Pasākumi

Tuvākie pasākumi No: 24.01.2020

Ozolnieku novada sporta spēļu Zolītes turnīrs 26. janvārī

Ozolnieku novada iedzīvotāji visa gada garumā tiek aicināti piedalīties "Ozolnieku novada sporta spēles 2020". Pirmās sacensības (posms) - 26. janvārī plkst. 10.00 Zolīte.
Aicināti visi zolītes spēles lietpratēji uz kārtīgu prāta izvingrināšanas turnīru, kas norisināsies Ozolniekos, Stadiona ielā 5.
Pieteikšanās - spēļu norises dienā uz vietas!

"ESI VAIRĀK - DARI VAIRĀK!"

NOLIKUMS

Stāvizrāde "TINDER SURPRISE jeb Manas bijušās"

26. janvārī plkst. 16.00 stāvizrāde “TINDER SURPRISE jeb MANAS BIJUŠĀS”. Ieejas maksa 5,00; 7,00; 9,00 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Bezrindas.lv vai pasākuma dienā pirms izrādes.

Rihards Čerkovskis par izrādi: “Mēs nemākam šķirties. Nopietni! Un tā ir liela problēma, būt kopā ar kādu, lai tikai nebūtu viens.”
Rihards Čerkovskis ar stāvizrādi savas turnejas ietvaros viesosies arī Ozolnieku Tautas namā. Stāvizrādes mērķis ir ļaut paskatīties uz attiecībām starp sievietēm un vīriešiem caur humora prizmu. Rihards humoristiski dalīsies ar dažādiem stāstiem no savas dzīves pieredzes par šķiršanos, neuzticību, drāmām un visādām jezgām.
“Mana pārliecība ir tāda, ka mums visiem patiesībā ir daudz vairāk kopīga nekā, mēs spējam iedomāties, bet kas ir vēl fenomenālāks atklājums, mēs šajā dzīvē nespējam ietekmēt neko, atskaitot mūsu reakciju. Jā, kā mēs reaģējam dažādās situācijās? Dramatiski, vai humoristiski?”
Aicinām visus humora cienītājus apmeklēt stāvizrādi ņemot līdzi otru pusīti, jo monologā būs arī dažādi piemēri, kā pasauli uztver sievietes, bet kā vīrieši.
Biļetes pieejamas te:
https://www.bezrindas.lv/lv/ozolniekos-manas-bijusas/7399/
mājaslapa: www.rihardscerkovskis.lv
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBA7oYLjRmij--baqAVUgtw?view_as=subscriber
IG: www.instagram.com/rihards_cerkovskis/
Facebook.com: www.facebook.com/cerkovskisrihards/

Izrāde bērniem “Sunītis un kaķīte”

3. februārī plkst. 10.30 izrāde bērniem “Sunītis un kaķīte”. Pēc J. Čapeka stāstu motīviem. Režisore Ance Kukule. Lomās Samira Adgezalova un Uldis Sniķeris. Ieteicams bērniem no 4 gadiem. Ieejas maksa 3,00 EUR. Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē.

Filma “Pilsēta pie upes (Piļsāta pi upis)” Ozolnieku Tautas namā

4. februārī plkst. 19.00 filma “Pilsēta pie upes (Piļsāta pi upis)”. Filma tapusi pēc Gunara Janovska tāda paša nosaukuma romāna motīviem.

Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle...

Garums: 1h 58 min
Režisors: Viesturs Kairišs
Aktieri: Juozas Budraitis, Gundars Āboliņš, Agnese Cīrule, Dāvis Suharevskis, Brigita Cmuntova
Ieejas maksa 3,00 EUR. Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē.

Sveču veidošanas darbnīca gaismai un priekam ar Margitu Jumīti

6. februārī 18.00 sveču veidošanas darbnīca gaismai un priekam ar Margitu Jumīti. Ieejas maksa 5,00 EUR. Cenā iekļauti materiāli. Pieteikšanās līdz 05.02. tautasnams@ozolnieki.lv, norādot savu mob.nr., vai pa tālr. 28810322.

Bezmaksas publiskā slidošana Ozolnieku novada iedzīvotājiem februārī

Uzmanību! Februārī bezmaksas publiskajā slidošanā tiek ieviestas izmaiņas, nosakot noteiktas dienas un laiku ģimenēm ar bērniem, bet atsevišķi jauniešiem sākot no 14 gadu vecuma:

07.02.2020. ģimenēm ar bērniem;
14.02.2020. ģimenēm ar bērniem;
21.02.2020. jauniešiem, kuri vecāki par 14. gadiem;
28.02.2020. ģimenēm ar bērniem.

Vēršam iedzīvotāju uzmanību, ka biežo slidu zādzību dēļ, kas, diemžēl, notikušas publisko bezmaksas slidošanu laikā, bērni un jaunieši līdz 18 gadu vecumam slidas varēs iznomāt tikai pieaugušo pavadībā vai uzrādot personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju (piemēram, skolēnu apliecība), kas būs jānodod glabāšanā līdz inventāra atgriešanas brīdim.

 

Saruna – lekcija "Mana un mana bērna veselība" ar Solvitu Grasmani

11. februārī plkst. 18.00 Solvita Grasmane aicina uz sarunu – lekciju "Mana un mana bērna veselība" Ozolnieku Tautas namā. Būs iespēja ieskatīties un ieklausīties savā organismā, izprast dabas likumus – kā būt veselam un neslimot.

Plānots, ka saruna – lekcija notiks vienu reizi mēnesī, kur tiks runāts un diskutēts par sekojošām tēmām:

* Kas ir vīrusi, sēnītes, baktērijas, parazīti?
* Kāpēc organismam jācīnās ar tiem un, ko darīt, lai nesaslimtu?
* Kas un kāpēc nepieciešams katra dzīva organisma šūnai?
* Kas ir imunitāte? Kā to stiprināt?
* ŪDENS – dzīvības un veselības nesējs;
* Organisma attīrīšana;
* Organisma orgānu sistēmu darbība, saslimšanas iemesli un, ko darīt!

Sarunu - lekcijas vadīs un savās zināšanās dalīsies: nutricioloģe, veselības konsultante, šūnu uztura speciāliste, mūzikas terapijas speciāliste, speciālās izglītības skolotāja, koklētāja, solo dziedātāja, bēbīšu skoliņas “Mazulis” vadītāja, 3 bērnu mamma Solvita Grasmane. Pieteikšanās zvanot pa tālruņa numuru 22037566 vai rakstot uz e-pastu: solvita.grasmane@gmail.com.

Valentīndienas balle ar grupu “Džentlmeņu špagats”

15. februārī plkst. 21.00 – 02.00 Valentīndienas balle ar grupu “Džentlmeņu špagats”. Ieejas maksa 7,00 EUR.  Ierašanās no plkst. 20.30. Līdzi groziņš. Galdiņu rezervēšana līdz 14.02. Tautas nama kasē vai pa tālr. 28810322.

Ozolnieku Meliorācijai – 70

29. februārī Ozolnieku Meliorācijai – 70
16.45 atceres brīdis pie Melioratoru akmens Ozolniekos
17.00 Svinīgs koncerts “Meliorācijai – 70” Ozolnieku Tautas namā. Piedalās Ozolnieku novada amatiermākslas kolektīvi.  

Pēc koncerta saviesīgas sarunas pie kafijas galda.
Pieteikšanās un dalības maksa 5,00 EUR līdz 25.02. Ozolnieku Tautas nama kasē.