Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Šaušanas diena

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Iepriekšējā gadā eksperimenta veidā organizētā ŠAUŠANAS diena - šogad apliecināja, ka šis sporta veids Ozolniekos ir interesants un dzīvotspējīgs. Trīs stundu garumā Salgales pamatskolas sporta zālē un piecu stundu garumā Ozolnieku Sporta centra zālē uz šaušanas sacensībām ieradās 146 pieaugušie un aptuveni 50 bērnu. Bija patīkami dzirdēt labus vārdus no dalībniekiem par sarīkoto pasākumu, un arī par to, ka pasākums notiek tieši svētku dienā, kad ģimenes un draugi pulcējas kopā un izvēlas pasākumus, ko apmeklēt visiem kopā.
Apbrīnojamu aktivitāti šoreiz izrādīja Jāņa Valerta vadītā „Kauguru" komanda, ierodoties uz pasākumu 58 pieaugušo un aptuveni 30 bērnu sastāvā.
Aktīva līdzdalība un interese bija vērojama arī Salgales pamatskolā, kur šaušanas sacensības vadīja aktīvs sporta entuziasts Andris Vincāns, kurš arī pats uzrādīja 49 no 50 iespējamajiem punktiem.
Ozolnieku Sporta centrā, sertificētu instruktoru uzraudzībā, sacensības vadīja un modernas mūsdienu pneimatiskās šautenes piegādāja Šaušanas sporta klubs „Dobele", ļaujot mūsu dalībniekiem sasniegt ļoti labus rezultātus. No 64 dalībniecēm divas sievietes: Oļesja Asare un Marina Kozello sašāva tieši 50. Trešajā vietā ar 49 punktiem Liene Streka. Vēl četras sievietes ieguva 49 punktus, septiņas - 48 punktus, astoņas - 47 punktus.
82 vīriešu konkurencē nepārspējams palika Didzis Sloka ar 50 gūtajiem punktiem. Taču, lai noteiktu otrās un trešās vietas ieguvējus no desmit dalībniekiem, kuri sašāva pa 49 punktiem – bija jāņem palīgā pat mikroskops lai noskaidrotu, kam tieši tomēr centrs ir visvairāk trāpīts. Izrādījās, ka tie ir Juris Naglis un Arnis Gulbis. Lielākā daļa sacensību līderu pārstāv tieši „Kauguru" komandu.
Abās sacensību vietās arī bērniem tika dota iespēja izmēģināt savās rokās ieroci šaujot pa krāsainajiem baloniem, simboliskajām Lieldienu olām un piekarinātajām pīlītēm, trāpījuma gadījumā saņemot pretī saldumiņus.
Šaušanas sacensību uzvarētāji tiks apbalvoti ar Ozolnieku novada 7.spartakiādes medaļām un speciāli izgatavotajiem suvenīriem š.g. 14.maijā pirms tradicionālās Ozolnieku velotūres.
Tuvākās sacensības ģimenēm ar bērniem – auto / foto orientēšanās jau 23.aprīlī. Gaidām iepriekšēju pieteikšanos.

Ozolnieku Sporta centrs

Rezultātu tabula

Kopvērtējuma tabula


 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs