Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Sociālā dienesta darbu?

7.spartakiādes Zolītes turnīrs noslēdzies

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Novada spartakiādes ZOLĪTES turnīra čempiona noskaidrošanai intriga saglabājās līdz pašam pēdējam brīdim. Pārliecinošs līderis pirmajās trīs kārtās bija Imants Leimanis no Salgales un likās, ka viss jau skaidrs, jo vienu - sliktāko kārtu vēl būs iespējams izslēgt, kā tas paredzēts pēc nolikuma. Taču zolīte tāpēc jau ir aizraujoša, ka viss var mainīties jebkurā brīdī. Kādam dalībniekam ar katru no sešām kārtām rezultāti kāpa uz augšu, citam tie slīdēja lejup, bet izslēdzot sliktāko kārtu - rezultāts sanāca pavisam citādāks. Un tā, šajā sezonā atkal jauns novada zolītes čempions un tas ir Normunds Alutis (Ozokalns), otrajā vietā Ivars Vīnavs (Kauguri), trešajā vietā Gunārs Balodis (Centrs). Kā vienmēr atzīmējam arī ceturto labāko – Jānis Bišers (Tetelāne). Līdzvērtīgi ar vīriem lieliski startēja Maija Kuksa un Airisa Hammere-Venevica.
Septiņu zolītes čempionātu laikā dalībnieku skaits ir svārstījies no 46 līdz pat 65, kas pārliecina, ka šis pasākums ir guvis atsaucību, kļuvis par vienu no populārākajiem un vienmēr gaidīts.
Turnīra noslēgumā jau tika noteikts ZOLĪTES KAUSA datums -12.marts, kur uzvarētāju noskaidrosim vienas dienas laikā.
7.spartakiādes zolītes komandu vērtējumā secība ir sekojoša:
„Centrs"-127,
"Tetelāne"-114,
"Ozokalns"-104,
"Kauguri"-99,
"Salgale"-95,
"Aizupes"-54,
"Ezermalas"-54,
„Brankas" - 19 punkti.

Labs spartakiādes sākums liek cerēt, ka arī turpmāk būs atsaucība, jo kopā sportot vienmēr ir interesantāk. 30.janvārī jau gaidām NOVUSA cienītājus uz pamatturnīru, 13.februārī ZEMLEDUS makšķerniekus.


Jauns pasākums šajā spartakiādē būs SPĒKA un VEIKLĪBAS diena jau 28.februārī Ozolnieku Sporta centra zālē. Vēl ir pilnīgi pietiekoši laika morāli sagatavoties. Apsolam, ka svaru bumbas nebūs jācilā, bet vienkārši jāpierāda, ka ir gribasspēks un protat pārvaldīt savu ķermeni. Daudzcīņas veidā noteiksim trīs labākos vīriešu un sieviešu konkurencē. Noteikti noteicošie šajā cīņā būs jūsu atbalstītāji tribīnēs – ģimene, draugi, radi. Nāciet - būs interesanti!

Rezultātu tabulu skatīt šeit...

Spartakiādes sekretāre Irēna Leitēna

 

2.galdiņš3.galdiņš

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

februāris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
22
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs