Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Senioru deju kopa "Ozolnieki"

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Senioru deju kopa "Ozolnieki"

Vadītāja - Mārīte Skrinda, tālrunis  29428013 

Deju kopā mūžam jaunības gars, pastāvīga mainība un aktīvs darbs, izbraukumi, skates, dažādi deju pārbaudījumi Latvijā un ārpus tās. “Mēs esam garā jauni, sprauni un priecīgi, mīlam dzīvi un deju!” apliecina kolektīva dalībnieki. Spilgts piedzīvojums - XXIV Vispārējie latviešu Dziesmu un XIV Deju svētki 2008.gadā. Kolektīvs lepojas ar savu vadītāju – spēcīgo, ugunīgo mugurkaulu!

2011. gada 4. maijā senioru deju kopa „Ozolnieki” ar krāšņu koncertu atzīmēja savas pastāvēšanas 35. gadadienu. Visas sezonas laikā ar ļoti augstiem sasniegumiem prezentēja savu dejotprasmi skatēs, koncertos un festivālos. Vadītāja M. Skrinda uztur stabilu un uz attīstību vērstu kolektīva garu. 

„Prieks ir izstarot un šo prieku dāvāt citiem. Dāvāt to, kas mums pieder, vienalga, vai tā būtu maize vai mājas, doma vai sapnis. Ikviens deju kopas “Ozolnieki” dejotājs ar savu dzīves pieredzi to prot izdarīt. Mēs uzrunājam skatītāju dejas valodā: mīlam un dzīvojam, sasmīdinām, aicinām domāt un ļaujam arī atpūsties. Katram savam skatītājam dāvājam daļiņu no sevis.
Un tā, jau kuro reizi visu šo 35 gadu garumā mēs saplānojam laikus, pasteidzinām ikdienas darbus, lai sadancotu savos koncertos, savos svētkos. Jo tie, kas dejo, dzied un muzicē, ir tautas labākā daļa...” 

2012. gadu kolektīvs aizvadījis, aktīvi piedaloties senioru deju kolektīvu pasākumos Latvijā. Par tradīciju kļuvusi kolektīva līdzdalība Ozolnieku TN organizētajos pasākumos un labdarības koncerti pansionātos. Turklāt pavasarī kolektīvs visus aicināja uz Lielo Talku un sakopa Ozolnieku ezera teritoriju un pie TN iestādīja simbolisku koku. Papildus koncertdarbībai un sociālajām aktivitātēm deju kopa ir izveidojusi biedrību SDK „Ozolnieki" un piedalījusies ELFLA projektu konkursā, iegūstot finansējumu jaunu tautastērpu šūšanai.

2013. gada pirmā puse aizritējusi smagā darbā, gatavojoties deju skatēm, taču pūles ir vainagojušās panākumiem un kolektīvs izcīnījis augstākās pakāpes diplomu un tiesības piedalīties Dziesmu un deju svētkos. Līdztekus „Ozolnieki" ieguvuši 2. vietu XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku Latviešu tautas tērpu skatē. Gūtās atzinības ļāvušas vasarā izbaudīt Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētkus un devušas enerģiju un iedvesmu jauniem sasniegumiem.

Mārīte Skrinda, deju kopas "Ozolnieki" vadītāja

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

oktobris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
21
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs