Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Pasākumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
APRĪLIS
OZOLNIEKU TAUTAS NAMS
No 12. aprīļa Jelgavas PII "Gaismiņa" un Jelgavas Mākslas skolas pirmskolas mākslas pulciņa dalībnieku darbu izstāde.

KRITGALA

29. aprīlī 17:00 Ozolnieku novada amatierteātra izrāde M. Fermo komēdija "Krīt klaudzot durvis". Viena notikumiem bagāta diena kādā visai pārtikušu parīziešu ģimenē. Režisore Dace Vilne. Ieeja: 2,50 eur.

SALGALĒ
dzintara lekcija
MAIJS
OZOLNIEKU TAUTAS NAMS
galdauts-ozolnieki
ĀNES KULTŪRAS NAMS
4 maijs

BRANKAS

galdauts brankas

SAC "ZEMGALE"

galdauts pansionāts

SALGALĒ

GAROZA

galdauts garoza

EMBURGA

galdauts emburga

ģimenes23

21.maijā 14:00 pie Branku pakalpojuma centra Ozolnieku novada stipro ģimeņu svētki! Aicinām dalību pieteikt ģimenes, kas laulībā ir 15 un vairāk gadu – 63084709 vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 16. maijam. Programmā: ģimeņu godināšana un Latvijas prezidenta kundzes Ivetas Vējones apsveikums, Gintas un Kristapa Krievkalnu muzikāls sveiciens, latvju danči ar Edgaru un Liliju Liporiem, stipro ģimeņu ozola stādīšana.

gongi2

13.maijā 19:00 Aicinām uz Gongu meditāciju "Dvēseles zieds". Vada gongu meistare Evita Sarma. Enerģijas apmaiņai 10,00 eur. Ņemt līdzi paklājiņu un pledu. Pieteikt dalību – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , T.26525350. Vairāk info: www.ozolnieki.lv, Facebook – Evita Sarma, T.20333528.

19.maijā 19:00 Ozolnieku novada amatierteātra detektīvkomēdija 2 daļās Džons B. Prīslijs „Viesnīcas noslēpums". Noslēpumaini notikumi, pat slepkavība notiek kalnu viesnīca Anglijā... katram darbiniekam ir kas slēpjams... Režisore Dace Vilne. Ieeja brīva!
23. maijs 18:30 pavasara koncerts "Dziedāj lieli' dziedāj mazi". Piedalās Rīgas Latviešu biedrības nama senioru koris "ERELBE", sieviešu senioru ansamblis "Krētas freskas", Ozolnieku Tautas nama sieviešu vokālais ansamblis "Madara" un bērnu muzikālais teātris "Nianse". Ieeja brīva!

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

aprīlis, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
27
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze