Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 08.10.2019

Rudens balle ar Ati Auzānu

12. oktobrī aicinām uz Rudens balli Ozolnieku Tautas namā kopā ar Ati Auzānu un Jāni Lemežu.

Svētdien disku golfa sacensības Garozā

Jau šo svētdien, 13. oktobrī plkst.11.00 Garozas veselības takā disku golfa trasē  notiks Rudens sezonas sacensības disku golfā. Vairums no mums ir izmēģinājuši mest lidojošo šķīvīti, kas ir jautra un aktīva nodarbe. Diskgolfs ir aizraujoša spēle ar lidojošiem šķīvīšiem, kas uz sacensībām Garozā aicina dažāda vecuma spēlētājus.

Sacensībās, summējot metienus un trāpījumus pa mērķi ar mazāko metienu skaitu, tiks noskaidroti precīzākie spēlētāji sieviešu, vīriešu un bērnu grupās.

Sacensībās būs iespēja izcīnīt dažādas Ozolnieku novada veselīga dzīvesveida un sporta nodaļas sagādātās balvas un medaļas, kā arī baudīt uz ugunskura vārītu zupu.

Vairāk informāijas par pasākumu, vēršoties pie sporta dzīves organozatora Garozā Jura Jevsina, tālr. 29257841.

Sacensību Nolikums ir pielikumā.

Oktobra spēļu grafiks VK "Ozolnieki" Nacionālā volejbola līga 1

Lestenes amatierteātra "Dzērvenīte" izrāde "Viktorijas tantes stāsts" Ānes kultūras namā

11.oktobrī plkst.20.00 Lestenes amatierteātra "Dzērvenīte" izrāde "Viktorijas tantes stāsts" Ānes kultūras namā.

Režisore I.Veinberga. Ieeja 2 EUR.

Rudens balle Ozolnieku Tautas namā!

12. oktobrī plkst. 21.00 – 02.00 Rudens balle! Muzicē Atis Auzāns un Jānis Lemežis ar grupu. Ieejas maksa 7,00 EUR.  Ierašanās no plkst. 20.30. Līdzi groziņš. Galdiņu rezervēšana līdz 8.10. Tautas nama kasē. Kases tālr. 28810322.

15. oktobrī aicinām piedalīties publiskās apspriešanas sanāksmē par teritorijas plānojumu

15.oktobrī plkst.17:00 Ozolnieku novada pašvaldības telpās Stadiona ielā 10, 2.stāva zālē notiks Ozolnieku novada teritorijas plānojuma pilnveidotās redakcijas un plānojuma stratēģiskās ietekmes uz vidi pārskata nodošanas publiskās apspriešanas sanāksme.

Ozolnieku novada dome 2019.gada 26.septembrī ir pieņēmusi lēmumu „Par Ozolnieku novada teritorijas plānojuma pilnveidotās redakcijas un Ozolnieku novada teritorijas plānojuma stratēģiskā ietekmes uz vidi pārskata nodošanu publiskajai apspriešanai un atzinumu saņemšanai”.

Teritorijas plānojums ir ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā noteiktas prasības teritorijas izmantošanai un apbūvei, tajā skaitā funkcionālais zonējums, teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi, kā arī citi teritorijas izmantošanas nosacījumi.

Izstrādātais Vides pārskats ir dokuments, kurā kompleksi vērtēta Ozolnieku novada teritorijas plānojuma ieviešanas iespējamā ietekme uz vidi, nodrošinot, ka vides vērtības tiek atbilstoši integrētas plānošanas dokumentā.

Publiskās apspriešanas termiņš noteikts no 2019.gada 10.oktobra līdz 2019.gada 1.novembrim.

Ar Ozolnieku novada teritorijas plānojuma pilnveidotās redakcijas un Ozolnieku novada teritorijas plānojuma stratēģiskā ietekmes uz vidi pārskata materiāliem var iepazīties Ozolnieku novada Attīstības un projektu daļā Stadiona ielā 10, Ozolniekos, Ozolnieku pagastā, kā arī mājas lapā: / https://geolatvija.lv/geo/tapis#document_15189

Rakstiskus priekšlikumus līdz 1.novembrim var iesniegt:

novada domē, Stadiona ielā 10, 2.kabinetā;

sūtot pa pastu uz adresi: Stadiona iela 10, Ozolnieki, Ozolnieku pag., LV-3018;

elektroniski - uz e-pasta adresi: ozolnieki@ozolnieki.lv vai inese.baumane@ozolnieki.lv.

Attīstības un projektu daļa

 

 

Leļļu teātra "Tims" teatralizēta koncertprogramma "Mežā" Ānes kultūras namā

16. oktobrī plkst.9.30 leļļu teātra "Tims" teatralizēta koncertprogramma "Mežā" Ānes kultūras namā.

Ieeja brīva.

"Velo gonka 2019" Ānē!

Nāc un izmēģini! 18. oktobrī plkst.16:00 pie Ānes kultūras nama brāļu Dermaku velotriāla triki un tieši Tev sagatavota šķēršļu trase!

 

Basketbola vakars Salgalē

18. oktobrī plkst.19.00 basketbola turnīrs (5 pret 5) Salgales pamatskolas sporta zālē.

Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālruni: 29604712.

Nolikumu skatīt šeit...

Atsākas bezmaksas publiskā slidošana

Publiskā slidošana katru oktobra piektdienu - 4.,11.,18.,25. oktobrī OZO ledus hallē, Ozolniekos no plkst. 20.30 - 22.00.

Slidošanas nodarbībās būs pieejams instruktors.

Pasākumi tiek īstenoti ES fonda projekta ”Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/066) ietvaros. Dalība pasākumos ir bez maksas.

Treniņu laikā var tikt fotografēts un filmēts projekta publicitātes nodrošināšanai.

Vita Rozenfelde, Attīstības un projektu daļas projektu vadītāja

http://jaunatne.gov.lv/sites/default/files/web/Jaunumi/Jauniesu_garantija/lv_id_eu_logo_ansamblis_esf_rgb_0.png

 

 

Radoša darbnīca "Mazā bilžu rāmītī" Ozolnieku novada Centrālajā bibliotēkā

19.oktobrī plkst. 10.00 - 12.00 ģimenes ar bērniem tiek aicinātas apmeklēt radošo darbnīcu "Mazā bilžu rāmītī" Ozolnieku novada Centrālajā bibliotēkā. Lūgums līdzi ņemt foto vai attēlu, ko ierāmēt!

Sīkāka informācija pa tālruni: 63050184.

Ozolnieku novada amatierteātra pirmizrāde Roberts Hārlings “Dzelzs magnolijas” Ozolnieku Tautas namā

19. oktobrī plkst. 18.00 Ozolnieku novada amatierteātra pirmizrāde Roberts Hārlings “Dzelzs magnolijas”. Režisore Dace Vilne. Ieejas maksa 4,00 EUR. Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē. 

Tā ir luga par sievietēm, kas, maigas un sievišķīgas būdamas, tomēr spiestas piedzīvot situācijas, ar kurām var tikt galā tikai esot no dzelzs…
Lugas darbība notiek kādas Luiziānas štata pilsētiņas skaistumkopšanas salonā… Teātra iestudējumā spēlē Irēna Leitēna, Līga Valtere, Lolita Meinharde, Agnese Kļava, Villija Pakalne un Līvija Saulīte.

Aicina seniorus apgūt datorprasmes

16. un 23. oktobrī Ozolnieku novada Centrālajā bibliotēkā notiks mācības datora lietošanā un interneta izmantošanas pamatos senioriem bez iepriekšējām zināšanām. Oktobrī un novembrī plānotas divas nodarbības mēnesī, kur seniori apgūs pamatiemaņas darbam ar datoru un internetu, pārliecību par sevi un savām zināšanām, lai  varētu turpināt iegūto iemaņu lietošanu savā ikdienas dzīvē.

Latvijas Leļļu teātra izrāde "Bruņinieks, kuram sāpēja zobi" Ozolnieku Tautas namā

UZMANĪBU! 23. oktobrī 18.30 paredzētās Latvijas Leļļu teātra izrādes "Mazā raganiņa" vietā būs skatāma  Latvijas Leļļu teātra izrāde "Bruņinieks, kuram sāpēja zobi"!

Ieejas maksa 5,00 EUR.
Izrādes ilgums: 1:10, 2 cēlieni
Ieteicamais vecums: 4+
Bruņinieks ir tikai cilvēks, un arī viņam ļoti garšo konfektes. Kādu reizi viņš aizraujas un apēd ļoti daudz šo brīnišķīgo kārumu. Šī notikuma rezultātā, pavisam negaidot, viņu piemeklē zobu sāpes.
Kā jau īstens Bruņinieks, viņš ir pieradis stāties pretī savam pretiniekam, un uz cirtienu atbildēt ar cirtienu. Bet te sāp viņa paša zobi. Kas būs viņa pretinieks šajā cīņā?
Meklējot dažādus risinājumus šai situācijai, Bruņinieks pierāda savu cēlumu un nezaudē drosmi, lai gūtu varoņa cienīgu rezultātu.
Vairāk info - https://www.lelluteatris.lv/…/2707-bruninieks-kuram-sapeja-…

Lekcija - Bezatkritumu (zero waste) dzīvesveids un dabīgās zobu pastas izgatavošanas meistardarbnīca

24. oktobrī plkst. 18.00 Lekcija - Bezatkritumu  (zero waste) dzīvesveids un dabīgās zobu pastas izgatavošanas meistardarbnīca. Zināšanās dalīsies zero waste entuziaste, veikala "Ber un sver" īpašniece Līga Rulle. Ieejas maksa 2,50 EUR. Pieteikšanās līdz 22.10. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

Konkursa "Samīļo savu valodiņu" jauno autoru sveikšanas pasākums Ozolnieku Tautas namā

28. oktobrī 18.00 konkursa "Samīļo savu valodiņu" jauno autoru sveikšanas pasākums Ozolnieku Tautas namā.

Septembrī norisinājās konkurss "Samīļo savu valodiņu", kur tika uzrunāti jaunie autori ar aicinājumu iesūtīt savus darbus. Konkursa organizatori saņēma 76 (vecumā no 6-13 gadiem) autoru darbus no Latvijas un Zviedrijas. Viņu sacerējumi tiks apkopoti un izdoti grāmatiņā.

Nāc un svinēsim svētkus valodiņai kopā!