Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Mājas lapas lietošanas noteikumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

1. Šie noteikumi nosaka mājas lapas un tajā pieejamās informācijas lietošanas kārtību un ierobežojumus, kas ir saistoši visiem mājas lapas lietotājiem.

2. Katra mājas lapas lietotāja pienākums ir iepazīties ar lietošanas noteikumiem un šīs mājas lapas lietošana ir uzskatāma par piekrišanu, ievērot konkrētos lapas lietošanas noteikumus.

3. Katrs mājas lapas lietotājs ir atbildīgs par savām darbībām un informāciju, ko raksta mājas lapā. Ozolnieku novada dome nav atbildīga par lietotāju darbībām un saturu, ko mājas lapā ievieto lietotāji.

4. Reģistrējoties mājas lapā, lietotājam ir jānorāda korekta informācija: vārds, uzvārds un e-pasts, konstatējot, ka norādīti neatbilstoši dati, lapas administrators ir tiesīgs bloķēt kontu.

5. Uzdodot jautājumus mājas lapas jautājumu/atbilžu sadaļā jānorāda korekta e-pasta adrese, lai nepieciešamības gadījumā varētu precizēt jautājuma būtību. Gadījumā, ja uzdodot jautājumu, norādīta neeksistējoša e-pasta adrese, Ozolnieku novada dome ir tiesīga neatbildēt uz uzdoto jautājumu.

6.Lapā www.ozolnieki.lv ir aizliegts:  

  • veikt apvainojošas, aizskarošas darbības vai pretlikumīgas darbības un lietot necenzētus vārdus;
  • izteikt Ozolnieku novada domes, pašvaldības un tās iestāžu, Ozolnieku novada iedzīvotāju un teritorijā esošo uzņēmumu godu un cieņu aizskarošus komentārus un informāciju;
  • rakstīt informāciju, kas aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
  • ievietot mājas lapā komerciāla rakstura informāciju (piemēram, sludinājumus vai reklāmu) vai saites uz šādām lapām;
  • ievietot informāciju, kas izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai).

7. Konstatējot aizliegtas informācijas izvietošanu www.ozolnieki.lv, lapas administrators ir tiesīgs šo informāciju nekavējoties izdzēst.

8. Gadījumā, ja konkrētā lietotāja komentāros un/vai jautājumos atkārtojas aizliegtas informācijas ievietošanas fakts, tad lapas administrators ir tiesīgs šī lietotāja kontu bloķēt.

9. Lietotājs nedrīkst no lapas saņemto informāciju pārveidot, citējot vai atsaucoties uz lapā iegūto informāciju, lietotājam jānorāda informācijas avots.

10. Mājas lapā var būt izvietotas saites uz citām - ārējām interneta mājas lapām, lai sniegtu papildu informāciju. Ozolnieku novada dome nav saistīta ar ārējām interneta mājas lapām un neatbild par to saturu.

11. Ozolnieku novada domei ir tiesības mainīt un papildināt mājas lapas lietošanas noteikumus.

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs