Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Sociālā dienesta darbu?

Mini futbola sacensības noslēgušās

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ar mini futbola sacensībām Ozolnieku novada 5.spartakiāde tuvojas izskaņai. Tāpēc ļoti svarīgi bija gūt pēdējos vērtīgākos punktus kopvērtējuma tabulas korekcijai. Diemžēl, tieši sīvākie sāncenši „Ozokalna" un „Kauguru" komandas neieradās, kurām tas bija šoreiz ļoti svarīgi. Atliek tikai vēl cīņa līdz ar septembra mēnesi skrējēju starpā, piedaloties „Ozolnieku apļos" un „Ielūdz Ozolnieki". Katrai komandai vērtēsim 5 dalībnieku trīs augstāk iegūtās vietas.

Ozolnieku Sporta centra futbola laukumos pa vakariem mudž no futbola spēles cienītājiem, bet uz sacensībām noslēgumā sanāca knapi divas komandas „Centrs" un „Ezermalas". Ja neierastos „Tetelāne" un „Brankas" – sacensības varētu nerīkot. Varbūt futbols vairs nav vajadzīgs Ozolniekos?


Toties, kā jauninājums, uz sacensībām pieteicās uzņēmuma „Poliurs" komanda un spraigās cīņās gala rezultātā ieguva 3.vietu. Diemžēl, spartakiādes noteikumi liek komandas veidot pēc dzīvesvietas iedalījuma un līdz ar to, bronzas medaļas aizceļoja pie „Centra" komandas. „Branku" komandas puiši parādīja lielisku meistarību un ieguva sudraba medaļas. Interesanti, kur viņi bija agrāk? Čempionu titulu pārliecinoši izcīnīja „Tetelānes" komanda ar kapteini un sacensību tiesnesi Rimantu Štopi priekšgalā.


Esam novadā aktīvi sportojuši 8 mēnešu garumā, iesildījuši visas muskuļu grupas – tagad droši varat pierādīt sevi augstāka ranga sacensībās vai arī atpūsties un doties ceļojumos. Un tad jau 25.oktobrī sanāksim novada spartakiādes noslēguma pasākumā.


Rezultātus skatīt šeit...

Labākos futbolistus skatīt šeit...

Kopvērtējuma tabulu skatīt šeit...

 

Spartakiādes tiesnese Irēna Leitēna

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

februāris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
22
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs