Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 22.06.2019

Līgo svētki Garozas centrā

23. jūnijā Līgo svētki Garozas centrā:

plkst.16.30 Tumes teātra "Dzim Te" izrāde "Skaistumkaralienes kronēšana, sagaidot Līgo svētkus". Režisors Arvīds Dinijs Deģis. Ieeja Jāņu vainagos.

Pēc izrādes konkurss - oriģinālākis Jāņu vianags.

No plkst.21.00 līdz 4.00 Līgo svētku balle ar grupu "Atspulgs".

 

  • 23.06.2019 16:30
  • Garozā
  • Bezmaksas

Līgo svinības Ozolnieku Jāņu pļavā

23. jūnijā 21.00 – 04.00 Līgo svinības Ozolnieku Jāņu pļavā! Plkst. 21.00 Ozolnieku aktieri ar draugiem un dejotajiem koncertā “Tāpēc jau, ka nevar zināt, kāpēc”. Plkst. 22.00 Jāņu ugunskura iedegšana un zaļumballe ar grupu “Cits kvartāls”. Dj Since 1992. Darbosies bufete. Ieeja bez maksas.

 

Pludmales volejbols Ozolniekos 30. jūnijā!

30. jūnijā plkst.10.00 Ozolnieku pludmales volejbols Ozolnieku Sporta skolas stadionā, Stadiona iela 5, Ozolnieki.

Iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: raimonds.linins@gmail.com.

Noteikumi

Apmeklētāju un dalībnieku ievērībai! Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, publiskā pasākuma laikā var notikt foto vai video fiksācija. Bildes var tikt ievietotas pašvaldības informatīvajos kanālos – ikmēneša informatīvajā avīzē, mājaslapā vai sociālajos tīklos. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Ozolnieku novada pašvaldība, juridiskā adrese: Stadiona iela 10, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads LV-3018, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus. 

Skrējienu seriāla “Ielūdz Ozolnieki” 3. kārta 30. jūnijā

30. jūnijā plkst. 11:00 tiks dots starts kārtējam, šogad jau 3., Ozolnieku skrējienam. Numuru saņemšana no plkst.9:30.

Skrējieni notiek ap Ozolnieku ezeru, starts netālu no veikala "Elvi", numuru saņemšana un ģērbtuves Ozolnieku Sporta skolā (Stadiona iela 5, Ozolnieki).
Distances: 2 km (1 aplis apkārt ezeram), 6 km (3 apļi), 10 km (5 apļi) un bērnu skrējiens (bērniem līdz 7 g.v., 300 m bez laika kontroles).
Sezonas noslēgumā tiks apbalvoti tie, kuri būs vismaz 4 kārtās finišējuši vienā un tajā pašā distancē.

Pieteikšanās un sīkāka informācija: https://skozolnieki.wordpress.com/ieludz-ozolnieki/

Ozolnieku iedzīvotājiem, piesakoties līdz 22. jūnijam, dalība bez maksas, bet pārējiem skriet gribētājiem, lētākā pieteikšanās līdz 22. jūnijam.

Kapu svētki Ozolnieku novada kapos 14. jūlijā

plkst. 12.00 Teteles kapos;

plkst. 13.00 Mušķu kapos;

plkst. 14.00 Dalbes kapos;

plkst. 15.00 Skrabu kapos;

plkst. 16.00 Jaunzemju kapos.

Ekstrēmais velo šovs Ozolnieku novada svētku ietvaros 20. jūlijā!

Mēs esam ekstrēmā velo šovu komanda Greentrials.
Mēs izpildām profesionālus šovus ar velosipēdiem un komandā apvienojam vairākus sporta veidus no kuriem būvējam šova programmas.

Ozolniekos viesosimies ar programmu "Greentrials Bike Tour" jau 20.jūlijā Ozolnieku novada svētkos.

Komandas atpazīstamākie braucēji:
Velotriāls - Jānis Lācis;
BMX flatland - Dāvis Dudelis;
BMX freestyle - Lauris Gulbis un Dāvis Līcītis.
Šova balss - Jānis Bukšs vai Gunārs Bītzs.

"Patria Mud run" 3.augustā Ozolniekos

​PATRIA RACE sacensību seriāls - vēl nebijis šķēršļu sacensību formāts. Sacensību veidotāji pieredzi smēlušies  no labākajām šāda veida sacensībām Eiropā un Pasaulē. Mūsu sacensības piedāvā šķēršļus, kurus pazīst Pasaulē, bet Latvijā tas vēl ir jaunums.

Dalībniekus sagaida cīņa ar sevi un spēja pārvarēt grūtības, par ko ikdienā reti kad aizdomājamies. Dabīgi un mākslīgi šķēršļi mīsies ar skriešanu pa takām, mežiem utt. 
Gandarījums būs gan tiem, kuri vēl  tikai vēlas iepazīt šo sporta veidu, gan tiem, kuri sevi uzskata par pieredzējušiem sportistiem. Unikālā punktu uzskaites sistēma ļaus visiem izbaudīt šo pasākumu nedomājot par nogurdinošiem soda vingrinājumiem vai tiesnešu pieliktām soda minūtēm, kas dalībniekiem liktu vilties. Šajā gadījumā ir stratēģija, lai nopelnītu vairāk punktus nekā pārējie. Tiem, kuri necīnās par augstām vietām, ja šķērslis liekas par grūtu, to var apiet.
 
Šogad tiek plānots organizēt sacensības 3 pilsētās- Carnikavā 20.jūlijā notiks sacensības ar vēsturisku auru- Patria Historical run, 3.augustā Ozolniekos viesosies Patria Mud run, savukārt pēdējās sacensības notiks pašās vasaras beigās- 28.septembrī pašā Kuldīgas sirdī Patria City run.
 
Uz šo brīdi ir noorganizēts Patria Historical run pasākumu, kas norisinājās 2018.gada 3.novembrī Carnikavā, tas tika veltīts Latvijas Valsts dibināšanas simtgadei. Pirmajās sacensībās piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku.
 
Sīkāka informācija Facebook profilā- PATRIA RACE, kā arī mājaslapā www.patriarace.lv.
 

Kapu svētki Ozolnieku novada Salgales pagasta kapos 3. un 10. augustā

3. augustā
plkst. 12.00 Katrīnas kapos;

plkst. 13.00 Segļu kapos;

plkst. 14.00 Lībiešu kapos;

10. augustā
plkst. 12.00 Igauņu kapos;

plkst. 13.00 Baznīcas kapos;

plkst. 14.00 Zosēnu kapos;

plkst. 15.00 Trunnu kapos