Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 15.03.2019

Filma/komēdija “Klases salidojums"

15. martā plkst.19.00 Filma/komēdija “Klases salidojums”. Režisors  Andrejs Ēķis. Aktieri E.Vane, A.Ančevskis, I.Strads, J.Kaukulis, I.Puķe, M.Egliens, M.Meiers. Ieejas maksa 3,00 EUR

Vecuma ierobežojums 16+.

“Veču vakars” ar ARSTARULSMIRUSU

15. martā plkst.20.00 “Veču vakars” ar ARSTARULSMIRUSU. Ieejas maksa 5,00 EUR. Pieteikšanās pa tālr. 29844955

Badmintons Ozolnieku novada iedzīvotājiem

17. martā plkst.10.00 "Ozolnieku sporta spēles 2019" ietvaros badmintons Ozolnieku novada iedzīvotājiem vienspēlēs un dubultspēlēs Salgales pamatskolas sporta zālē.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni: 29604712 (Raivis).

 

Liepājas leļļu teātra izrāde bērniem "Kad lelles atdzīvoties sāk"

21. martā plkst. 10.30 Liepājas leļļu teātra izrāde bērniem "Kad lelles atdzīvoties sāk". Ieejas maksa 3,00 eur.
Aizraujošs ieskats leļļu teātra pasaulē. Leļļu teātris ir vieta, kur iespējams radīt brīnumus - kur pavasaris pārvēršas par ziemu, lelles kļūst dzīvas un pasaka pārtop par īstenību. Lai viss notiktu kā īstā izrādē, sākumā satumsīs gaisma, tad atskanēs mūzika un vērsies vaļā priekškars. Kā tas viss notiks, atnāc un ieraugi pats.
Režisore Lelde Kaupuža. Lomās: Denisa Braša, Madara Enkuzena, Ingars Gudermanis. Vecums 3+.

Ozolnieku novada domes sēde_21.03.2019.

Ozolnieku novada domes sēde_21.03.2019.

Meistarklase - brošas un piespraudes

21. martā plkst. 18.30 meistarklase - brošas un piespraudes. Meistare Jana Gabrāne. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās līdz 19.03. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa I kārta Ozolnieku Tautas namā

23. martā II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa I kārta. Ieeja bez maksas.

Elejas amatierteātra iestudējums M.Zīle "Savedējs"

23. martā plkst.18.00 Elejas amatierteātra izrāde Monika Zīle "Savedējs" Ānes kulūras namā. Ieejas maksa 2,00 EUR.

Tikšanās ar Gundegu Skudriņu - "Esi koša un radoša"

27. martā plkst. 18.00 Tikšanās ar Gundegu Skudriņu  - "Esi koša un radoša". Radošas apvienības "Skudras metropole" vadītāja, producente un TV moderatore. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās līdz 13.03. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

Ozolnieku Tautas nama Jauniešu teātra studijas pirmizrāde Lelde Stumbre "Burvīgie blēži"

28. martā plkst. 18.00 Ozolnieku Tautas nama Jauniešu teātra studijas pirmizrāde Lelde Stumbre "Burvīgie blēži". Parīze, 20. gadsimts un pieci īsti pasaules klases krāpšanās šedevri, kurus rotaļīgā manierē ar pārģērbšanos izspēlē teātra studijas dalībnieki. Režisore Antra Leite-Straume. Teātra zālē. Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Ielūgumus iepriekš izņemt Tautas nama kasē.

Izrāde bērniem un vecākiem "Kaka un pavasaris" pēc A. Kivirehka grāmatas motīviem

IZRĀDE IZPĀRDOTA!

29. martā 18.30 Izrāde bērniem un vecākiem "Kaka un pavasaris" pēc A. Kivirehka grāmatas motīviem. Režisors Jānis Znotiņš. Lomās Jānis Znotiņš un Ance Muižniece. Izrādes mākslinieks – Rūdolfs Bekičs. Izrādes mērķauditorija ir bērni vecumā no 4-10 gadiem. Vietu skaits ierobežots – 100 cilvēki. Ieejas maksa 5,00 eur.
Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē. Biļetes nav jāiegādājas bērniem līdz 2 gadu vecumam.
Izrāde bez skatītāju krēsliem!!! Līdzi ņemt spilvenus vai pledus sēdvietai!
Izrāde veidota pēc igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka grāmatas "Kaka un pavasaris" motīviem. Guntara Godiņa tulkotā grāmata, kas 2012. gadā iznāca bērnu grāmatu izdevniecībā "Liels un mazs", ir piedzīvojusi jau divas lasītāju izpirktas tirāžas un iemīļota līdz ar citiem šī autora latviski tulkotajiem darbiem – "Lote no izgudrotāju ciema" un "Sirlī, Sīms un noslēpumi".
Izrāde ir laureāte "Spēlmaņu nakts" balvai 2015./2016. gada sezonā, kā gada izrāde bērniem vai pusaudžiem.
Jānis Znotiņš: "Bērnu izrādes veidoju, lai muļķojoties sniegtu bērniem jēgpilnu stundu, kurā viņi iemācās ko jaunu. Manuprāt, Andruss Kivirehks to lieliski paveic savos stāstos - viņš ar provocējošu muļķību sasniedz dziļu jēgu par pasaules kārtību."
Grāmata runā par svarīgām bērna augšanas procesa tēmām – ģērbšanos, mācīšanos lasīt, attiecībām bērnudārzā u.c.. Izrādei izvēlētie stāsti atklāj šajās norisēs kopsakarības, kuras bērns vēl, iespējams, nesaskata, piemēram, silta ģērbšanās – slimība.
"Lai kaut ko iemācītos, vajag, lai ir interesanti un jautri," tā saka Ance Muižniece pirmajā Jāņa Znotiņa izrādē bērniem - "Istabas fabulas". Ar šādu pārliecību tapusi arī jaunā izrāde "Kaka un pavasaris".

Jaundzimušo bērnu un viņu vecāku sumināšanas pasākums Ozolnieku Tautas namā

30. martā plkst. 12.00 Jaundzimušo bērnu un viņu vecāku sumināšanas pasākums. Ieeja ar ielūgumiem.

ORIENTĒŠANĀS sacensības Ozolnieku novada iedzīvotājiem 31. martā

31. martā "Ozolnieku sporta spēles 2019" 4. posms ORIENTĒŠANĀS. Starts plkst.12.00 pie Ozolnieku vidusskolas (Jelgavas iela 35, Ozolnieki). Sīkāka informācija pa tālruni: 20084087.

Nolikums

 

Joku dienā - karikatūru zīmēšana Garozas pakalpojumu centrā "Eži"

1. aprīlī plkst.18.30 Vispasaules joku dienā atklātā karikatūru zīmēšana Garozas pakalpojumu centrā "Eži", vadītāja Anna Kaltigina.

Ozolnieku novada “Mazie Grāmatu svētki” Ozolnieku Tautas namā 3. aprīlī

3. aprīlī plkst.14.30-18.00 Ozolnieku novada “Mazie Grāmatu svētki” Ozolnieku Tautas namā.

Izdevniecības “Jumava” grāmatu tirdzniecība. Tikšanās ar rakstnieci, biogrāfiju pētnieci Ingunu Baueri, rakstnieku un ceļotāju Pēteri Strubergu. Muzicēs Ineta Rudzīte. Ieeja bez maksas.

Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde_04.04.2019.

Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēde