Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Tautas nams

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

Ozolnieku TN      


Rīgas iela 23,

Ozolnieki,
LV-3018
Tālrunis  63050144, 20311974, 28810322
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
http://www.ozolnieki.lv 

Direktore: Madara Griba

NOLIKUMS

FB ikona jauniesi

 

 Kases darba laiks – O., T., C., P. 16:00 – 20:00 un stundu pirms pasākumiem. Tālrunis informācijai, biļešu rezervēšanai: 28810322.

 

SEPTEMBRIS

01.10. līdz 11.10. Ozolnieku novada amatiermākslas kolektīvi izstādē "Laika mirkļi".

29. septembrī plkst.12.00 jaundzimušo bērnu un viņu vecāku sumināšanas pasākums. Ieeja ar ielūgumiem.

OKTOBRIS

kut sez atkl

6. oktobrī plkst. 18.00 Kultūras sezonas atklāšana. Ozolnieku novada amatiermākslas kolektīvu koncertuzvedums "Tautas nama panorāma Ozolniekos". Režisore Dace Vilne. Ieeja bez maksas.

maksitrallisi naksitrallisi 1

11. oktobrī plkst. 10.30 Latvijas Leļļu teātra izrāde "Naksitrallīši". Ieejas maksa 3,00 eur. Pie saldējuma kioska satiekas trīs dīvaini cilvēciņi – Uzrocis, Ķērpjbārdis un Puszābaks. Viņi mielojas ar saldējumu un ziņkārīgi cits citu uzlūko. Tas ir sākums draudzībai, kas būs stiprāka par ķildām, bailēm un grūtībām, ko Naksitrallīšiem nāksies pārvarēt, lai dabā atkal valdītu līdzsvars. Ieteicamais vecums no 3 gadiem.

Balle2

20. oktobrī plkst. 21.00 – 02.00 Rudens ražas balle ar grupu "Leišmales Jānīši"! Ielūdz Ozolmuižas saimnieks ar saimnieci. Ieejas maksa 6,00 eur. Atnesot kādu rudens velti ieejas maksa 3,00 eur. Līdzi groziņš. Ieeja no plkst. 20.30. Galdiņu rezervēšana līdz 18.10. Tautas nama kasē vai pa tālr. 28810322.

krasas1

25. oktobrī plkst. 19.00 vakara saruna "Krāsu gammas mūsu sajūtām, zemapziņai un sapņiem" ar psiholoģi Agitu Miķelsoni. Pieteikšanās līdz 24.10. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322. Ieejas maksa 4,00 eur.

cirks-diva

26. oktobrī plkst. 19.00 cirka izrāde visai ģimenei "Dīvas neparastie piedzīvojumi viesnīcā". Ieejas maksa: 10,00, 8,00, 6,00 eur. Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē.
Izrāde "Dīvas neparastie piedzīvojumi viesnīcā" (Diva In Hotel) ir savdabīgs brīnumaino pārvērtību, žonglēšanas, ekscentrikas un eksotisko triku kaleidoskops, kurā bagātīgi pārstāvēti tradicionālie cirka žanri netradicionāli teatralizētā uzvedumā. Izrāde ir svētku noskaņas caurstrāvota. To nodrošina gan fantastiskā tērpu kolekcija, kuru dažu minūšu laikā, nenepazūdot no skatītāju vērojošājām acīm, pielaikos Dīva, lai izvēlētos pašu krāšņāko. To nodrošinās Dīvas kavalieris, veikli asistējot kaprīzajai skaistulei, brīžam palīdzot tērpu mainīt pat ar sešmetrīgas pātagas palīdzību...
Starp citu, priekšnesums Diva In Hotel tiek gatavots Ginesa rekorda pieteikšanai.
Cirka izrāde domāta ikkatram, kas vēlas vakaru pavadīt jautrā, azartiskā gaisotnē. Lielam un mazam! Visai ģimenei! Par īpašu jautrību mazajiem skatītājiem parūpēsies jautrie taksīši.
Mākslinieku duets Ina un Kristaps "Creative duo" pēdējo 10 gadu laikā daudz koncertē Eiropas valstīs ( "Circus Salto -Kerstcircus Sander&Friend" , "Cirque Alexandre Bouglione Officiel", franču TV šovs "Le Plus Grand Cabaret Du Monde", "Circus Rose-Marie Malter", franču koncertāģentūra MAS Music, Arts & Show ....), uzstājušies arī Minskas, Maskavas, Baku, Almatas valsts cirkos un Nikuļina Maskavas cirkā, kā arī ieguvuši laureāta titulus un specbalvas prestižajos starptautiskajos cirka festivālos Uhaņā (Ķīna), Ašdodā (Izraēla) , Maskavā (Krievija), Almatā un Astanā (Kazahstāna).

Plānotais izrādes garums: 1 stunda bez starpbrīža.
Izrāde domāta visiem bez vecuma un valodas ierobežojuma.

 

Piedāvājam 25% atlaidi biļetei ar atsevišķu sēdvietu bērniem līdz 12 gadu vecumam (pieaugušo pavadībā).
Bērniem līdz 5 gadu vecumam -biļete bez atsevišķas sēdvietas (klēpī pieaugušajam) – 1.50 eiro

vecpuišu ballīte

29. oktobrī plkst. 18.45 izrāde "Labākā vecpuišu ballīte". Lomās Nauris Brikmanis un Rafs Eilands. Režisors Jury Djakonov. Ieeja no plkst. 18.30. Ieejas maksa: 17,00, 14,00, 10,00 eur. Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē. No 16 gadu vecuma. Izrādes ilgums 1h.

 

Pikanti un komiskām situācijām apvīti bijušo sieviešu stāsti. Šī būs labākā vecpuišu ballīte, kuru Tu negribētu piedzīvot. Kādā no Rīgas dzīvokļiem notiekošās vecpuišu ballītes varoņi atklās vairums intīmu faktu par savām bijušajām un sieviešu dzimti kopumā. Ņemot to vērā, attapīgās skatītājas varēs iegūt nenovērtējamu informāciju par pretējo dzimumu, savukārt vīrieši – uzzināt to, ko viņi neuzdrošinās pateikt, esot līdzās savām otrajām pusītēm. Īpaši atklāti dialogi atspoguļos viskvēlākās vīriešu vēlmes, viņu kompleksus un komiskākās situācijas. Šis tumši pelēkā humora šovs sniegs iespēju par vīriešiem uzzināt visu, pat to, ko labāk būtu nezināt.

 

 


 

UZŅEM JAUNUS DALĪBMNIEKUS!

Madara II

Informējam, ka sieviešu vokālais ansamblis "Madara" jaunas dalībnieces kolektīvā gaidīs 5. septembrī plkst. 17.30. Mēģinājumi notiks trešdienās. Nāc dziedāt!

 

UZNEMSANA ISTA

 

 

 

     
   
   Apgūsti prasmes pie profesionāliem pasniedzējiem!
Iegūsti jaunus draugus un domubiedrus!  
   Piedzīvo svētkus!
 Iegūsti jaunu pieredzi! – drosme, panākumi, uzdrīkstēšanās, pārliecība, atzinība…  
   Atpūties un iedvesmojies! – prieks, brīvības sajūta, lepnums, mistika, tradīcijas…
 Izjūti sadarbības spēku!  
   Iepriecini citus un gūsti gandarījumu!
     

  

Nāc mūsu pulkā un piedalies!

 

 

       

aiz lieliem kalniem
aiz maziem kalniem
tepat pie upītes
ceļmalā
Tas lielais ritms, kas ik vakarus
ar lieliem soļiem un balsīm pa kāpnēm nāk, -
es klausos, klausos bez gala tajā,
un gribēt gribas, lai paliek tā –
lai mums, ejot garo ikdienas ceļu,
zem sava smaguma nesagumt,
spēt ielaist sirdīs to novakaru,
kad simtu acīs prieka guns lās.
lai notiek tā, lai paliek tā,
es ticu, es zinu, ka neapstās….

(P. Zirnītis)

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

oktobris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
16
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs