Jautājumi un atbildes

Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Spartaka ielas iedzivotajs
17.05.2018
10.08.2017 rakstīju: Labdien! Jau kādu laiku Brankās blakus Spartaka ielai neciešami sīc(izdod spalgu skaņu) attīrīšanas iekārta. Vajadzētu novērst šo skaņu, jo vakaros skaņa nav izturama. Paldies! Atbild: Ozolnieku novada dome Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! SIA “Ozolnieku KSDU” speciālisti ir apsekojuši minētās attīrīšanas iekārtas un informē, ka traucējošo skaņu rada kompresors. Šobrīd tiek izskatīti cenu piedāvājumi jauna kompresora iegādei un plānota tā nomaiņa (Publicēts: 17.08.2017.). Kad plānots skaņu novērst? Drīz jau būs gads pagājis.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA "Ozolnieku KSDU" informē, ka 2017. gadā, izvērtējot kompresora darbību, tika pieņemts lēmums par uzturēšanas remontdarbiem. Tomēr, atkārtoti aktualizējoties problēmai, un ņemot vērā to, ka attīrīšanas iekārtām ir palielinājusies slodze, šīs vasaras periodā SIA "Ozolnieku KSDU" plāno veikt jauna kompresora iegādi (Publicēts: 17.05.2018.).
Dome
Jautā:
juris
16.05.2018
Labdien. Atkal jautājums par suņiem. Dzīvoju pie meža. Regulāri uz mežu tiek vesti suņi pastaigās. Ir saimnieki, kuriem suņi ir vairāki un rezultātā kamēr lielais pa mežu staigā, mazais pa sētas apakšu ielien manā pagalmā un uzdzīvo pa manām dobēm. Ko darīt? Kam sūdzēties? Cienījamie suņu īpašnieki. Visa atbildība par rezultātiem uz Jūsu sirdsapziņas. Man pašam arī ir suns. Pa dobēm neuzdzīvo, no pagalma (kaut vai vārti būs vaļā) ārā neiet.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Par Ozolnieku novada teritorijā konstatētiem pārkāpumiem aicinām ziņot Ozolnieku novada Pašvaldības policijai, zvanot uz iecirkņa tālruņa numuru: 20029099 vai rakstot: policija@ozolnieki.lv (Publicēts: 17.05.2018.).
Dome
Jautā:
Valda Leite
11.05.2018
Paldies par savāktajām lapām un zariem.Ceru arī uz turpmāku sadarbību.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Jaunpēternieku iedzīvotāji
10.05.2018
Labdien. Jautājums ir sekoš,kā jau katru gadu jaunpeternieku iedzīvotāji grib zināt, kad tiks nopļauta zāle? Pagājušajā gadā nācās pacīnīties lai tiktu kautkas darīts....
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka šonedēļ ir uzsākta zāles pļaušana novadā, darbi tiks veikti secīgi: no Brankām, tālāk Spartaks, Ozolnieki, Āne, Tetele, Dalbe, Jaunpēternieki (Publicēts: 11.05.2018.).
Dome
Jautā:
O.Jukuma
09.05.2018
Labdien! Pašlaik aktīvi norīt autoceļa P93 pārbūves darbi. Izbrīnu rada fakts, ka pieguļošo zemes īpašumu īpašnieki netika iepriekš informēti par šo projektu. Ar braukšanas ierobežojumiem var samierināties un tas ir normāli remontu laikā, taču notiek arī totāla koku un krūmu iznīcināšana gar ceļa malu, tādējādi būtiski pasliktinot dzīves apstākļus tiem, kam mājas atrodas tiešā autoceļa tuvumā. Varbūt šajā sakarā mēs varam cerēt uz NĪN atlaidēm? Par projektu var atrast visai skopu informāciju, tāpēc gribētos saņemt atbildes no pašvaldības. 1. Vai ir plānots paplašināt ceļa braucamo daļu? 2. Vai paredzēts veikt apzaļumošanu, iestādot jaunus kociņus iznīcināto vietā? Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka ceļa P93 remontdarbi ir VAS "Latvijas valsts ceļi" projekts un pašvaldība nevar atbildēt par ceļa īpašnieka darba organizāciju un komunikāciju ar piegulošo zemju īpašniekiem. Pašvaldība no savas puses ir vispārīgi informējusi iedzīvotājus par to, ka "Latvijas valsts ceļi" veiks konkrētā ceļa remontdarbus. Apskatot darbu norises vietu, redzams, ka šobrīd tiek izzāģēti tie koki, kas aug autoceļa nodalījuma joslā, visticamāk tas tiek darīts tāpēc, ka satiksmes drošības un organizācijas noteikumos šādu koku atrašanās ceļa joslā rada papildu bīstamību satiksmes dalībniekiem. Par konkrēto procesu atbild ceļu projektēšanas speciālisti, ievērojot LVC noteikumus un normatīvo aktu prasības. Pašvaldība neatbild par valsts autoceļu joslu uzturēšanu un pārbūvi (Publicēts: 09.05.2018.).
Dome
Jautā:
Valda LEITE
08.05.2018
Labdien!Gribētos zināt,cik ilgi stāvēs talkas dienā savāktie zari un lapas pie akmens?Būs ieauguši zālē un viss darbs veltīgi.Tā pat pie stadiona vārtiem mājas Rīgas 19 un 21 savāktie zari un lapas.Maisos nelien iekšā.Ar cieņu Rīgas ielas 19 mājas vec.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka lapas un zari ir aizvesti (Publicēts: 11.05.2018.).
Dome
Jautā:
Dace Cabe
07.05.2018
Talkas dienā skvērā iepretī "Vesko"veikalam seniori meliorātori centīgi grāba lapas sakopjot Meliorācijas piemiņas akmens apkārtni .Paldies viņiem par to! Bet... vai tiešām sagrābtās lapu kaudzes gaidīs Jāņus vai novada svētkus?Un kurš ,galu galā, ir atbildīgs par šīs teritorijas sakopšanu? Tāpat jau kopš pagājušā rudens palika nesakopta trotuāram gar Rīgas ielu) piegulošā teritorija pretim Rīgas ielas21. namam. Tā noteikti nav mājas sētnieka apkopjamā teritorija.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka lapas un zari ir aizvesti (Publicēts: 11.05.2018.).
Dome
Jautā:
Ieva Lapina
28.04.2018
Labdien, vēlējos uzzināt vai šogad Salgales pagastā pie pagasta ēkas rotalu laukumā nav paredzēts nomainīt saplēsto un bērniem galīgi nedrošo slidkalninu un šūpoles? Bērnus tik loti vilina šis izveidotais rotalu laukums,bet jau otro gadu DROŠI rotalāties bērniem nav iespējams! Cerot,uz sapratni! Ieva Lapina
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Salgales pagasta pārvaldes vadītāja Eva Segliņa informē, ka laukums šonedēļ tiks apsekots un nepieciešamības gadījumā salabots (Publicēts: 07.05.2018.).
Dome
Jautā:
Branku iedzīvotāja
27.04.2018
Labdien, vēlētos uzzināt kādā plānošanas un realizēšanas stadijā ir Ozolnieku stacija - Brankas velo/gājēju ceļš? Izskatās, ka "siltais laiks" ir beidzot pienācis, un projekts jau ir iesniegts realizēšanai. Cerams, nebūs jāsagaida "pārāk auksts laiks" kad varētu nesākties darbība.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Ozolnieku novada Būvvaldē savlaicīgi tika izstrādātas nepieciešamās būvprojekta izmaiņas minimālā sastāvā un tās ir iesniegtas izskatīšanai ieinteresētajām pusēm – VAS “Latvijas dzelzceļš”, VAS “Latvijas Valsts ceļi” un tīklu turētājiem. Šobrīd konkrētā projekta virzība ir atkarīga no iesaistīto pušu lēmumiem, tāpēc, lai projekta saskaņošana tiktu virzīta iespējami ātri, Būvvalde uztur ciešu komunikāciju ar iesaistītajām pusēm. Tāpat papildus gājēju/velo celiņa projektam tiek risināts jautājums par autostāvvietu paplašināšanu un gājēju organizētu dzelzceļa šķērsošanu ar VAS “Latvijas dzelzceļš” (Publicēts: 09.05.2018.).
Dome
Jautā:
Ane
27.04.2018
Labdien! Nedeļu atpakaļ rakstijam sudzubu par to, ka nedeg ceļa apgaismojums preti celtnieku 15,preti celtnieku 13 un preti celtnieku 2. Kapec vestule tiek ignoreta?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Jūsu vēstule tika pārsūtīta Saimniecības daļas atbildīgajiem speciālistiem, kuri problēmu ar apgaismojumu Celtnieku ielā plāno sakārtot nākamās nedēļas laikā (Publicēts: 03.05.2018.)
Dome
Jautā:
RP
25.04.2018
Sveiki, veletos apvaicaties - ka Jums skiet, vai Ozolniekos ielu apgaismojums ir tikai pec ipasa grafika vai plana? Kapec ielu apgaismojums ir tikai lidz AgateHotel, kapec talak uz skolas pusi nestrada apgaismojums? Liepina k-gs, daudz lietderigak un nepieciesamak iedzivotajiem ir nepieciesams apgaismojums uz ielas un ietvem, nevis meza!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālisti informē, ka tehniskā problēma, kas radusies ar apgaismojumu uz Skolas ielas, tiek risināta. Ņemot vērā dienas garumu, kad ārā ilgstoši saglabājas gaišais laiks, apgaismojums slēpošanas trasē vasaras sezonā ir atslēgts (Publicēts: 03.05.2018.)
Dome
Jautā:
ZANDA BUCENIECE
25.04.2018
Labdien,dzīvoju Salgales pagastā majas "Rozenbergi" piebraucamais meža ceļš katru pavasari nav izbraucams vismaz kādu mēnesi.Tagad kad ir mazliet apžuvis visa ceļa garumā ir no zemes izlīdušas koku saknes,kuras protams braucot tiek "traumētas",sakarā ar to koki sāka krist uz ceļa.Ļoti vēlētos rast kādu risinājumu ceļa uzlabošanai. Negribētos ticēt,ka novads nevar kaut kā palīdzēt šinī jautājumā. Ar cieņu Zanda.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Lai precizētu konkrēto ceļu un situāciju, lūgums sazināties ar Salgales pagasta pārvaldes vadītāju Evu Segliņu, tel. 29166492 (Publicēts: 26.04.2018.).
Dome
Jautā:
Vietējais iedzīvotājs
24.04.2018
Sveiki! Gribēju uzzināt - vai no tā jauniešu centra Ānē vispār ir jēga? Zinot ciema kontingentu, liekas, ka bezjēdzīgi tiek tērēti līdzekļi centra, darbinieku uzturēšanai.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Jaunatnes lietu nodaļas vadītāja Santa Tuherma apstiprina, ka Ānes Jauniešu iniciatīvu centram ir būtiska nozīme konkrētā ciema bērnu un jauniešu sociālā klimata uzlabošanā un piederības sajūtas veidošanā. Jāsaprot, ka gadījumā, ja šāda centra nebūtu, jauniešiem, kuri vēlas kvalitatīvi pavadīt savu brīvo laiku, šāda iespēja tiktu liegta. Pateicoties Jauniešu centra aktivitātēm, jauniešu enerģija pakāpeniski tiek vērsta pozitīvā virzienā, jo katru mēnesi centrā notiek kāds kino vakars, pavārmākslas nodarbības, iedvesmojošas tikšanās ar interesantām personībām, tiek organizēti arī sadraudzības pasākumi ar citiem novada jauniešu centriem, tātad paplašinās jauniešu redzesloks. Tāpat tiek veicināta jauniešu sociālā līdzdalība, jaunieši piedalās kā brīvprātīgie palīgi visdažādākajos pasākumos, kā arī centrā notiek teātra nodarbības, kas ir milzīgs ieguldījums jauniešu kā personību izaugsmē. Kopumā ikdienā Ānes Jauniešu iniciatīvu centru apmeklē aptuveni 30- 40 Ānes ciemata bērni un jaunieši (Publicēts: 26.04.2018.).
Dome
Jautā:
Mendija
24.04.2018
Sveiki, Ozolnieku ezera udeni atrodas nu jau 3 solini, zel, protams, ka kads tiem palidzejis tur noklut, bet varbut iespejams tos izvilkt no ieilgusas "peldes", pirms tie kluvusi nelietojami pavisam? 2 ir sosejas puse ieksa udeni pie krasta.. un 1 ar kajam gaisa nolikt ka "tilts" dublos uz nelielo laipinu ar jumtu /aiz Ozoliem.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informācija ir iesniegta Saimniecības daļai (Publicēts: 24.04.2018.).
Dome
Jautā:
Kristīne Pole
20.04.2018
Labdien! Brankās Spartaka ielā, jau kādu laiku atpakaļ tika ierīkots "guļošais policists", netālu no piecstāvu mājas. Vēlējos izsteikt savu viedokli, diemžēl šis "guļošais" ir novietots nevietā. Vislielākais ātrums šoferīšiem ir iebraucot Spartaka ielā, pretī veikalam, ātrums ir mežonīgs. Vislielākā rosība tieši arī notiek pretī veikalam, pagalmos...skraida bērni, velobraucēji utt.. Varbūt dome varētu vērst kautko par labu, un ierīkot papildus "guļošo" arī pretī veikalam, vai arī Spartaka ielas sākumposmā ?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālists Guntis Žeivots informē, ka Spartaka ielas asfaltbetona seguma stāvoklis atļauj ātruma ierobežojuma valni uzstādīt tikai tur kur tas jau šobrīd ir, līdz ar to nav plānots to pārvietot. Ja Jums ir papildu jautājumi vai ierosinājumi par satiksmes drošības uzlabojumiem novada teritorijā, aicinām sazināties ar speciālistu G. Žeivotu, m. 29342722, e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 23.04.2018.).
Dome
Jautā:
Aigars Bērzkalējs
20.04.2018
Labdien!Jau ilgstosi pie Jaunzemju kapiem nav izvesti atkritumi,konteineri ir pārpildīti.Velos noskaidrot kad tiks izvesti atkritumi ?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka tuvākā atkritumu izvešana Jaunzemju kapos plānota – 7m3 – 20.04.2018 un 1,1m3 - 24.04.2018. (Publicēts: 20.04.2018.).
Dome
Jautā:
Sandra Ozola
19.04.2018
Labdien!Vakar 18.aprīlī Brankās, Spartaka ielā pie ūdenstorņa miskastēm bija jābūt lielgabarīta konteinerim. Kur konteineris izkūpēja?Marta mēnesī arī nav manīts solītais konteineris.Kāpec maldinat iedzīvotājus?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka norādītajās vietās netiek novietoti atsevišķi konteineri, bet noteiktajās dienās piebrauc auto un savāc lielgabarīta atkritumus. Izdevuma "Ozolnieku Avīze" marta numurā informējām, ka iedzīvotāji aicināti, sekojot līdzi lielgabarīta atkritumu izvešanas grafikam, izvietot lielgabarīta priekšmetus pie norādītajiem sadzīves atkritumu savākšanas punktiem, jau iepriekšējās brīvdienās, bet ieteicams ne ātrāk kā nedēļu pirms plānotās lielgabarīta atkritumu savākšanas. Lai atkārtoti vērstu uzmanību uz šo kārtību, turpmāk pievienosim šo tekstu arī paziņojumiem sociālajos tīklos (Publicēts: 19.04.2018.).
Dome
Jautā:
Daudzbērnu ģimene
14.04.2018
Par auto-foto orientēšanos esam ļoti dusmīgi un sašutuši, jo pirmās vietas tika sadalītas starp domes darbiniekiem, kuri pārzin novadā katru stabu!!Bijām gaidījuši ģimenes pasākumu ar bērniem, nevis pašas domes darbinieku sacensības. Iepriekšējos gados šajā pasākumā meklējām un iepazinām ar bērniem novada skaistākās vietas. Vai tagad esam sākuši lepoties ar bāriem, graustiem un aprakstītām sienām?? Ģimenes šogad nesaņēma ne kopvērtējuma tabulu...pat nekādu pateicību un kaut ko piemiņai!!Esam sarūgtināti un vīlušies par sabojāto dienu :( un diezvai domājam nākt uz 4.maija pasākumu ,ja tik slikta organizācija.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Izglītības, kultūras un sporta daļas vadītāja Elīza Juste informē, ka pasākums "Ožu dublis - 2018" koncentrējās uz principu, kas atbilst "Auto foto orientēšanās" pamatbūtībai, apkopojot vairākus vēsturiskus objektus, kā, piemēram: Jāņa Čakstes memoriālais muzejs "Auči", "Vareļu" piemineklis, Garozas pamatskolas dibināšanas gada simbols, Garozas pamatskolas simbols "Senču Ozols", “Sprīdītis", kas simbolizē Teteles pamatskolas pirmatnējo nosaukumus "Sprīdīša astoņgadīgā skola", tāpat tika iekļauti citi novada objekti, piemēram, "Veselības takā", "Jāņu pļaviņā", kā arī tika sniegta iespēja apskatīt savdabīgus objektus, kas ikdienā paliek nepamanīti. Organizatori apkopos rezultātus un šīs nedēļas laikā kopvērtējuma tabula un bilžu galerija tiks publicētas www.ozolnieki.lv, savukārt pasākuma noslēgumā - klātienē tika apkopoti un apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji. Pasākums bija atvērts un tajā varēja piedalīties ikviens interesents, jāatzīmē, ka arī pašvaldības darbinieki ir novada iedzīvotāji, tāpēc varēja piedalīties pasākumā. Vēršam uzmanību, ka Ozolnieku novada Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļa bija parūpējusies, lai, gādājot par dalībnieku pašsajūtu, būtu pieejamas arī brokastu un launaga uzkodas. Analizējot pasākuma norisi, organizatori uzskata, ka pasākums kopumā bija izdevies, tādēļ aicina iedzīvotājus arī turpmāk iesaistīties novada aktivitātēs (Publicēts: 16.04.2018.).
Dome
Jautā:
M.
13.04.2018
Labdien! Jaunatnes iela , no darziña lidz tiltam uz ceła šausmigas bedres. Arii Celtnieku iela pie 7 majas gułošais polic. šausmiga stavokli. Vispar kad Ane remontes cełu , kas parsvara boja lielas mašinas, kas brauc uz rupnicu?!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka asfalta seguma bedrītes plānots remontēt tiklīdz ielu seguma grunts būs pilnībā nosēdusies. Ņemot vērā šī brīža laika apstākļus, orientējoši tas varētu būt pēc divām nedēļām (Publicēts: 13.04.2018.).
Dome
Jautā:
Ane
13.04.2018
Labdien! Ane nedeg 3 un 6 cełu apgaismojums no kegełu rupnicas, un preti Celtnieku 2.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Problēmas ar apgaismojumu Celtnieku ielā plānots savest kārtībā nākamās nedēļas laikā (Publicēts: 03.05.2018.).
1 - 20 / 1584 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs