Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Ozolnieku novada skolu 1.Sporta olimpiādes kopsavilkums

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Piektdien, 14.septembrī, Ozolnieku Sporta centra stadionā norisinājās Ozolnieku novada skolu 1.Sporta olimpiāde. Medaļas tika sadalītas astoņās disciplīnās starp Ozolnieku novada četru skolu skolēniem un jauniešiem. 

Līdzināties starptautiski atzītiem sportistiem

Pirmo reizi Ozolnieku novadā notika skolu jaunatnes Sporta Olimpiāde. Iespaidos dalās Ozolnieku sporta centra (OSC) direktors Rolands Baranovskis - Olimpiāde – visai pretenciozs nosaukums, bet kāpēc lai mēs netiektos pēc visaugstākās sportistam pieejamās latiņas? 
Sportot ieradās visu novada skolu jaunieši, kopskaitā pāri pusotram simtam. Centāmies bērniem radīt priekšstatu par Olimpiādes norisi: ar sportistu cildinājumu, medaļām. Iededzināta tika arī olimpiskā lāpa! Galvenais mērķis bija saliedēt novada skolu jaunatni, stiprināt sportisko garu un sagādāt prieku. 
Apbalvošanas ceremoniju neaizmirstamāku izvērta bērnudārza “Zīlīte” audzēkņi tautas tērpos, bet medaļas pasniedza novadā dzīvojošie starptautiskā apritē pazīstami sportisti. Novadā ir dažādu rangu un dažādu sporta veidu izcilnieki, pat divu olimpiāžu dalībnieki. Mums ir ar ko lepoties! Tie ir mērķtiecīgi, stingras gribas cilvēki, paraugs visiem.

            Nav šaubu, ka nākamgad atkal tiksimies Sporta Olimpiādē!

                                                                                           /A.Veidemane/

1.-9.kl. Vieta Zelts Sudrabs Bronza Kopā
Ozolnieki I 10 6 5 21
Tetele II 6 7 4 17
Garoza III 2 2 5 9
Salgale IV 1 3 4 8
  55


Rezultātu tabulu skatīt šeit...

 

olimp1

Tabulu skatīt šeit.

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
24
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs