Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Bēbīšu skola "Mazulis"

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Vadītāja: Solvita Grasmane, tālr: 22037566,

nodarbību dienas  – otrdienas, ceturtdienas. 
 
Otrdienās: plkst.10:00 – 11:00 (1,3 gadi - 2 gadi),
                  plkst.11:30-12:30 (7-11 mēn.)
Ceturtdienās: plkst.10:00 – 11:00 (2-3 gadi),
                       plkst.11:30-12:30 (11 - 14 mēn.).

Jau septiņus gadus ģimenes iemīļojušas bēbīšu skolu pie sirsnīgās pasniedzējas Solvitas. Bēbīšu skola piedāvā apmeklēt bērnu attīstošās nodarbības bērniem vecumā no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem. Nodarbību mērķis: veicināt bērna sensoro (redzes, dzirdes, taustes, garšas, ožas) un motoro (kustību) attīstību, kas savukārt nepieciešamas psihisko funkciju (uzmanības, uztveres, domāšanas) un valodas apguves pilnvērtīgai attīstībai; to mēs panākam sākot jau ar zīdaiņa pareizu turēšanu – handling pozicionēšanu; šūpošanu, aijāšanu; vingrošanu, pirkstiņspēlēm, kāju, pēdu masēšana; ķermeņa kustībām, līdz ar to arī līdzsvara veidošanu, koordinācijas stabilizēšanu un arī spēju ķermeni atslābināt. Vecāku līdzdalība ir būtisks un nepieciešams bērnu pozitīvas un veselīgas attīstības faktors.

Veidosim emocionālus kontaktus ar saviem mazuļiem, daudz runāsimies ar viņiem, izmantosim saskarsmei visus bērna aprūpei nepieciešamos mirkļus - nēsāsim, apskausim, apmīļosim, veltīsim nedalītu uzmanību viņam, novērosim viņu, ļausim izpausties pašam, vienkārši priecāsimies un mīlēsim viņu.

 Bēbīšu skoliņa gaida mazos skolnieciņus! Jautājumus variet uzdot arī e – pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

oktobris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
24
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs