Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Novusa finišs

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Izrādās, lai iegūtu labus rezultātus novusā – ir jātrenējas lielajā tenisā. To pierāda Aivars Bajārs (Kauguri) un Guntis Žeivots (Ozokalns), izcīnot attiecīgi 6. un 5. vietas. Ceturtajā vietā ierindojās Mārtiņš Veilands (Ezermalas). Pirmo reizi novusa līderos iekļūst Juris Naglis (Ozokalns), ieņemdams godpilno 3.vietu. Bet intriga par zeltu un sudrabu saglabājās līdz pēdējai spēlei. Gunārs Balodis jau bija samierinājies ar sudrabu, jo savstarpējā spēle ar Vītiņu ir par labu pēdējam. Taču novusā, tāpat kā citos sporta veidos, visu nosaka finišs. Pēdējā spēlē ar negaidīti nospēlētu neizšķirtu rezultātu, Edgaram Vītiņam (Aizupes) atliek samierināties ar sudrabu, bet novusa čempiona tituls aizceļo pie Gunāra Baloža (Centrs). Apsveicam uzvarētājus! Taču domāju, ka zaudētāju mūsu novada spartakiādē nav neviena. Lieliska novusa zāle un sporta inventārs, novada atbalsts, kā arī radoša, pilnvērtīga kopābūšana.
Kopvērtējumā: 1.vieta-„Ozokalnam"-39.punkti, 2.vieta-„Centram"–37p., 3.vieta „Aizupēm" – 20.p. Tālāk seko "Kauguri"-18 p., „Ezermalas"-15 p. un „Brankas"-7 punkti. Novusa turnīrā nepiedalījās "Tetelāne" un „Salgale".

Turnīra tabulu skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

Novusa nolikumu skatīt šeit...

Spartakiādes tiesnese Irēna Leitēna

2.februārī Ozolnieku novada 5.spartakiādes novusa turnīrā ieradās uz pusi mazāk dalībnieku kā zolītē, taču tas nemazināja spēles azartu. Izrādās, ka ģeometriskie novusa leņķi Ozolnieku dāmām neinteresē un tikai 3 dāmas centās kaut ko viena otrai pierādīt. Protams, kā vienmēr, nepārspējama bija Silvija Salmiņa, otrajā vietā Una Tiliba un 3.vietā Brigita Gailāne.
Toties 17 vīriem bija nolemts izspēlēt apli, lai varētu tikties katram ar katru. Tā, kā konkurence novusa cīņās ar katru gadu pieaug, tad pirmā saieta sešu stundu garumā izdevās izspēlēt tikai pusi no spēlēm. Vislabāk veicās Edgaram Vītiņam no „Aizupēm" – pagaidām visas uzvaras. Tikai viens zaudējums un viens neizšķirts rezultāts –Gunāram Balodim („Centrs"). Negaidīti 3.vietā ierindojās - Guntis Žeivots (Ozokalns"). Tuvākie sāncenši Mārtiņš Veilands un Juris Naglis. Taču viss vēl priekšā. Nākošā tikšanās 9.februārī pl.10.00.

Rezultātu tabulu skatīt šeit...

 Irēna Leitēna

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs