Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Sportiskais azarts valdīja spartakiādes „Spēka un veiklības dienā”

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

7. Ozolnieku novada spartakiādes ietvaros 28.februārī visas dienas garumā Ozolnieku Sporta centra zālē pirmo gadu norisinājās azartiskas un jautras sacensības, kur novadnieki varēja mēroties spēkiem dažādos sportiskos pārbaudījumos. Spēka un veiklības dienas sacensības notika vīriešu un sieviešu konkurencē daudzcīņas veidā. Jaunajā spartakiādes piedāvājumā bija iekļauti fiziskās sagatavotības un spēka pārbaudes elementi - pievilkšanās, atspiešanās, spēka mērīšana abām rokām, smagu smilšu maisu celšana un pārnešana.

Sacensību dalībnieki veiklību un precizitāti varēja pārbaudīt braucienā ar skrejriteni, soda metienos, šautriņu mešanā, un pildbumbas vilkšanā, konusu gāšanā ar svārstā iekārtu bumbu, kā ari glāžu piramīdas būvēšanā.

Dalībnieku fiziskā izturība tika pārbaudīta minoties uz velotrenažieriem un svara turēšanā guļus stāvoklī, atspiežoties uz rokām. Šī pēdējā sacensību disciplīna noritēja visiem dalībniekiem vienlaikus, nosakot izturīgākos, kas savu ķermeņa svaru spēja noturēt visilgāk.

Sacensību gaitā noskaidrojās stiprākie un veiklākie novada iedzīvotāji. Vīru konkurencē 1. vieta Ervīnam Vēverim, otrais - Ivo Baranovskis, bet trešajā vietā – Andris Jutinivičs. Starp sievietēm žiglākās izrādījās Ilona Butkus (1. vieta) un Una Tilba (2. vieta), bet 3. vietā šoreiz Zane Dzirkale.

Komandas kopvērtējumā:

1. vieta komandai „Kauguri”- 28 p.,

2. vieta komandai „Tetelāne”- 14 p.,

3. vieta komandai „Aizupes”- 11 p.,

4. vieta komandai „Ezermalas”- 8 p.,

5. vieta komandai „Centrs”- 1.p.

Pirmo trīs vietu ieguvēji vīriešu un sieviešu konkurencē tika apbalvoti ar diplomiem, medaļām un balvām ar Ozolnieku novada simboliku.

Paldies sacensību organizatoriem Ozolnieku Sporta centram – Rolandam Baranovskim un Irēnai Leitēnai par izdomu un labi noorganizēto dažāda vecuma novadniekus aizraujošo un saliedējošo pasākumu.

Solvita Cukere               

Rezultātus skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit..                                                                  

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs