Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 23.10.2019

Aicina seniorus apgūt datorprasmes

16. un 23. oktobrī Ozolnieku novada Centrālajā bibliotēkā notiks mācības datora lietošanā un interneta izmantošanas pamatos senioriem bez iepriekšējām zināšanām. Oktobrī un novembrī plānotas divas nodarbības mēnesī, kur seniori apgūs pamatiemaņas darbam ar datoru un internetu, pārliecību par sevi un savām zināšanām, lai  varētu turpināt iegūto iemaņu lietošanu savā ikdienas dzīvē.

Lekcija - Bezatkritumu (zero waste) dzīvesveids un dabīgās zobu pastas izgatavošanas meistardarbnīca

24. oktobrī plkst. 18.00 Lekcija - Bezatkritumu  (zero waste) dzīvesveids un dabīgās zobu pastas izgatavošanas meistardarbnīca. Zināšanās dalīsies zero waste entuziaste, veikala "Ber un sver" īpašniece Līga Rulle. Ieejas maksa 2,50 EUR. Pieteikšanās līdz 22.10. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

Konkursa "Samīļo savu valodiņu" jauno autoru sveikšanas pasākums Ozolnieku Tautas namā

28. oktobrī 18.00 konkursa "Samīļo savu valodiņu" jauno autoru sveikšanas pasākums Ozolnieku Tautas namā.

Septembrī norisinājās konkurss "Samīļo savu valodiņu", kur tika uzrunāti jaunie autori ar aicinājumu iesūtīt savus darbus. Konkursa organizatori saņēma 76 (vecumā no 6-13 gadiem) autoru darbus no Latvijas un Zviedrijas. Viņu sacerējumi tiks apkopoti un izdoti grāmatiņā.

Nāc un svinēsim svētkus valodiņai kopā!

 


 

Goran Gora akustiskais koncerts “Sirdsbalss”

29. oktobrī plkst. 19.00 Goran Gora akustiskais koncerts “Sirdsbalss”. Goran Gora (ģitāra, vokāls), Mārtiņš Miļevskis (sitaminstrumenti), Valters Sprūdžs (basģitāra).  Ieejas maksa: 8,00; 6,00 EUR. Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē.

Ānes kultūras nama jauniešu teātra izrāde M.Horna "Vai tiešām mīlestība!?" Ānes kultūras namā

30. oktobrī plkst.13.00 Ānes kultūras nama jauniešu teātra izrāde M.Horna "Vai tiešām mīlestība!?"

Ķirbju grebšana un dekorēšana Garozas pakalpojumu centrā "Eži"

31. oktobrī plkst.16.00 ķirbju grebšana un dekorēšana Garozas pakalpojumu centrā "Eži". Līdz jāņem ķirbis. Dalība bez maksas.

Helovīns Ozolniekos!

31.oktobrī plkst.18.00 brīvdabas kino - šausmu filma "WARM Bodies" Ozolnieku Veselības takā.

Lietus gadījumā kino nenotiks!

Spēlfilma "Jelgava 94" Ozolnieku Tautas namā 1. novembrī

1. novembrī plkst.19.00 spēlfilma “Jelgava 94”. Filma tapusi pēc jelgavnieka Jāņa Joņeva romāna "Jelgava 94".
Ieteicamais vecums 16+
Ieejas maksa 1,50 EUR. Biļetes var iegādāties TN kasē.

Izrāde „BENJAMIŅA” Ānes kultūras namā

Izrādes “Benjamiņa” režisore Baņuta Rubesa iestudēja šo skaisto darbu ar aktrisi Indru Burkovsku. Izrāde ir viesojusies gandrīz katrā Latvijas lielākajā pilsētā, bet šobrīd vēlamies šo izrādi piedāvāt arī mūsu novada teātra mīļotājiem. Šī ir izrāde interesēs gan senioriem, gan arī jauniešiem, kam tuva Latvijas vēsture un teātris.

Izrādes apmeklētājus intriģēs Benjamiņa kundzes daudzpusība, uzņēmība avīžniecībā, izveidojot “Jaunākās ziņas” un “Atpūtu”. Benjamiņu dzīves stāsts ir kā aizraujošs romāns, kuru iepazīsim teātra valodā.

Izrāde veidota trīs daļās. Izrādē spēlē titullomā Indra Burkovska un aktrise Aīda Ozoliņa, kā arī profesionāli mūziķi un dejotāja. Izrādes garums 1.40h.

Novembrī aicina seniorus apgūt datorprasmes

6. un 20. novembrī Ozolnieku novada Centrālajā bibliotēkā turpinās apmācības datora lietošanā un interneta izmantošanā senioriem bez priekšzināšanām. Seniori apgūs pamatiemaņas darbam ar datoru un internetu, pārliecību par sevi un savām zināšanām, lai  varētu turpināt iegūto iemaņu lietošanu savā ikdienas dzīvē.

Ingūnas Pētersones (Lipskas) jubilejas autorkoncerts “Lieli svētki mazām dziesmiņām”

9. novembrī plkst. 17.00 Ingūnas Pētersone (Lipskas) jubilejas autorkoncerts “Lieli svētki mazām dziesmiņām”. Ieeja bez maksas.

Patriotu nedēļas pasākumi Ozolnieku novadā

11.11.

plkst.10.00

 

Tradicionālā svecīšu iedegšana novadnieku – Lāčplēša  Kara ordeņa kavalieru un citu Latvijas patriotu atdusas vietās Ozolnieku novada kapsētās (Mušķu, Dalbes, Cenu, Teteles, Igauņu, Katrīnas kapi). Izbraukšana 10.00 no Ozolnieku Tautas nama.

 

11.11.

plkst.14.30

Svinīgs piemiņas pasākums pie pieminekļa kritušajiem karavīriem pie Skuju skolas pārbrauktuves. Transports no Ozolnieku Tautas nama plkst.14.10

 

11.11.

 

 

 

plkst.16.30

 

 

 

Lāčplēša dienai veltīts pasākums. Plkst.16.30 no Garozas centra aicinām piedalīties Lāpu gājienā uz “Vareļu” pieminekli. Plkst.17.00 Svinīgs pasākums pie Vareļu pieminekļa. Muzicēs Vitālijs Bogdanovičs un Līga Priede.

 

14.11.

plkst.11.00

„Neatkarības karš. Latvijas armijas uzvarai pār bermontiešiem - 100”

Ekskursija ar vēsturnieku Andri Tomašūnu pa Neatkarības kara piemiņas vietām Ozolnieku un Jelgavas novadā. Izbraukšana no Ozolnieku Tautas nama. Ekskursijas ilgums ap 4 stundām. Pieteikšanās līdz 12.novembrim (tālrunis 29132901).

 

15.11.

plkst.19.00

Latvijas valsts Proklamēšanas 101.gadadienai veltīts pasākums Garozas pamatskolā. Svētku koncerts un balle. Piedalās Salgales MMS audzēkņi, Salgales pagasta un Jaunsvirlaukas pagasta jauktais koris “Svīri”, SDK “Ozolnieki” un  Diksilenda orķestris Jāņa Retenaja vadībā. Ballē spēlēs grupa “Klaidoņi”. Ieeja bez maksas.

 

18.11.

plkst.10.00

Valsts svētku dievkalpojums Salgales evanģēliski luteriskajā baznīcā

 

18.11.

plkst.17.30

Valsts svētku pasākums Ozolniekos. Plkst. 17.30 pulcēšanās un lāpu gājiens no Domes ēkas uz Ozolnieku Tautas namu bungu orķestra pavadījumā.

Plkst. 18.00 stāvlaukumā pie Ozolnieku Tautas nama svētku koncerts ar grupu “Otra puse” un salūts. Cienāsimies ar lielo svētku kliņģeri un siltu tēju.

 

18.11.

plkst.18.00

Ānes Kultūras namā koncertuzvedums veltīts Valsts svētkiem.  Piedalās Indra Burkovska, Valdis Zilveris un Andris Daņiļenko.  Ieeja bez maksas.

 

Lāpu gājiens Brankās 11. novembrī

11. novembrī plkst. 17:30 Ozolnieku novada PII “Bitīte” organizē pasākumu “Iedegsim gaismu” par godu Lāčplēša dienai. 

Būs ciemiņi no Ozolnieku novada Mūzikas skolas, kopīgi iesim lāpu gājienā un baudīsim siltu tēju. 

Ņem līdzi lāpu, svecīti, gaismiņu un piedalies arī Tu! Pulcēšanās pie PII “Bitīte”.

Sociālo jautājumu komitejas sēde_12.11.2019.

12.novembrī plkst.17.00 Sociālo jautājumu komitejas sēde

Apvienotā Izglītības, kultūras, veselīga dzīvesveida veicināšanas komitejas, Finanšu komitejas un Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde_14.11.2019.

14.novembrī plkst.17.00 Apvienotā Izglītības, kultūras, veselīga dzīvesveida veicināšanas komitejas, Finanšu komitejas un Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde.

Badmintona vakars Emburgā

14. novembrī plkst.19.00 Badmintona vakars Embrugā, Salgales pamatskola.

Sīkāka informācija pa tālruņa Nr. 29604712 (Raivis).