Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ziņojumu dēlis

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Lai veicinātu Ozolnieku novada iedzīvotāju savstarpējo komunikāciju un sadarbību, ir izveidota atsevišķa sadaļa „Ziņojumu dēlis”, publicējot Ozolnieku novadā deklarēto iedzīvotāju – privātpersonu paziņojumus sadaļās: PĒRK; IZĪRĒ; VĒLAS ĪRĒT; APSVEICAM; PATEICĪBA; LĪDZJŪTĪBA; PAZUDIS; MEKLĒ; DĀVINA un uzņēmumēju sniegto informāciju - Ozolnieku novada teritorijā pieejamās VAKANCES.

Informāciju sūti uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , ar norādi – ziņojumu dēlim. Vēstulē norādiet korektu kontaktinformāciju: vārdu un uzvārdu, kā arī deklarēto adresi Ozolnieku novadā (personas uzvārds un adrese netiks publicēta mājas lapā). Tekstam jāpievieno e-pasta adresi vai telefona numuru, lai potenciālie interesenti varētu ar Jums sazināties.

Iesūtot vakances, nepieciešams norādīt vakances beigu termiņu, lai varam nodrošināt to savlaicīgu dzēšanu no Ziņojumu dēļa.

Informācija mājas lapā tiks publicēta un saglabāsies līdz brīdim, kad ziņosiet, ka tā vairs nav aktuāla, bet ne ilgāk kā divas nedēļas no ziņas publicēšanas dienas, izņemot vakances.

Šajā sadaļā nav pieļaujama anonīmas informācijas, komentāru, iepazīšanās sludinājumu, komercsludinājumu un reklāmu publicēšana, tāpat ziņojumu dēlī ir aizliegts norādīt jebkādas naudas summas.

 

VAKANCES:

SIA "KERR" aicinam darbā CE kategorijas autovadītāju tālbraucēju darbam maršrutā Latvija-Eiropa-Latvija. Sīkāka informācija pa tālruni +371 27881165.

****

SIA "POLIURS", izolēto cauruļu ražotājs, aicina pastāvīgā darbā strādniekus PE un metāla izolēto cauruļu ražošanai. Apmācību veicam uz vietas. Darbavieta Ozolniekos, Saules iela 8. Darbs maiņās.
Prasības:
fiziskā izturība un gatavība veikt fizisku darbu.

Piedāvā:
Stabilu atalgojumu vienmēr laikā;
Visas sociālās garantijas;
Veselības apdrošināšanu pēc 1 nostrādātā gada.

Lūdzam sūtīt savu CV ar norādi "Strādnieks" uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

***

VAS "Latvijas Pasts" Ozolnieku pasta nodaļa aicina darbā Pastnieku/-ci automobiļa vadītāju (pilna slodze) ar B kategorijas autovadītāja apliecību un personīgo auto. Piedāvā - stabilu atalgojumu un sociālās garantijas, amortizācijas maksu un papildus mainīgo algas daļu.

Tālrunis informācijai : 63050248; 25700189

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

septembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
21
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs