnieki.lv, norādot savu mob.nr., vai pa tālr. 28810322.

Austrumu deju kluba "Oriental Ladies" koncerts "Ziemas pieskāriens" Ānē

11. janvārī plkst. 16.00 Austrumu deju kluba "Oriental Ladies" koncerts "Ziemas pieskāriens". Piedalās Oriental Ladies un viesi no Rīgas, Olaines, Mārupes un Valmieras. Eksotiski ritmi un krāšņi tērpi! Ieeja bez maksas.

Izglītības, kultūras, veselīga dzīvesveida veicināšanas komitejas sēde_15.01.2020.

Izglītības, kultūras, veselīga dzīvesveida veicināšanas komitejas sēde

Finanšu komitejas sēde_16.01.2020.

Finanšu komitejas sēde