Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Pasākumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

OKTOBRIS

OZOLNIEKU TAUTAS NAMS

 Līdz 02. 11. Foto konkursa "Mana zemē skaistā" laureātu darbu izstāde.

krasas1

 

LEKCIJA ATCELTA!!! 25. oktobrī plkst. 19.00 vakara saruna "Krāsu gammas mūsu sajūtām, zemapziņai un sapņiem" ar psiholoģi Agitu Miķelsoni. Pieteikšanās līdz 24.10. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322. Ieejas maksa 4,00 eur.

 

cirks-diva

 

26. oktobrī plkst. 19.00 cirka izrāde visai ģimenei "Dīvas neparastie piedzīvojumi viesnīcā". Ieejas maksa: 10,00, 8,00, 6,00 eur. Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē.
Izrāde "Dīvas neparastie piedzīvojumi viesnīcā" (Diva In Hotel) ir savdabīgs brīnumaino pārvērtību, žonglēšanas, ekscentrikas un eksotisko triku kaleidoskops, kurā bagātīgi pārstāvēti tradicionālie cirka žanri netradicionāli teatralizētā uzvedumā. Izrāde ir svētku noskaņas caurstrāvota. To nodrošina gan fantastiskā tērpu kolekcija, kuru dažu minūšu laikā, nenepazūdot no skatītāju vērojošājām acīm, pielaikos Dīva, lai izvēlētos pašu krāšņāko. To nodrošinās Dīvas kavalieris, veikli asistējot kaprīzajai skaistulei, brīžam palīdzot tērpu mainīt pat ar sešmetrīgas pātagas palīdzību...
Starp citu, priekšnesums Diva In Hotel tiek gatavots Ginesa rekorda pieteikšanai.
Cirka izrāde domāta ikkatram, kas vēlas vakaru pavadīt jautrā, azartiskā gaisotnē. Lielam un mazam! Visai ģimenei! Par īpašu jautrību mazajiem skatītājiem parūpēsies jautrie taksīši.
Mākslinieku duets Ina un Kristaps "Creative duo" pēdējo 10 gadu laikā daudz koncertē Eiropas valstīs ( "Circus Salto -Kerstcircus Sander&Friend" , "Cirque Alexandre Bouglione Officiel", franču TV šovs "Le Plus Grand Cabaret Du Monde", "Circus Rose-Marie Malter", franču koncertāģentūra MAS Music, Arts & Show ....), uzstājušies arī Minskas, Maskavas, Baku, Almatas valsts cirkos un Nikuļina Maskavas cirkā, kā arī ieguvuši laureāta titulus un specbalvas prestižajos starptautiskajos cirka festivālos Uhaņā (Ķīna), Ašdodā (Izraēla) , Maskavā (Krievija), Almatā un Astanā (Kazahstāna).

Plānotais izrādes garums: 1 stunda bez starpbrīža.
Izrāde domāta visiem bez vecuma un valodas ierobežojuma.

Piedāvājam 25% atlaidi biļetei ar atsevišķu sēdvietu bērniem līdz 12 gadu vecumam (pieaugušo pavadībā).
Bērniem līdz 5 gadu vecumam -biļete bez atsevišķas sēdvietas (klēpī pieaugušajam) – 1.50 eiro

 

vecpuišu ballīte

29. oktobrī plkst. 18.45 izrāde "Labākā vecpuišu ballīte". Lomās Nauris Brikmanis un Rafs Eilands. Režisors Jury Djakonov. Ieeja no plkst. 18.30. Ieejas maksa: 17,00, 14,00, 10,00 eur. Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē. No 16 gadu vecuma. Izrādes ilgums 1h.

Pikanti un komiskām situācijām apvīti bijušo sieviešu stāsti. Šī būs labākā vecpuišu ballīte, kuru Tu negribētu piedzīvot. Kādā no Rīgas dzīvokļiem notiekošās vecpuišu ballītes varoņi atklās vairums intīmu faktu par savām bijušajām un sieviešu dzimti kopumā. Ņemot to vērā, attapīgās skatītājas varēs iegūt nenovērtējamu informāciju par pretējo dzimumu, savukārt vīrieši – uzzināt to, ko viņi neuzdrošinās pateikt, esot līdzās savām otrajām pusītēm. Īpaši atklāti dialogi atspoguļos viskvēlākās vīriešu vēlmes, viņu kompleksus un komiskākās situācijas. Šis tumši pelēkā humora šovs sniegs iespēju par vīriešiem uzzināt visu, pat to, ko labāk būtu nezināt.

ĀNES KULTŪRAS NAMS

ĀnesKN2810

28. oktobrī plkst.18.00 komiķa Maksima Trivaškeviča soloizrāde „Humors pa latviski”, kuras ietvaros autors pastāstīs savus svaigākos jokus.
Maksims Trivaškevičs ir viens no aktīvākajiem vietējās komēdijas scēnas pārstāvjiem, kurš nemitīgi priecē skatītājus visā Latvijā. Pamanījies uzstāties gandrīz visās Latvijas pilsētās, lielākajos Latvijas mūzikas un mākslas festivālos, kā arī saņēmis ovācijas ārzemju auditorijās, ar izrādi pirmo reizi viesojas Ānē. 
Autora iepriekšējo soloizrādi „Stand- up izrāde latviešu valodā” apmeklējuši vairāk kā četri tūkstoši pozitīvu lādiņu guvuši skatītāji. Izrāde „Humors pa latviski” no iepriekšējās atšķiras ar to, ka tajā iekļauti citi joki.
Ieeja - 2 eiro.

 NOVEMBRIS

OZOLNIEKU TAUTAS NAMS

OTN novembris 

 

05.11- 30.11. Artas Jomas foto izstāde "Ar saknēm novadā".

 

 Baltu Ciltis

 

1. novembrī plkst. 19.00 filma "Baltu ciltis". Populārzinātniska dokumentālā filma ar vēsturiskās "realitātes" inscenējumiem un krāšņām animētām epizodēm par 13. gadsimta baltu tautām, kas vēlāk izveidoja latviešu nāciju. Ieeja maksa 2.50 eur.

9. novembrī plkst. 20.00 "Veču vakars" Ozolniekos ar Horenu Stalbi. Tēma "Dzīves baudas". Ieeja maksa 5,00 eur. Pieteikties līdz 8. novembrim Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322.

 

tenori bilde

 

11. novembrī plkst. 16.00 Trīs Latvijas tenori koncertā "Manu sirdi mirdzošu dari". Guntars Runģis, Nauris Puntulis, Miervaldis Jenčs, pianists Māris Žagars, akordeons Inita Āboliņa. Ieejas maksa: 8.00, 5.00 eur. Biļetes TN kasē un biļešu paradīzē.

15. novembrī plkst. 17.00 animācijas filma bērniem "Zelta Zirgs". Ieeja brīva.

 

Bille

15. novembrī 19.00 aizkustinoša un sirsnīga ģimenes spēlfilma "Bille". Ieeja maksa 2.50 eur.

Dzīvi apliecinošs, cerību pilns un arī smeldzīgs stāsts par kāda cilvēkbērna pieaugšanu un attiecībām ar pasauli Latvijā pagājušā gadsimta trīsdesmito gadu nogalē. Septiņgadīgā Bille dzīvo pasaulē, kur bagātiem ir savas ielas un nabagiem – savas. Ar nabadzību Bille ir iemācījusies sadzīvot, taču mātes mīlestība meitenei liegta; tuvinieki nepārstāj atgādināt, ka nekas prātīgs no viņas neizaugs. Billei tas sāp, un meitenei ir sapnis — pierādīt sevi, izlauzties no mazvērtības žņaugiem.

Filma veidota pēc rakstnieces Vizmas Belševicas stāsta "Bille" motīviem. Filmā skan Pētera Vaska mūzika.
Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.
Filmas garums: 1h 40 min
Režisors: Ināra Kolmane
Lomās: Rūta Kronberga, Sofija Juška, Elīna Vāne, Artūrs Skrastiņš, Lolita Cauka, Guna Zariņa, Maija Doveika,Vilis Daudziņš, Pēteris Liepiņš, Gundars Āboliņš

18. novembrī Valsts svētku svinības pie Ozolnieku Tautas nama! Plkst. 17.30 pulcēšanās un lāpu gājiens no Domes ēkas uz Ozolnieku Tautas namu bungu orķestra pavadījumā. Plkst. 18.00 pie Ozolnieku Tautas nama svētku koncerts ar grupu "Credo" un salūts. Cienāsimies ar lielo svētku kliņģeri un siltu tēju.

30. novembrī plkst. 19.00 Vakara sarunas. Enerģija, Iedvesma, Dzīvesprieks – laimīgas dzīves pamati ar Andu Kļaviņu. Ieeja maksa 4.00 eur. Pieteikties līdz 26. novembrim Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322.
Humors, dzīvesprieks, spēja piedot, neatlaidība, godīgums – tās visas ir pozitīvas rakstura iezīmes, kuras bieži uztveram kā pašsaprotamas. Jaunākie pētījumi uzrāda, ka mūsu vadošās rakstura īpašības ir bāze, uz kuras varam izveidot veiksmīgu, laimīgu un jēgpilnu dzīvi. Apzināti fokusējoties uz mūsu stiprajām pusēm, tās kļūst par mūsu superspējām, ar kurām varam gāzt kalnus un piepildīt dzīves sapņus! Šajā seminārā uzzināsiet savu laimes un enerģijas formulu!
Anda Kļaviņa, M.phil, ir personiskās izaugsmes trenere, kura, izmantojot pozitīvās psiholoģijas zināšanas par stiprajām rakstura īpašībām un pozitīvajām emocijām, palīdz citiem rast vairāk viegluma, iedvesmas un jēgas dzīvē. 2013. gadā viņa rīkoja Baltijā pirmo konferenci par laimīgu cilvēku darba vidē. Vairāk informācijas www.leaderswithguts.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

oktobris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
24
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs