Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 26.05.2019

Ozolnieku novada domes sēde_30.05.2019.

Ozolnieku novada domes sēde

Seminārs/meistarklase par dabas foto Ozolnieku Tautas namā

30. maijā plkst. 18.30 seminārs/meistarklase par dabas foto kopā ar fotogrāfi Andri Eglīti. Ozolnieku Tautas nama foto studijā un brīvdabā. Ieeja bez maksas.

Andris Eglītis pasniedzis fotogrāfiju Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolā. Darbojies preses izdevumos "Lauku Dzīve", "Latvijas Daba" un "Mežs", ilglaicīga sadarbība ar bērnu dabas žurnālu "Zīlīte" un žurnālu medniekiem "Medības. Makšķerēšana. Daba".
2006. gadā uzvarējis "FujiFilm" rīkotajā fotokonkursā "Euro Press Professional Awards" kategorijā "Wildlife" ar dzīvnieku foto sēriju "Izdzīvošanas likums". Ir bijušas deviņas personālizstādes gan Latvijā, gan ārzemēs. A. Eglīša darbi - https://www.andriseglitis.lv/
A. Eglītis: "Fotogrāfiju sāku apgūt jau skolas gados pašmācības ceļā. Tehniskās lietas smēlu no grāmatām un žurnāliem, praktiskās iemaņas guvu, "klikšķinot" fotoaparāta slēdža pogu. Piemēru un virsotnes, uz kurām tiekties, rādīja labākie neklātienes skolotāji – žurnāls "National Geographic" un līdzīgi izdevumi.
Vēlējos ar dabā pieredzēto dalīties. Rādīt dabu tiem, kas to nepamana. Rādīt Latvijas agro rītu burvību, neatkārtojamo Vidzemes miglu šarmu, saullēkta maģiju, sīku purva rasenīti, dzērves mazuli sūnu purva akača malā...
Fotografēju gandrīz tikai dabu: ainavas, tuvplānus, noskaņas… Protams, arī augus un dzīvniekus. Īpaša mīlestība – zvēri un putni. Tas viss noteic arī darbošanās stilu un būtību – došanās dabā, ceļošana pa Latviju un tuvējām kaimiņvalstīm ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa. Tāpat kā "pelēkā ikdiena" – naktis un agri rīti slēpņos dabā – cerībā atkal un atkal fotokadrā apturēt kādu mirkli no manu fotogrāfiju varoņu dzīves. Pārējā laikā dzīvoju Rīgā."

Pasaules folkmūzika vokālā ansambļa “Procesā” koncertā “Apkārt Zemei”

8. jūnijā plkst. 17.00 pasaules folkmūzika vokālā ansambļa “Procesā” koncertā “Apkārt Zemei”. Ieeja bez maksas.

Bērnu muzikālā teātra “Nianse” koncerts “Svētki dziesmiņai”

10. jūnijā plkst. 18.00 Bērnu muzikālā teātra “Nianse” koncerts “Svētki dziesmiņai”. Ieeja bez maksas.

Kļavu lapu cepuru darinšānas meistarklase

18.jūnijā plkst.18.00 kļavu lapu cepuru darināšanas meistarklase Garozas pakalpojumu centrā "Eži". Līdz jāņem 200 kļavu lapas ar kātiņiem. Dalība bez maksas.

Kļavu lapu cepuru un smilgu vainagu meistarklase

20. jūnijā plkst. 18.00 kļavu lapu cepuru un smilgu vainagu meistarklase. Līdzi jāņem kļavu lapas ar kātiņiem ap 200 gb. un gruntīgs smilgu pušķis (200—300 smilgas). Pieteikšanās līdz 18.06. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

Jāņa Felsberga alus kausu kolekcijas izstādes atklāšana

21. jūnbijā plkst. 18.00 Jāņa Felsberga alus kausu kolekcijas izstādes atklāšana Garozas pakalpojumi centrā "Eži". Ikviens ir aicināts atnest savus īpašos alus kausus izstādei.
Degustācijai līdz var ņemt paštaisītu sieru, kausu vai miestiņu

Vasaras saulgriežu ielīgošana pie Ānes kultūras nama

21.jūnijā plkst.19.00 Jautra vasaras saulgriežu ielīgošana pie Ānes kultūras nama. Deju kolektīva "Čaukstenes" koncerts, vainagu pīšana un atrakcijas.

Pārgājiens Emburga-Garoza kopā ar gidi Inu Jurģi

22. jūnijā plkst.9.00 Pārgājiens Emburga-Garoza gides Inas Jurģes pārgājienu ciklā "Tavas saknes tavā zemē". Degustācijas un lieliska atpūta - pastaiga!

Apmeklēsim: Edvarta Virzas memoriālo māju "Billītes" un stādaudzētavu "Bētras".

Pulcēšanās plkst.8.55 Jelgavas autoostā, Pasta ielā 26.

Dalības maksa: 6.00 EUR un 3.75 EUR autobusu biļetes abos virzienos.

Informācija pa tālruni: 29916889, 63005447, e-pasts: inajurge@inbox.lv

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina sestdien, 22.jūnijā, pulksten 9.00 piedalīties cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājienā, viesojoties Edvarta Virzas memoriālajā mājā “Billītes” un kokaudzētavā “Bētras” Ozolnieku novadā.

Pārgājiena cikla mērķis ir iepazīstināt ar stiprajām ģimenēm Jelgavā, Jelgavas un Ozolnieku novados, kuras attīsta uzņēmējdarbību, kā arī darbojas tūrisma jomā. Šoreiz vienas dienas pārgājiens gides Inas Jurģes vadībā vedīs uz Ozolnieku novada Salgales pagastu, maršrutā Emburga – Garoza.

Pirmais pārgājiena pieturas punkts būs latviešu rakstnieka, tulkotāja Edvarta Virzas memoriālā māja “Billītes”. “Billītēs” tapuši daudzi rakstnieka dzejoļi un 1933.gadā sarakstīts prozas darbs “Straumēni”. Pārgājiena dalībniekiem būs iespēja apskatīt memoriālo māju un tur iekārtoto muzeju, kas ikdienā nav atvērts apmeklētājiem, kā arī dzirdēt gides stāstu par pašu rakstnieku, viņa dzīvi un daiļradi.

Tālāk pārgājiena dalībnieku ceļš vedīs uz Garozu, kur paredzēta viesošanās pie Grosu un Berķu ģimenēm kokaudzētavā “Bētras”. “Bētrās” būs iespēja uzzināt gan par augļkoku audzēšanu, gan degustēt dažādus saimniecībā ražotus gardumus – rabarberu, dzērveņu un cidoniju sukādes, sulas un saldējumu.

Pārgājiena maršruts paredzēts 17 km garš un ilgs apmēram 7 stundas. Pārgājiena dalībniekiem nepieciešams laikapstākļiem un pastaigai dabā piemērots apģērbs. Līdzi jāņem uzkodas un dzeramais ūdens. Atbilstoši laikapstākļiem, pārgājiena laikā būs iespēja atveldzēties arī nopeldoties, tāpēc ieteicams paņemt līdzi peldēšanai nepieciešamās lietas.

Pārgājiens “Tavas saknes tavā zemē” Ozolnieku novadā norisināsies sestdien, 22.jūnijā, pulksten 9.00. Pulcēšanās pulksten 8.55 Jelgavas autoostā, Pasta ielā 26. Dalības maksa 6.00 EUR, kā arī dalībniekiem jāsedz braukšanas maksa satiksmes autobusos 3.75 EUR apmērā. Pārgājienam iepriekš obligāti jāpiesakās pa tālruņiem 29916889, 63005447 vai e-pastu inajurge@inbox.lv. Plašāka informācija www.visit.jelgava.lv.

Informāciju sagatavoja Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde  “Jelgavas reģionālais tūrisma centrs”

  • 22.06.2019 09:00
  • Emburga
  • Bezmaksas

Līgo svētki Garozas centrā

23. jūnijā Līgo svētki Garozas centrā:

plkst.16.30 Tumes teātra "Dzim Te" izrāde "Skaistumkaralienes kronēšana, sagaidot Līgo svētkus". Režisors Arvīds Dinijs Deģis. Ieeja Jāņu vainagos.

Pēc izrādes konkurss - oriģinālākis Jāņu vianags.

No plkst.21.00 līdz 4.00 Līgo svētku balle ar grupu "Atspulgs".

 

  • 23.06.2019 16:30
  • Garozā
  • Bezmaksas

Līgo svinības Ozolnieku Jāņu pļavā

23. jūnijā 21.00 – 04.00 Līgo svinības Ozolnieku Jāņu pļavā! Plkst. 21.00 Ozolnieku aktieri ar draugiem un dejotajiem koncertā “Tāpēc jau, ka nevar zināt, kāpēc”. Plkst. 22.00 Jāņu ugunskura iedegšana un zaļumballe ar grupu “Cits kvartāls”. Dj Since 1992. Darbosies bufete. Ieeja bez maksas.

 

Ģimeņu sporta spēles Garozā 29. jūnijā!

Visi sportot gribētāji tiek aicināti uz Ģimeņu sporta dienu 29. jūnijā, kas notiks Garozas pamatskolas stadionā. Ikviens varēs izmēģināt spēkus dažādās atraktīvās disciplīnās. Nāc un piedalies!

10:30 - ierašanās/reģistrēšanās

11:00 - starts

Sīkāka informācija t. 20084087.

Pludmales volejbols Ozolniekos 30. jūnijā!

30. jūnijā plkst.10.00 Ozolnieku pludmales volejbols Ozolnieku Sporta skolas stadionā, Stadiona iela 5, Ozolnieki.

Iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: raimonds.linins@gmail.com.

Noteikumi

Apmeklētāju un dalībnieku ievērībai! Lai informētu sabiedrību par pasākuma norisi, publiskā pasākuma laikā var notikt foto vai video fiksācija. Bildes var tikt ievietotas pašvaldības informatīvajos kanālos – ikmēneša informatīvajā avīzē, mājaslapā vai sociālajos tīklos. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Ozolnieku novada pašvaldība, juridiskā adrese: Stadiona iela 10, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads LV-3018, veic personas datu apstrādi sabiedrības informēšanai. Personas ir tiesīgas jebkurā laikā lūgt pārzinim dzēst savus datus. 

Skrējienu seriāla “Ielūdz Ozolnieki” 3. kārta 30. jūnijā

30. jūnijā plkst. 11:00 tiks dots starts kārtējam, šogad jau 3., Ozolnieku skrējienam. Numuru saņemšana no plkst.9:30.

Skrējieni notiek ap Ozolnieku ezeru, starts netālu no veikala "Elvi", numuru saņemšana un ģērbtuves Ozolnieku Sporta skolā (Stadiona iela 5, Ozolnieki).
Distances: 2 km (1 aplis apkārt ezeram), 6 km (3 apļi), 10 km (5 apļi) un bērnu skrējiens (bērniem līdz 7 g.v., 300 m bez laika kontroles).
Sezonas noslēgumā tiks apbalvoti tie, kuri būs vismaz 4 kārtās finišējuši vienā un tajā pašā distancē.

Pieteikšanās un sīkāka informācija: https://skozolnieki.wordpress.com/ieludz-ozolnieki/

Ozolnieku iedzīvotājiem, piesakoties līdz 22. jūnijam, dalība bez maksas, bet pārējiem skriet gribētājiem, lētākā pieteikšanās līdz 22. jūnijam.

Bezmaksas laivu braucieni Ozolnieku novada iedzīvotājiem 16. un 30. jūnijā

Projekta "Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā" (Nr. 9.2.4.2/16/I/033) ietvaros Ozolnieku novada iedzīvotājiem tiek organizēti bezmaksas laivu braucieni:

16. jūnijā, svētdien, plkst. 9:30

Maršruts: Dalbe – Līčīši – Ozolnieki

Satikšanās plkst. 9:30 pie Dalbes dzelzceļa tilta

Maršruta garums – 17 km.

Brauciena ilgums 5h (ieskaitot apstāšanās pauzi pa ceļam)

Brauciena noslēgums Lejupēs aiz Iecavkrastu mājas Ozolniekos

Plānotais laivu skaits: 10 laivas

30. jūnijā, svētdien, plkst. 18:30 “Saulrieta brauciens”

Maršruts: Ozolnieki – Jelgava pa Iecavu un Lielupi

Satikšanās plkst. 18:30 pie Kauguru dīķiem aiz Ozolnieku vidusskolas

Maršruta garums – 12 km

Brauciena ilgums ~ 4h (ieskaitot apstāšanās pauzi pa ceļam)

Brauciena noslēgums pie Tējas namiņa Jelgavā

Plānotais laivu skaits: 10 laivas

Rezervēt vietu laivā un aizpildīt pieteikuma anketu iespējams “Ozo laivas” mājas lapā https://ozolaivas.lv/veselibas-veicinasanas-laivu-braucieni-ozolnieku-novada/ vai zvanot pa tālruni  +371  23 202 900

Braucieni Ozolnieku novada iedzīvotājiem ir bezmaksas!

* Pasākuma laikā var tikt fotografēts/filmēts projekta publicitātes nodrošināšanai.

Initas Vilks meistardarbnīca pasteļglezniecībā Garozas pakalpojumu centrā "Eži"

1.jūlijā plkst.11.00 mākslinieces Initas Vilks meistardarbnīca pasteļglezniecībā.

Gaidīti visi interesenti.

Iepriekš jāpiesakās pa tālruņa numuru: 29109265.

Dalība bez maksas.

Līdz jāņemam vairāku toņu krītiņi (Soft pastels).