Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Ģimeņu auto – foto orientēšanās sacensības

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 ozolnieku burti

Ar skaistu, saulainu dienu un labu dalībnieku noskaņojumu aizvadītajā nedēļas nogalē 18. aprīlī norisinājās jau trešās Ģimeņu auto – foto orientēšanās sacensības. 32 ekipāžas ar 128 dalībniekiem devās aizraujošā braucienā, mēģinot fotogrāfijās atpazīt un atrast kartē norādītos kontrolpunktus, izzinot jaunas vietas, kā arī praktiski izmēģinot ko tādu, kas vēl līdz šim nav piedzīvots.

Kā vienmēr pārsteidza kontrolpunkts Garozā pie Dinas Štelmaheres, kur dalībniekiem tika dota iespēja izrādīt savas dziedāšanas, dejošanas un stāstītprasmes, kā arī pārbaudīt sevi dažādos atjautības vingrinājumos.

Uzkāpt moča mugurā un mēģināt noturēt līdzsvaru varēja "Priežkalnu" trasē pie triāla sportistiem Grīnfeldiem.

Guntis un Andris Vincāni pārsteidza dalībniekus ne tikai ar iespēju izmēģināt šaušanu pa lidojošiem mērķiem, bet arī ziedojuma veidā sedzot visus sacensību munīcijas izdevumus, kā summa sniedzas virs 100 eiro.

Nebija iespējams aizbraukt garām Dombrovsku saimniecības zirgiem, kur priecājoties par staltajiem dzīvniekiem, reizē tika nopelnīti punkti ieskaitei.

Ānē dalībnieki saņēma uzdevumu pašiem iepazīties ar ķieģeļu ražotni, apskatīt paraugus, uzdot jautājumus, kā arī to visu iegaumēt, lai finišā atbildētu uz 10 dažādiem jautājumiem. Atbildēs bija arī kuriozi fakti, kur dalībnieks, ražojot ķieģeļus, grasījās māliem pievienot olas kā papildizejvielu.

Sarežģītu jautājumu dalībniekiem uzdeva Ozolnieku motormuzeja vadītājs Alfrēds Zamockis, jo atbilde bija atrodama tikai pēc iepazīšanās ar visu muzeja ekspozīciju.

Gan fiziskas, gan ekstremālas pārbaudes dalībnieki piedzīvoja skaistajā atpūtas kompleksā "Vīksnas" pie Raivja Zigmunda. Kādu ekipāžu karte aizveda upes pretējā pusē, kur labi būtu noderējusi autoamfībija, lai tiktu pie mērķa. Citi dalībnieki vēlējās nopelnīt papildpunktus izpeldoties dīķa pavasarīgajā ūdenī, tomēr tā, kā tas nebija paredzēts nolikumā, kā arī daudzi dalībnieki nezināja par šādu ekstremālu iespēju, tad finišā paziņotie rezultāti tika koriģēti, un tādējādi 2015. gada auto - foto čempionu titulu un Ceļojošo kausu godam nopelnījusi Mozgu ģimene. Čempionu Jāņa, Laimas un Ivara vārds tiks iegravēts šogad īpaši šim sporta veidam izgatavotajā Goda stendā Ozolnieku Sporta centrā. Svinīga Ceļojošā kausa pasniegšana čempioniem notiks 9. maijā pirms ikgadējās pavasara Velotūres.

Otro vietu ar 88 punktiem ieguva Ivo Baranovska ģimene, bet  trešajā vietā ar 87 punktiem ierindojās Sergeja Šmirova ģimene. Tālākie rezultāti ir ļoti blīvi, ko izšķir tikai nobrauktie kilometri.


Lai arī līderu skaitā nevar nosaukt visus dalībniekus, domājams, ka zaudētāju šajās sacensībās nebija, jo kopā ar ģimeni un draugiem pavadītais laiks ir neatsverams ieguvums.

Prieks, ka Ozolnieku novadā ir atsaucīgi cilvēki, saimniecības, uzņēmumi un pašvaldības darbinieki, kuri velta savu brīvo laiku un palīdz sacensību organizēšanā.

Paldies visiem pasākuma atbalstītājiem, kuri gādāja par to, lai pasākums izdotos!

Ozolnieku Sporta centra direktora vietniece
Irēna Leitēna


Sacensību rezultātu tabulu skatīt šeit

Spartakiādes kopvērtējuma tabulu skatīt šeit

Pasākuma foto galerija

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs