Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Foto studija

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Vadītājs: Aigars Dāboliņš, tālr. 29254513

Nodarbības - otrdienās

foto stud

 

Kopš Ozolnieku tautas nama fotostudijas atvēršanas 2012.gada pavasarī, tajā aktīvi darbojās vietējie foto aktīvisti  Rinalda Vācera vadībā, no 2016.gada Aigara Dāboliņa vadībā.

Foto studijas telpās noris gan kopīgie foto vakari, kuros tiek pārrunātas dažādas foto aktualitātes (foto uzņemšana un to apstrāde), kā arī tiek analizētas pašu uzņemtās fotogrāfijas, gan arī tiek pasniegti fotografēšanas pamatkursi.

Bez iepriekš minētajām aktivitātēm, tiek organizēti novada fotokonkursi, kuru ietvaros no labākajiem darbiem tiek veidotas fotoizstādes. 2012.gada pavasarī noslēdzās pirmais fotokonkurss „Mans Ozolnieku novads” un jau šobrīd ir izsludināta pieteikšanās foto konkursam „Mans novadnieks”.

Fotostudijas telpas, kuras aprīkotas ar modernu fotostudijas aprīkojumu (studijas zibspuldzes, softboksi, reflektori, fona sistēma u.c), ir iespējams izmantot arī individuālām fotografēšanas nodarbībām.(tālr.: 29254513)

Fotografēšanas kolektīvs kopīgajos foto vakaros  aicina ņemt dalību ikvienu novada iedzīvotāju, kurš jau aizraujas ar fotografēšanu vai vēlas to tikai apgūt.

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

oktobris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
15
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs