Pasākumi

Bezmaksas publiskā slidošana Ozolnieku novada iedzīvotājiem martā

Martā turpinās bezmaksas publiskā slidošana Ozolnieku novada iedzīvotājiem "Ozo ledus hallē" projekta "Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā" (Nr.9.2.4.2/16/I/066) ietvaros".

Pasākuma notikuma vieta - Ozo ledus halle

Tuvākie pasākumi No: 22.03.2019

Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa I kārta Ozolnieku Tautas namā

23. martā II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa I kārta. Ieeja bez maksas.

Elejas amatierteātra iestudējums M.Zīle "Savedējs"

23. martā plkst.18.00 Elejas amatierteātra izrāde Monika Zīle "Savedējs" Ānes kulūras namā. Ieejas maksa 2,00 EUR.

Tikšanās ar Gundegu Skudriņu - "Esi koša un radoša"

27. martā plkst. 18.00 Tikšanās ar Gundegu Skudriņu  - "Esi koša un radoša". Radošas apvienības "Skudras metropole" vadītāja, producente un TV moderatore. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās līdz 13.03. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322.

Ozolnieku Tautas nama Jauniešu teātra studijas pirmizrāde Lelde Stumbre "Burvīgie blēži"

28. martā plkst. 18.00 Ozolnieku Tautas nama Jauniešu teātra studijas pirmizrāde Lelde Stumbre "Burvīgie blēži". Parīze, 20. gadsimts un pieci īsti pasaules klases krāpšanās šedevri, kurus rotaļīgā manierē ar pārģērbšanos izspēlē teātra studijas dalībnieki. Režisore Antra Leite-Straume. Teātra zālē. Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Ielūgumus iepriekš izņemt Tautas nama kasē.

Izrāde bērniem un vecākiem "Kaka un pavasaris" pēc A. Kivirehka grāmatas motīviem

29. martā 18.30 Izrāde bērniem un vecākiem "Kaka un pavasaris" pēc A. Kivirehka grāmatas motīviem. Režisors Jānis Znotiņš. Lomās Jānis Znotiņš un Ance Muižniece. Izrādes mākslinieks – Rūdolfs Bekičs. Izrādes mērķauditorija ir bērni vecumā no 4-10 gadiem. Vietu skaits ierobežots – 100 cilvēki. Ieejas maksa 5,00 eur.
Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē. Biļetes nav jāiegādājas bērniem līdz 2 gadu vecumam.
Izrāde bez skatītāju krēsliem!!! Līdzi ņemt spilvenus vai pledus sēdvietai!
Izrāde veidota pēc igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka grāmatas "Kaka un pavasaris" motīviem. Guntara Godiņa tulkotā grāmata, kas 2012. gadā iznāca bērnu grāmatu izdevniecībā "Liels un mazs", ir piedzīvojusi jau divas lasītāju izpirktas tirāžas un iemīļota līdz ar citiem šī autora latviski tulkotajiem darbiem – "Lote no izgudrotāju ciema" un "Sirlī, Sīms un noslēpumi".
Izrāde ir laureāte "Spēlmaņu nakts" balvai 2015./2016. gada sezonā, kā gada izrāde bērniem vai pusaudžiem.
Jānis Znotiņš: "Bērnu izrādes veidoju, lai muļķojoties sniegtu bērniem jēgpilnu stundu, kurā viņi iemācās ko jaunu. Manuprāt, Andruss Kivirehks to lieliski paveic savos stāstos - viņš ar provocējošu muļķību sasniedz dziļu jēgu par pasaules kārtību."
Grāmata runā par svarīgām bērna augšanas procesa tēmām – ģērbšanos, mācīšanos lasīt, attiecībām bērnudārzā u.c.. Izrādei izvēlētie stāsti atklāj šajās norisēs kopsakarības, kuras bērns vēl, iespējams, nesaskata, piemēram, silta ģērbšanās – slimība.
"Lai kaut ko iemācītos, vajag, lai ir interesanti un jautri," tā saka Ance Muižniece pirmajā Jāņa Znotiņa izrādē bērniem - "Istabas fabulas". Ar šādu pārliecību tapusi arī jaunā izrāde "Kaka un pavasaris".

Joku dienā - karikatūru zīmēšana Garozas pakalpojumu centrā "Eži"

1. aprīlī plkst.18.30 Vispasaules joku dienā atklātā karikatūru zīmēšana Garozas pakalpojumu centrā "Eži", vadītāja Anna Kaltigina.

Ozolnieku novada “Mazie Grāmatu svētki” Ozolnieku Tautas namā 3. aprīlī

3. aprīlī plkst.14.30-18.00 Ozolnieku novada “Mazie Grāmatu svētki” Ozolnieku Tautas namā.

Izdevniecības “Jumava” grāmatu tirdzniecība. Tikšanās ar rakstnieci, biogrāfiju pētnieci Ingunu Baueri, rakstnieku un ceļotāju Pēteri Strubergu. Muzicēs Ineta Rudzīte. Ieeja bez maksas.