Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Bērnu un jauniešu muzikālais teātris „Nianse”

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Bērnu un jauniešu muzikālais teātris „Nianse”

Vadītāja - Ingūna Lipska, tālrunis 27731017

Kolektīvā darbojas bērni un jaunieši, vecumā no 3 – 14 gadiem. Dalībnieki apgūst dziedāšanu, dejas un aktiermākslu, katru gadu iestudējot un priecējot apmeklētājus ar jaunu, krāsainu muzikālu izrādi. 

2011. gadā bērnu un jauniešu muzikālais teātris „Nianse” skatītājus iepriecināja ar 2 pirmizrādēm. Pirmsskolas vecuma bērnu izrāde „Krāsainie sapnīši” apbūra ar mazo mākslinieku (1,5 - 5gadiņi) atvērtību un pievilcību. Muzikālā izrāde skolēniem ”Pūti, pūti Ziemelīti, jeb diena bez elektrības” pārsteidza ar dalībnieku aktiermeistarību un kvalitatīvo izpildījumu. Vadītāja I.Lipska - komponiste, lugu autore un režisore savus audzēkņus spēja sagatavot arī daudziem popgrupu festivāliem, gūstot pelnītus laurus konkursos – Klaipēdā „Eņģeļu balsis” (Grand Prix), ”Skudru pūznis” (Grand Prix un 1. vietas solistiem un grupām), Latvijas Televīzijas konkursā „Balss pavēlnieks” ”Nianse” iekļuva finālā Ventspilī un tik rādīti TV, konkurss „Nāc sadziedāt” Rīgā Stradiņu Universitātē stingrā, profesionālā žūrija (I. Kerēvica, G. Račs, I. Fomins) atkal piešķīra 1. vietu un Grand Prix, piedalīšanās „Popfest Jūrmalā”, kļūstot par laureātiem, deva iespēju uzstāties uz prāmja Rīga – Stokholma. I. Lipska ar „Niansi” Ozolnieku novada vārdu godam nes pāri Latvijas robežām. 
2012. un 2013. gadā I. Lipska turpina sagatavot bērnu grupas un solistus dažādiem konkursiem un gūst tajos atzinības. Šobrīd teātris ir uzsācis darbu pie jaunas muzikālās teātra izrādes iestudēšanas.

„Nianse” aicina jaunus dalībniekus!

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

oktobris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
16
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs