Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 23.09.2019

Bezmaksas Zumbas nodarbības Ozolniekos un Emburgā

Zumba Fitnes treniņi Ozolnieku novada iedzīvotājiem katru pirmdienu Ozolniekos un katru otrdienu Emburgā. Treniņi notiks līdz pat oktobra beigām.
Pirmā nodarbība:
- 19. augustā plkst.20.00 Ozolnieku Sporta skolas stadionā/zālē*;
- 20. augustā plkst.19.30 Salgales pamatskolas sporta laukumā/zālē, Emburgā*.


Nākamās nodarbības Ozolniekos  - 2., 9., 16., 23., 30. septembrī, 7., 14., 21. un 28. oktobrī plkst.20.00.
Nākamās nodarbības Emburgā - 3., 10., 17., 24. septembrī, 1., 8., 15., 22. un 29. oktobrī plkst.19.30.
Treniņa ilgums - 60 min.
Treniņus vadīs Ilze Skrabe - aktīva dzīvesveida cienītāja un sertificētu Zumba Fitnes trenere, kura savas zināšanas sporta nozarē papildinājusi gan apgūstot papildus dažādas fitnesa programmas, gan studējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. 
Ilze saka: “Mani iedvesmo un motivē smaids cilvēku sejās un zumba ar Latīņamerikas deju soļiem, nepiespiesto atmosfēru un mūziku, kas liek kājām kustēties pašām no sevis, palīdz gan rast prieku sevī, gan arī radīt pozitīvas emocijas citos. Un kas gan var būt labāks kā treniņš, kas nodarbina visas muskuļu grupas, stiprina sirdi un vēl uzlādē ar prieku un gandarījumu par paveikto?!:)

Pasākumi tiek īstenoti ES fonda projekta „ Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/066) ietvaros. Dalība pasākumos ir bez maksas.

*Labos laika apstākļos treniņi notiks ārā
Pasākuma laikā var tikt fotografēts/filmēts projekta publicitātes nodrošināšanai

Jogas nodarbības Ozolnieku novada iedzīvotājiem katru pirmdienu un trešdienu

Jogas nodarbības Ozolnieku novada iedzīvotājiem katru pirmdienu plkst.18.30 un trešdienu plkst.19.00 Ozolniekos līdz pat oktobra beigām.
Pirmā nodarbība jau šodien - 26. augustā plkst.18.30 Ozolnieku Sporta skolas stadionā/zālē*;
Nākamās nodarbības - 28.augustā, 2.,4., 9.,11.,16.,18., 23.,25., 30. septembrī, 2.,7.,9.,14.,16., 21.,23., 28. un 30.oktobrī.
Treniņa ilgums - 90 min.
Treniņus vadīs Iveta Jonkus - B kategotijas veselības sporta trenere, absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Rehabilitācijas fakultāti un savas trenera darba gaitas sākusi tieši Ozolniekos. Iveta savās nodarbībās, aicina būt APZINĀTAM – dzirdēt, klausīties, just un klausīt savu ķermeni, atcerēties, ka cilvēks kustās prieka un veselības dēļ! Nodarbības paredzētas bez maksas.

Pasākumi tiek īstenoti ES fonda projekta „ Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/066) ietvaros. Dalība pasākumos ir bez maksas.
Pasākuma laikā var tikt fotografēts/filmēts projekta publicitātes nodrošināšanai

*Labos laika apstākļos treniņi notiks ārā
 

 

Make-up meistarklase dāmām “Uzplauksim rudenim” Ozolnieku Tautas namā

26. septembrī plkst.18.00 Make-up meistarklase dāmām “Uzplauksim rudenim”. Skaists make - up, fotosesija un bildes piemiņai. Vada Inese Kļaviņa, “Otu terapija”. Dalības maksa 20,00 EUR Cenā iekļauti materiāli. Pieteikties līdz 24. septembrim norādot savu mob.nr. tautasnams@ozolnieki.lv vai pa tālr. 28810322. Vietu skaits ierobežots!

Klavieru dueta "DUOGRANDZ" koncerts "Deju ritmā" Ozolnieku Mūzikas skolas kamerzālē

26. septembrī plkst.18.00 Ozolnieku Mūzikas skolas kamerzālē klavieru dueta "DUOGRANDZ" koncerts "Deju ritmā".

Spēlē: Sergejs Zolotovs, Genādijs Griņko

Ieeja brīva.

"Cepelīnu ballīte" visai ģimenei Garozas pakalpojumu centrā "Eži"

27.septembrī plkst.18.00 Miķeļdienas noskaņās "Cepelīnu ballīte" visai ģimenei Garozas pakalpojumu centrā "Eži".

Jāņem līdz: 1 kg kartupeļi, 250 gr. žāvēta gaļa, sīpols.

Jaundzimušo bērniņu un viņu vecāku sumināšanas pasākums Ozolnieku Tautas namā

28.septembrī plkst.12.00 Jaundzimušo bērniņu un viņu vecāku sumināšanas pasākums. Ieeja ar ielūgumiem. Tiks sveikti bērniņi, kuri dzimuši 2019. gada pirmajā pusgadā (līdz 30.jūnijam).

Komēdija "Septiņas vecmeitas" Ānes kultūras namā

28.septembrī plkst.19.00 Zaļenieku amatierteātra komēdija T.Banga "Septiņas vecmeitas". Ieeja 2 EUR

Kādā pansijā dzīvo četras sievietes labākajos gados, varētu teikt vecmeitas. Šajā pat pansijā mitinās arī trūcīgs, jauns mākslinieks Pūpēdītis, kas pretējās mājas logā ir noskatījis meiteni, par kuru uzņemušās rūpes divas kundzes labākajos gados - arī vecmeitas. Vai abiem jaunajiem cilvēkiem būs lemts tikties un no šīs tikšanās uzplauks mīlestība? ​Vai kādai no vecmeitām izdosies savaldzināt jauno mākslinieku un vai vecmeitu pārmērīgā uzstājība un "rūpes" neizjauks abu jauno cilvēku trauslās attiecības?
Labs garastāvoklis un smiekli garantēti!

​​Režisore Lūcija Ņefedova.

Aicina uz jauniešu vakariem Brankās

No 5. oktobra katru otro sestdienu plkst.18.00 Ozolnieku novada jaunieši ir aicināti uz vakara pasākumiem Biedrības „TUVU” telpās Brankās, Ozolnieku novadā.

 

Senioru dienai veltīts pasākums "No visas sirds" Salgales pagasta pārvaldē

1. oktobrī plkst.14.00 Starptautiskajai senioru dienai veltīts pasākums "No visas sirds" Salgales pagasta pārvaldes 1. stāva zālē.

Ieeja bez maksas. Līdz gardumu groziņš.

Starptautiskajai Senioru dienai veltīts pasākums Ozolnieku Tautas namā

1.oktobrī plkst.15.00 Starptautiskajai Senioru dienai veltīts pasākums. Tikšanās ar veselīga dzīvesveida praktizētāju un iedvesmotāju Inesi Ziņģīti. Muzicēs Andris Daņiļenko.

Mūzikas skolotāji aicina uz koncertu

Pirmdienas, 7. oktobra, vakarā plkst.18.00 Ozolnieku Tautas namā mūzikas mīļotāji aicināti uz tradicionālo Ozolnieku Mūzikas skolas skolotāju koncertu.

Rudens balle ar Ati Auzānu

12. oktobrī aicinām uz Rudens balli Ozolnieku Tautas namā kopā ar Ati Auzānu un Jāni Lemežu.

Ānes kultūras nama jauniešu amatierteātra izrāde "Vai tiešām mīlestība!?" Ānes kultūras namā

4. oktobrī plkst.12.00 Ānes kultūras nama jauniešu amatierteātra izrāde M.Horna "Vai tiešām mīlestība!?" Ānes kultūras namā.

Ieeja brīva.

Svētdien disku golfa sacensības Garozā

Jau šo svētdien, 13. oktobrī plkst.11.00 Garozas veselības takā disku golfa trasē  notiks Rudens sezonas sacensības disku golfā. Vairums no mums ir izmēģinājuši mest lidojošo šķīvīti, kas ir jautra un aktīva nodarbe. Diskgolfs ir aizraujoša spēle ar lidojošiem šķīvīšiem, kas uz sacensībām Garozā aicina dažāda vecuma spēlētājus.

Sacensībās, summējot metienus un trāpījumus pa mērķi ar mazāko metienu skaitu, tiks noskaidroti precīzākie spēlētāji sieviešu, vīriešu un bērnu grupās.

Sacensībās būs iespēja izcīnīt dažādas Ozolnieku novada veselīga dzīvesveida un sporta nodaļas sagādātās balvas un medaļas, kā arī baudīt uz ugunskura vārītu zupu.

Vairāk informāijas par pasākumu, vēršoties pie sporta dzīves organozatora Garozā Jura Jevsina, tālr. 29257841.

Sacensību Nolikums ir pielikumā.

Kultūras sezonas atklāšana! Ozolnieku Tautas namam 80!

5. oktobrī plkst. 18.00 Kultūras sezonas atklāšana! Ozolnieku Tautas namam 80! Ozolnieku novada amatiermākslas kolektīvu koncertuzvedums “Šī vecā sirmā māja ar kāpnēm platajām”. Režisore Dace Vilne. Ieeja bez maksas.

Pārgājiens “Tavas saknes tavā zemē”

Aicinām svētdien, 6. oktobrī piedalīties gides Inas Jurģes cikla “Tavas saknes tavā zemē” pārgājienā, viesojoties zemnieku saimniecībā “Gaidas” un Tērvetes koka pilī. Šoreiz vienas dienas pārgājiens gides Inas Jurģes vadībā vedīs pa Jelgavas novada ceļiem, cauri mežiem līdz pat Tērvetei.

Pirmais pieturas punkts plānots zemnnieku saimniecībā "Gaidas" pie Daces Drošprātes. Saimniecības pamatnodarbošanās ir augļkopība - tomāti, āboli, bumbieri, avenes, zemenes u.c. Rudenī zemnieku saimniecības apmeklētājiem iespējams piedalīties lielajās rudens vākšanas talkās ar speciālām ābolu lasīšanas “ķengursomām” un konteineru vagoniņiem.

Tālāk pārgājiena dalībnieki dosies cauri Jelgavas novada krāšņajiem mežiem, pāri laukiem uz Tērveti, kur ciemosies Tērvetes koka pilī. Pilī saimnieko Normunds Jērums, kurš viesošanās laikā pastāstīs par zemgaļiem, paredzēta arī kāpšana Tērvetes pilskalnā.

Pārgājiens “Tavas saknes tavā zemē” norisināsies svētdien, 6. oktobrī. Pulcēšanās pārgājienam pulksten 10.30 pie Jelgavas autoostas, Pasta ielā 26, no kurienes ar satiksmes autobusu dalībnieki dosies uz Vilces pusi. Dalības maksa 9.00 EUR, skolēniem un senioriem – 8.00 EUR. Pārgājiena dalībniekiem jāsedz sabiedriskā transporta izdevumi - 3.85 EUR.

Pārgājiena maršruts plānots 18 km garš un ilgs apmēram 8 stundas, atgriešanās Jelgavā plānota ap pulksten 19.50. Dalībniekiem nepieciešams laikapstākļiem piemērots apģērbs, kā arī līdzi jāņem uzkodas un dzeramais ūdens.

Pārgājienam iepriekš obligāti jāpiesakās pa tālruņiem 29916889, 63005447 vai e-pastu inajurge@inbox.lv.

Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

 

 

 

 

  • 06.10.2019 10:30
  • Bezmaksas