Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Pasākumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 DECEMBRIS

decembris pasakumi

ilzesmildzina izstade 

3. decembrī Ilzes Smildziņas gleznu izstādes atklāšana.

 

gaisa nakts OTN

16. decembrī plkst. 16.00 Ziemassvētku koncerts "Gaiša nakts". Piedalās Ozolnieku Tautas nama jauktais koris "Līga", sieviešu vokālais ansamblis "Madara", vokālais ansamblis "Procesā", vijolniece Liene Broka, koncertmeistars Māris Ivanovs. Koncertā skanēs senā mūzika, J. Lūsēna, Ē. Ešenvalda, R. Dubras u.c. latviešu komponistu skaņdarbi. Ieeja bez maksas.

notinja

22. decembrī plkst. 11.00 Ziemassvētku pasākums "Ciemos pie Rūķenītes notiņas" Ozolnieku novada bērniem no 1,5 gadu vecuma, kuri neapmeklē pašvaldības izglītības iestādes. Dāvanā saldumu paciņa no Ozolnieku novada domes. Pieteikšanās līdz 20. decembrim Ozolnieku novada pašvaldības kancelejā vai pa tālr. 63050241, 28652208.

notinja

22. decembrī plkst. 13.00 Ziemassvētku pasākums bērniem "Ciemos pie Rūķenītes notiņas". Ieejas maksa 2.50 eur no cilvēka. Biļešu iegāde un dāvaniņu atnešana uz Ozolnieku TN kasi līdz 20. decembrim ar skaidri uzrakstītu bērna vārdu un uzvārdu.

sandis kleins

28. decembrī plkst. 20.00 "Veču vakars" ar boksa treneri Sandi Kleinu. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās pa tālr. 29844955.

 

ĀNES KULTŪRAS NAMS

Senioru balle 2018

 

14.decembrī plkst.18.00 Senioru balle. Spēlē duets "Leišmales Jānīši". Līdzi jāņem "groziņš" un jautrs noskaņojums!

 

 

Ziemas balle Ane

22.decembrī plkst.20.00-02.00 Lielā ziemas balle. Spēlē grupa "Reprīze". Dejas, konkursi, balvas un pārsteigumi! Līdzi jāņem "groziņš". Ieejas maksa 3,00 EUR. Iepriekšēja biļešu iegāde un galdu rezervēšana pie kultūras nama direktora. (Tālrunis informācijai 26121516).

 

Bernu eglite 2018

 

29. decembrī plkst.13.00 Svētku eglīte bērniem Ānes kultūras namā. Iepriekšēja bērnu pieteikšana ar vecāku sarūpētu dāvaniņu pie kultūras nama direktora. (Tālrunis informācijai 26121516).

SALGALĒ

 

garozas ziemas balle

29.decembrī plkst.21.00 Vecgada balle Garozas pamatskolā. Spēlē "Duets Sandra". Vakaru vada Ainārs Ašaks. Darbosies zīlēšanas salons. Līdzi jāņem "groziņš".
Iepriekšēja galdu rezervēšana līdz 26.decembrim.
(Tālrunis informācijai 29109265). Dalības maksa 5.00 EUR

2019. GADA JANVĀRIS

OZOLNIEKU TAUTAS NAMS

 

ilzesmildzina izstade

Līdz 18.01. Ilzes Smildziņas gleznu izstāde.

 

igna OTN

3. janvārī plkst. 18.00 Piedzīvojumu animācija filma "Īgņas valstība" (Here Comes the Grump). No 6 gadu vecuma. Ieejas maksa 1.50 EUR. Filmas garums 1h 37 min.
Terijs ir gluži parasts pusaudzis, kurš brīnumainā kārtā pēkšņi nonāk savas omes fantastiskajā un krāšņajā pasaku valstībā. Taču tur nebūt nav tik jautri kā omes stāstos, jo ļaunais burvis Īgņa nobūris pasaku zemi ar nīgruma burvestību. Lai burvestība tiktu lauzta un pasaku karaļvalstī atgrieztos prieks un laime, ir jāatrod kristāla atslēga. Nejauši iepazinies ar princesi Blāzmu, Terijs apsola viņai palīdzēt uzveikt Īgņu, lai gan patiesībā viņš tikai vēlas atrast ceļu mājup.

homo novus OTN

11. janvārī plkst. 19.00 spēlfilma "Homo Novus". Romantisku intrigu un pārpratumu komēdija, kuras pamatā ir Anšlava Eglīša romans ar tādu pašu nosaukumu. Filma vēstī par jaunu un nabadzīgu, bet abiciozu provinces mākslinieku Juri Upenāju, kas no laukiem ierodas Rīgā, lai iekarotu vietu mākslas pasaulē.
Lomās: Igors Šelegovskis, Kristīne Krūze, Kaspars Znotiņš, Andris Keišs, Kaspars Zvīgulis, Aurēlija Annužīte-Lauciņa, Agnese Cīrule, Vilis Daudziņš, Guna Zariņa, Baiba Broka, Gundars Āboliņš, Intars Busulis, Kaspars Kambala un citi.
Ieeja maksa 2.50 EUR
Filmas garums 2h 2min
Treileris: https://www.youtube.com/watch?v=f8w_V8kNzvM

tevs nakts OTN

15. janvārī plkst. 19.00 spēlfilma "Tēvs nakts". Stāsts par Žani Lipki un viņa ģimeni, kas Otrā pasaules kara laikā no nāves izglāba vairāk nekā 50 ebrejus. Filma par drosmes noslēpumu, mēģinot saprast, vai tā pamatā ir azarts, pārgalvība, spīts vai pienākums pret savu tuvāko.
Lomās: Artūrs Skrastiņš (Žanis Lipke), Ilze Blauberga (Johanna Lipke), Matīss Kipļuks, Mihails Karasikovs, Milena Gulbe, Toms Treinis, Steffen Scheumann. Režisors Dāvis Sīmanis.
Ieeja maksa 2.50 EUR
Filmas garums 90 minūtes.
Treileris: https://www.youtube.com/watch?v=NQ9HH_c4d04

17. janvārī plkst. 18.00 IMPRO JAM vakars ar improvizācijas teātri "Improvide". Uz skatītāju ieteikumiem balstīti smieklīgi, patiesi improvizēti stāsti par ikdienišķo un īpašo. Ieeja maksa 2.50 EUR.

19. janvārī plkst.13.00 Atkalredzēšanās un sadziedāšanās svētki "Dziedātprieks"! Piedalās Jelgavas pensionāru biedrības ansamblis "Dziedātprieks", sieviešu vokālais ansamblis "Madara" no Ozolniekiem, ansamblis "Dziedātprieks" no Baldones, vokāli instrumentālais ansamblis "Aģe" no Lēdurgas. Ieeja bez maksas.

22. janvārī plkst. 18.00 Iepazīšanās ar sejas fitnesu visa vecuma dāmām! Vada sertificēta speciāliste Ilze Pētersone. Ieejas maksa: 5,00 EUR. Pieteikties līdz 21. janvārim Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322.

31. janvārī plkst. 19.00 Dziesmu vakars ar Vilni Dumpi "Par prieku sev, par prieku tev un ļautiņiem par prieku". Piedalās dzejnieks Sergejs Abrāmovs, mūziķis un komponists Vilnis Dumpis, pavadošā grupa: Guntis Šveicers – klavieres, Lauris Amontovs- trombons, Zigurds Žukovskis - bass, Bruno Priekulis – bandžo, Ainārs Ansons – sitamie instrumenti, Kaspars Gulbis - akordeons. Ieeja bez maksas.

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
15
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs