Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Mini futbols

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Saulainā 9.jūnija sestdienā 3.spartakiādes minifutbola laukumos tikās novada piecas futbola komandas. Divos laukumos un trīs stundu ilgās cīņās bez pārtraukuma uzvaru izcīnīja „Centra” komanda ar kapteini Olafu Krūzmētru priekšgalā, kā arī brāļi Kaspars un Normunds Kaļķi, Kaspars Balodis, Romāns Garkuļs, Guntis Tiliševskis, Gatis Krūklītis un Dainis Liepiņš. 

Sudraba medaļas pienācās „Kauguru” komandai – Artis Ozols, Rihards Dūša, Ervīns Vēveris, Ivo Baranovskis, Didzis Sloka, Uģis Skrupskis un Stanislavs Tihonovs. 

Bronzas medaļas „Salgales” komandai – Agris Kozlovs, Andrejs Vasiļjevs, Uldis Siliņš, Artjoms Solovjovs, Eduards Frolovs, kuriem piepalīdzēja Aivis Salmiņš un Artis Rītelis no „Ozokalna” komandas, par cik sava komanda nesanāca. 

Ļoti labi cīnījās un daudz vārtus guva „Ezermalu” komanda. Tikai dalībnieka trauma neļāva „Tetelānes” komandai parādīt īsto spēli. Jādomā, ka „Aizupes”, „Brankas” un „Ozokalna” komandu spēlētāji nespēja līdz pl.11.00 izgulēties, lai ierastos uz sacensībām.
Paldies sacensību tiesnesim Rimantam Štopim, līdzjutējiem un visiem, kam tagad, bez futbolistu pieredzes, sāp kāju muskuļi! 

Spartakiādes tiesnese Irēna Leitēna

Labākos futbolistus skatīt šeit...

Rezultātus skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs