Cik regulāri Jūsuprāt ir jāorganizē nokritušo lapu savākšanu no skvēriem un teritorijās ap ietvēm?

Ozolnieku Sporta centrs aicina

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

I.stāvs - SPORTA ZĀLE, ģērbtuves

Piezīmes
(Treneri, kontaktpersonas)

Sporta veids

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Bērnu dārzs "ZĪLĪTE"no 1.sep

9.00-11.40

           

Edgars Ratkēvičs

26485375

Bērnu dārzs „PŪCĪTE”

11.40-12.10

 

 

 

 

 

 

Una Tiliba

29452792

Vasarssvētku draudze (katru otro)

 

13.00-15.00

 

 

 

 

 

Daniels 29153165

Brīva

3.0

0.5

 

 

 

 

 

 

Vispārējā fiziskā sagatavotība
(Bērnu grupas:
4-6; 7-9; 10-13g.v.)
*BEZ MAKSAS

15.30-17.00
(10-13 g.v.)

15.30-17.00
(7 - 8 g.v.)
17.00-18.00
(5 - 6 g.v.)

15.30-17.00
(10 - 13 g.v.)

15.30-17.00
(7 - 8 g.v.)
17.00-18.00
(5 - 6 g.v.)

15.30-17.00
(10 - 13 g.v.)

 

 

Una Tiliba
29452792

Brīva

 

1.0

0.5

 

0.5

 

 

 

Futbols

(Bērnu grupa: 5-8 g.v.)

*BEZ MAKSAS

17.00-19.00

 

17.30-19.00

 

17.30-19.00

   

Rimants Štopis
26402025

Teniss

(Bērnu grupa: 4-6.g.v)

 




 

18.00-20.00

     

Ivars Zušs 29781229
Inna Beļjatiča 25637155

VK   OZOLNIEKI

Nacionālā līga /volejbols

 

19.00-21.00

19.00-21.00

 

19.00-21.00

   

Guntis Atars
29293803

Volejbols

Ozolnieku novada Veterānu komanda

19.00-20.30

 

21.00-22.30

 

     

Jāzeps Rimeicāns

29299425

Badmintons

20.30-22.30

 

 

20.00-22.00

 

9.00-11.00

 

Olafs Krūzmētra 29409914

Futbols

Ozolnieku novada Veterānu komanda

 

   21.00-22.30

 

 

21.00-22.30

 

 

Olafs Krūzmētra
29409914

*Bez maksas nodarbības attiecas uz Ozolnieku novada iedzīvotājiem!

 

 

II.stāvs - MAZĀ zāle - NOVUSS

Piezīmes
(Treneri, kontaktpersonas)

Sporta veids

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Novuss (novusa zāle)

 

 

19.30-21.00

 

 

11.00-13.00

 

H. Dauburs 29674606

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.stāvs - VINGROŠANAS ZĀLE

Piezīmes
(Treneri, kontaktpersonas)

Sporta veids

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

Karate

 

 

16.30-19.00

 

 

11.00-13.30

 

Sergejs Rubļovs - 29276315

Kaprīze
Hip Hop dejošana

 

16.00-21.00

 

 

 

 

 

Sintija Upeniece - 29693911

Joga

19.15-20.45

 

19.15-20.45

 

19.00-20.30

 

 

Iveta Jonkus -29597769

OZO daiļslidošana

18.00-19.00

 

 

17.30-18.30

 

 

 

Ieva Pujāte - 29490345

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.stāvs – AEROBIKAS zāle

Piezīmes (Treneri,
kontaktpersonas)

Sporta veids

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

 

PIYO workout
http://www.flowjogaunpilates.lv

 

12.00-13.00

19.00-20.00

 

12.00-13.00

19.00-20.00

 

9.00-10.00

 

Iveta Jonkus - 29597769

Kaprīze
Hip Hop dejošana

 

 

 

 

16.30-20.30

 

 

Sintija Upeniece - 29693911

Ozo daiļslidošana

 

18.00-19.00

17.30-18.30

 

 

 

 

Ieva Pujāte-29490345

Zumba

deju vingrošana

19.30-20.30

 

 

19.30-20.30

 

 

 

 

Ilze Skrabe - 26748724

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.stāvs - TRENAŽIERU ZĀLE

Piezīmes (Treneri,
kontaktpersonas)

Sporta veids

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Sestdiena

Svētdiena

 

MT Skola (Mototriāls)

 

18.00-20.00

 

18.00-20.00

 

 

 

K. Vērnieks 29800891

VK Ozolnieki

19.00-20.00

 

 

19.00-20.00

 

 

 

G. Atars 29293803

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

oktobris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
18
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze