Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 16.05.2019

Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde_16.05.2019.

Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde.

Radoša nodarbība "Piespraudes no pērlītēm" Garozas pakalpojumu centrā "Eži"

17.maijā plkst.16.00 radoša nodarbÄ«ba "Piespraudes no pērlÄ«tēm" Garozas pakalpojumu centrā "Eži"

Ozolnieku novada ģimenes diena

"Ozolnieku novada Ģimenes diena" 17.maijā plkst.18.00 Ozolnieku vidusskolas sporta laukumā.

Sporta un radošÄs aktivitātes
Orientēšanās
​Gaisa pūķu meistardarbnīca
​Lielā klinÄ£era ēšana
​Pie ugunskura dzersim tēju un cienāsimies ar līdzi atnesto cienastiņu

Muzeju vakars Ozolniekos

18.maijā plkst.18.00-22.00 Muzeju vakars Ozolniekos sadarbÄ«bā ar Centrālo bibliotēku, Jauniešu centru un Ozolnieku novada muzejiem. SÄ«kāka informācija pa tālruni: 26563691.

Ikgadējā Ozolnieku velotūre "Velo Ripo" aicina 19. maijā!

Ikgadējā Ozolnieku velotÅ«re “Velo Ripo 2019” norisināsies 2019. gada 19. maijā, Ozolnieku novada teritorijā. Pasākums tiek organizēts projekta „SlimÄ«bu profilakses un veselÄ«bas veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/066) ietvaros ar starta un finiša vietu pie Ozolnieku vidusskolas, Jelgavas iela 35.

Šogad kopējais maršruta garums bÅ«s 24 km, kas pārsvarā vedÄ«s pa Cenu pagastu: Jelgavas iela- Skolas iela- RÄ«gas iela- Tilta iela- Gaisa tilts (pāri A8 E77 ceļam)- pirms Jaunpēterniekiem pa labi, cauri Dalbes Mežiem- gar Mežmaļu, ZapleÄ·u, Putras, Dzintariņu mājām- Rasas iela- Eglaines iela- Skolas iela- Jelgavas iela.

Pasākuma laikā būs atvērta Sirds veselības telts, kur interesenti varēs noteikt savu holesterīna un cukura (glikozes) līmeni, ķermeņa masas indeksu, izmērīt pulsu un asinsspiedienu, saņemt profesionālu mediķu konsultāciju, bet ap plkst.12:15 norisināsies seminārs/lekcija par veselīgu uzturu (sabalansēts uzturs fiziski aktīviem cilvēkiem, uztura nosacījumi veselīgai svara korekcijai, biežāk pieļautās kļūdas uzturā), ko vadīs fitnesa treneris, veselīga un sportiska uztura speciālists Kārlis Birmanis.

 

9:00 - 10:00 reÄ£istrēšanās velo braucienam, anketu aizpildÄ«šana pie Ozolnieku vidusskolas, Jelgavas iela 35, Ozolnieki

10:00 iesildÄ«šanās sportista Kristapa Vēja – Āboliņa vadÄ«bā

10:15 STARTS

*****

9:00 - 15:00 Sirds veselības telts - iespēja noteikt holesterīna un cukura (glikozes) līmeni, ķermeņa masas indeksu, izmērīt pulsu un asinsspiedienu, saņemt profesionālu mediķu konsultāciju.

* 12:15 Seminārs/lekcija par veselīgu uzturu (sabalansēts uzturs fiziski aktīviem cilvēkiem, uztura nosacījumi veselīgai svara korekcijai, biežāk pieļautās kļūdas uzturā) vada fitnesa treneris, veselīga un sportiska uztura speciālists Kārlis Birmanis.

12:15 VeselÄ«gas, uz uguns gatavotas putras baudÄ«šana

13:00 Veiklais aplis – šÄ·Ä“ršÄ¼u joslas brauciens

13:00 Velo triālistu brāļu Dermaku paraugdemonstrējumi

14:00 Pasākuma moderatora Raivja Duplinska ātrie jautājumi ar balviņām

Tālrunis informācijai: +371 20084087 (Kārlis)

* Pasākuma norises laikos var bÅ«t neliela nobÄ«de, saistÄ«ta ar braucēju atgriešanos no velotÅ«res. Pasākuma laikā var tikt fotografēts/filmēts projekta publicitātes nodrošināšanai.

 

 

Izglītības, kultūras, veselīga dzīvesveida veicināšanas komitejas sēde_20.05.2019.

IzglÄ«tÄ«bas, kultÅ«ras, veselÄ«ga dzÄ«vesveida veicināšanas komitejas sēde

Sociālo jautājumu komitejas sēde_21.05.2019.

Sociālo jautājumu komitejas sēde

Ānes kultūras nama jauniešu amatierteātra pirmizrāde "Vai tiešām mīlestība?"

Ānes kultÅ«ras nama jauniešu amatierteātra pirmizrāde "Vai tiešÄm mÄ«lestÄ«ba?"
Ānes kultūras namā 22.maijā plkst 18.00.

Režisore Mārīte Vasele.

Lomās: Endija Ernstsone, Laura Vasele, Jānis Titarenko, Ralfs Konovs, Annija Nonberga, KarÄ«na Soldatova, Alens Vaselis, Marija Titarenko. 

Aktieriem garšo šokolāde

Radošā nodarbība "Plastmasas ziedu gatavošana" Garozā

23.maijā plkst.16.00 radošÄ nodarbÄ«ba "Plastmasas ziedu gatavošana".

Līdzi jāņem krāsaina plastmasas pudele. Dalība bez maksas.

Finanšu komitejas sēde_23.05.2019.

Finanšu komitejas sēde

Bezmaksas laivu braucieni Ozolnieku novada iedzīvotājiem 24., 25. un 26. maijā

Projekta "SlimÄ«bu profilakses un veselÄ«bas veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā" (Nr. 9.2.4.2/16/I/033) ietvaros Ozolnieku novada iedzÄ«votājiem tiek organizēti bezmaksas laivu braucieni:

24. maijā, piektdien, plkst. 18:30 “Saulrieta brauciens”

Maršruts: Ozolnieki – Jelgava pa Iecavu un Lielupi

Satikšanās plkst. 18:30 pie Kauguru dÄ«Ä·iem aiz Ozolnieku vidusskolas

Maršruta garums – 12 km

Brauciena ilgums ~ 4h (ieskaitot apstāšanās pauzi pa ceļam)

Brauciena noslēgums pie Tējas namiņa Jelgavā

Plānotais laivu skaits: 10 laivas

25. maijā, sestdien, plkst. 11:00

Maršruts: Ozolnieki – Jelgava pa Iecavu un Lielupi

Satikšanās plkst. 11:00 pie Kauguru dÄ«Ä·iem aiz Ozolnieku skolas

Maršruta garums – 12 km

Brauciena ilgums ~ 4h (ieskaitot apstāšanās pauzi pa ceļam)

Brauciena noslēgums pie Tējas namiņa Jelgavā

Plānotais laivu skaits: 10 laivas

26. maijā, svētdien, plkst. 9:30

Maršruts: Dalbe – Līčīši – Ozolnieki

Satikšanās plkst. 9:30 pie Dalbes dzelzceļa tilta

Maršruta garums – 17 km.

Brauciena ilgums 5h (ieskaitot apstāšanās pauzi pa ceļam)

Brauciena noslēgums Lejupēs aiz Iecavkrastu mājas Ozolniekos

Plānotais laivu skaits: 10 laivas

Rezervēt vietu laivā un aizpildÄ«t pieteikuma anketu iespējams “Ozo laivas” mājas lapā https://ozolaivas.lv/veselibas-veicinasanas-laivu-braucieni-ozolnieku-novada/ vai zvanot pa tālruni  +371  23 202 900

Braucieni Ozolnieku novada iedzīvotājiem ir bezmaksas!

* Pasākuma laikā var tikt fotografēts/filmēts projekta publicitātes nodrošināšanai.

Latvijā triāla sezonu atklās šajā sestdienā, Ozolnieku novada, Priežkalnos

25.maijā Ozolnieku novada, Priežkalnu trasē startēs prestižākās pašmāju triāla sacensÄ«bas – 2019.gada Latvijas atklātais čempionāts.
Kā sacensÄ«bām gatavojas “AG xtreme” komanda ar brāļiem ArtÅ«ru un Andri GrÄ«nfeldiem priekšgalā, par to informēja organizatori:
„Esam gandarÄ«ti, ka šajā gadā varēsim organizēt atklāšanas posmu. Trasē esam parÅ«pējušies par dažādām izmaiņām un papildinājumiem, kas liks braucējiem piedomāt pie jauno elementu izpildes. Ņemot vērā, ka šis ir atklāšanas posms, paredzams, ka arÄ« braucēju skaits bÅ«s kupls un bÅ«s vērojamas interesantas cīņas visās grupās. Ticam, ka mÅ«s sagaida arÄ« labs laiks un interesanta diena, tāpēc aicinām visus 25.maijā uz triāla sacensÄ«bām Ozolnieku novada, Priežkalnos”
Jau šobrÄ«d zināms, ka pretendenti uz cīņu par Latvijas čempionāta medaļām ir pagājušÄ gada čempions Kristers Einass (Grobiņas MK), Kaspars Vērnieks (MT Skola), Niks Alksnis (Viking Trial), Arvis Alksnis (Viking Trial).
Priežkalnu trase ir ar senām triāla tradīcijām un pateicoties ilgadējai aktīvai darbībai tā ir tapusi par ievērojamu moto bāzi Latvijā, ne tikai triāla bet arī citu moto disciplīnu braucējiem. Sacensības Priežkalnos vienmēr ir kā svētki gan sportistiem, gan skatītājiem, izpildāmie elementi ir eiropas līmeņa cienīgi un katrai no klasēm trase tiek speciāli piemērota. Braucējiem jāpievar gan speciālie kontroles posmi, gan arī interesants pārbrauciens, kas padara sacensības vēl interesantākas. Sacensības tiek organizētas ar Ozolnieku novada domes atbalstu.
Tiekamies Priežkalnos, jau šo sestdien!

 

Koru sadraudzības koncerts "Es nāku no mazas tautas"

25.maijā plkst. 18.00 koru sadraudzības koncerts "Es nāku no mazas tautas".

Piedalās  RKTMC “Mazās Ä£ildes” vÄ«ru koris ”Frachori”, IlÄ£uciema kultÅ«ras centra jauktais koris “Muklājs”, Tērvetes  jauktais koris “Tērvete”, Jaunsvirlaukas un Salgales pagasta jauktais koris “SvÄ«ri”, Ozolnieku Tautas nama jauktais koris “LÄ«ga”, LLU vÄ«ru koris "Ozols". Ieeja bez maksas.

Disku golfa sacensības Garozas veselības takā 26. maijā

26.maijā plkst. 11.00 disku golfa sacensības Garozas veselības takā.

Vērtēšana notiks šÄdās grupās:

* vÄ«rieši;

* sievietes;

* bērni 14 gadi un jaunāki.

Pieteikšanās uz vietas no plkst.10.30 lÄ«dz 11.00.

Informācija pa tālruni: 29257841 (Juris).

Esi aktīvs un piedalies!

Nolikums

Ozolnieku novada domes sēde_30.05.2019.

Ozolnieku novada domes sēde

Seminārs/meistarklase par dabas foto Ozolnieku Tautas namā

30. maijā plkst. 18.30 seminārs/meistarklase par dabas foto kopā ar fotogrāfi Andri Eglīti. Ozolnieku Tautas nama foto studijā un brīvdabā. Ieeja bez maksas.

Andris EglÄ«tis pasniedzis fotogrāfiju RÄ«gas LietišÄ·Äs mākslas vidusskolā. Darbojies preses izdevumos "Lauku DzÄ«ve", "Latvijas Daba" un "Mežs", ilglaicÄ«ga sadarbÄ«ba ar bērnu dabas žurnālu "ZÄ«lÄ«te" un žurnālu medniekiem "MedÄ«bas. MakšÄ·erēšana. Daba".
2006. gadā uzvarējis "FujiFilm" rÄ«kotajā fotokonkursā "Euro Press Professional Awards" kategorijā "Wildlife" ar dzÄ«vnieku foto sēriju "IzdzÄ«vošanas likums". Ir bijušas deviņas personālizstādes gan Latvijā, gan ārzemēs. A. EglÄ«ša darbi - https://www.andriseglitis.lv/
A. EglÄ«tis: "Fotogrāfiju sāku apgÅ«t jau skolas gados pašmācÄ«bas ceļā. Tehniskās lietas smēlu no grāmatām un žurnāliem, praktiskās iemaņas guvu, "klikšÄ·inot" fotoaparāta slēdža pogu. Piemēru un virsotnes, uz kurām tiekties, rādÄ«ja labākie neklātienes skolotāji – žurnāls "National Geographic" un lÄ«dzÄ«gi izdevumi.
Vēlējos ar dabā pieredzēto dalÄ«ties. RādÄ«t dabu tiem, kas to nepamana. RādÄ«t Latvijas agro rÄ«tu burvÄ«bu, neatkārtojamo Vidzemes miglu šarmu, saullēkta maÄ£iju, sÄ«ku purva rasenÄ«ti, dzērves mazuli sÅ«nu purva akača malā...
Fotografēju gandrÄ«z tikai dabu: ainavas, tuvplānus, noskaņas… Protams, arÄ« augus un dzÄ«vniekus. Īpaša mÄ«lestÄ«ba – zvēri un putni. Tas viss noteic arÄ« darbošanās stilu un bÅ«tÄ«bu – došanās dabā, ceļošana pa Latviju un tuvējām kaimiņvalstÄ«m ir neatņemama manas dzÄ«ves sastāvdaļa. Tāpat kā "pelēkā ikdiena" – naktis un agri rÄ«ti slēpņos dabā – cerÄ«bā atkal un atkal fotokadrā apturēt kādu mirkli no manu fotogrāfiju varoņu dzÄ«ves. Pārējā laikā dzÄ«voju RÄ«gā."