Jautājumi un atbildes

Vai plānojat iesniegt savu projektu konkursā "Es zinu, varu un daru?"

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Māris Benķis
22.03.2017
Labdien. Pa ceļu Vēsmiņas-Kārkliņi, kas atrodas Salgales pag. Garozā, joprojām tiek vesti būvgruži Lielupes virzienā un tiek izbraukātas ceļa malas, kā arī tiek braukts uz privātajām teritorijām. Tamdēļ, gribētu uzzināt vai būvgružu izgāšana tur ir atļauta (mājas "Ceplīši") un kāds ir pieļaujamais minētā ceļa platum?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Salgales pagasta pārvaldes vadītāja Eva Segliņa apsekoja minēto ceļu un informē, ka tā sakārtošanai pavasarī tiks veikta šķembu uzbēršana. Lai jautājumu varētu risināt pēc būtības, aicinām sazināties ar Evu Segliņu m. 29166492, lai pārrunātu Jums pieejamo informāciju (Publicēts: 23.03.2017.).
Dome
Jautā:
Ivars
22.03.2017
Ierosinājums - lūdzu spartakiādes sacensības taisīt kā kādreiz svētdienās, nevis sestdienās. Diemžēl arī pierādās, ka sestdienas nav tās dienas - pats netiku ne uz galda tenisu, nedz rogaingu, nedz šaušanu. Pagājušo gad svētdienās tiku.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu ierosinājumu! Informācija pārsūtīta atbildīgajām personām.
Dome
Jautā:
M.T.
22.03.2017
Labdien!Gribetis pajautat kad beidzot sataisis pagriezienu brankas uz ausekla ielu!loti lielas bedres!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists G. Žeivots informē, ka tuvākajās dienās bedres asfaltbetona segumā tiks aizpildītas ar pagaidu dolomīta šķembām. Iestājoties siltākam laikam, tās tiks aizpildītas pēc pilnās tehnoloģijas (Publicēts: 23.03.2017.).
Dome
Jautā:
Ozolnieku aborigēns
22.03.2017
Publiskajos mēdijos izskanējis, ka Daiņa Liepiņa kungam piederošs uzņēmums "GRB investīcijas" iegādājies no Ozolnieku pagasta zemi Vikorijas ielā. Par nepilnu hektāru maksājot ap 35000 tūkstoši eiro. Mans pirmais jautājums vai nav tā kā par lēto atdots. Otrs jautājums. Es arī labprāt iegādātos no pagasta zemi par tādu cenu. Kuru gabalu es varu apskatīt, lai noformētu pirkuma līgumu? Ar cieņu Ozolnieku pamatiedīvotājs trešajā paaudzē.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ozolnieku novada domes juriste J. Vilciņa informē, ka pašvaldība pieņem lēmumu par zemes atsavināšanu atbilstoši Publisku personu mantas atsavināšanas likuma normām, rīkojot izsoli vai atsavinot zemi par tirgus vērtību pēc likumā noteiktu personu ierosinājumu. SIA “GRB investīcijas” kā zemesgrāmatā ierakstītas jaunbūves īpašnieks bija tiesīgs ierosināt apbūvētā zemes gabala atsavināšanu. Ja pašvaldībā tiek pieņemts lēmums par neapbūvētas zemes atsavināšanu, tiek rīkota izsole, ko izsludina pašvaldības izdevumā “Ozolnieku Avīze” un www.ozolnieki.lv. Savukārt informācija par Ozolnieku novada pašvaldības zemesgabaliem, kas tiek iznomāti bez apbūves tiesībām, pieejama http://ozolnieki.lv/sabiedriba/nekustamie-ipasumi (Publicēts: 23.03.2017.).
Dome
Jautā:
Olga
17.03.2017
Gribēju pajautāt kādēļ jau vairākas dienas nedeg lampas Jelgavas ielā??? Vai tiešām pa melnu tumsu ar bērniem gar mežu jāiet???
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists A. Semjonovs informē, ka apgaismojuma sistēmā konstatētas tehniskas problēmas. Tiklīdz tās tiks novērstas, apgaismojums tiks atjaunots (Publicēts: 22.03.2017.).
Dome
Jautā:
Jānis
17.03.2017
Paldies domes darbiniekiem, ka beidzot ir izkustējies veloceliņa projekts Ozolnieki- Brankas. Super.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
SOS!!!!!!
16.03.2017
SOS!!! OZOLNIEKU EZERA LIELAKO BÈRNU SPÈĻU LAUKUMINĀ,KUR IR ZEME IEDZITIE KOKA BALKI SMILTIS IR PILNS AR SASCAIDITIES STIKLIEM!!!! KAS TE NOTIEK????? VASARA TUR REALI KADS CIETIS UN TIE BUS TIKAI BERNI KAS AR PLIKAM.KAJAM UN ROKAM TUR NEMSIES NEVARU IEDOMATIES KA VAR VISPAR NO TAM SMILTIM VISPAR IZLASIT!!!!! KAS PAR IDIOTISKAM.BUTNEM TO VISAPR VAR PAVEIKT. TAD JALIEK SETA RINKI UN ATSLEGA KA RIGA BERNU LAUKUMIEM.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Par teritorijas sakopšanu atbildīgās personas ir informētas un teritorija tiks apsekota (Publicēts: 17.03.2017.).
Dome
Jautā:
Artjoms
14.03.2017
Labdien! Sākiet lūdzu, kadi darbi ietilpst no Ozolnieku stacijas/Branku veloceliņa pirmajā kārtā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka projekta pirmajā kārtā plānots veikt nepieciešamos tehniskos darbus (tostarp, grāvju aizbēršana un izlīdzināšana, koku zāģēšana, apgaismojuma izveidošana, bruģēšana utt), lai izbūvētu gājēju celiņu virzienā no dzelzceļa stacijas “Ozolnieki” līdz aptuveni “Dižozoliem” (konkrētais attālums būs atkarīgs no darbu izmaksām). Tuvākajā laikā tiks sludināts iepirkums, kur jau precīzi tiks atrunāts veicamo darbu apjoms. Šobrīd interesentiem ir iespēja apskatīt izstrādāto projektu Ozolnieku novada Būvvaldē, Stadiona ielā 10, Ozolniekos. Informācijai - pašvaldības 2017. gada budžetā konkrētajiem darbiem paredzēti līdzekļi 150 000 eiro apmērā (Publicēts: 16.03.2017.).
Dome
Jautā:
guntars reinfelds
14.03.2017
Kad asfaltetais bezcels partaps par celu ,kad varesim beigt lauzt savus auto jo no ta apskates līdz nakosajai bez papildus remonta nobraukt nav iespejams runa ir par branku celu no rigas sosejas līdz astarei v1068.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Saimniecības daļas speciālists Guntis Žeivots skaidro, ka konkrētais ceļš pieder VAS “Latvijas valsts ceļi”, tāpēc Ozolnieku novada pašvaldība savu pilnvaru robežās - regulāri informē īpašniekus par nepieciešamību veikt ceļa labošanu, bet pašvaldībai nav tiesību veikt nepieciešamos darbus par pašvaldības līdzekļiem. Par šo jautājumu iespējams griezties VAS “Latvijas valsts ceļi” Centra reģiona Jelgavas nodaļā: e-pasts jelgava@lvceli.lv, kuru pārraudzībā atrodas valsts ceļš V1068 “Ozolnieki – Brankstūri” (Publicēts: 14.03.2017.).
Dome
Jautā:
noverotaji
11.03.2017
Labdien! Noverojam ,ka Ozolnieku vidusskolas pagalma kur atrodas bernudarza laukumins stav skolas sturi 2 brangi ozoli,bet viens ozols ir acimredzami sasveries uz bernu laukumina pusi un tam ir tuks vidus . Baidos ,ka kada lielaka veja tas nekrit tiesi bernu laukuminu virziena!! Ludzu apsekot šo koku,kamer nenotiek nelaime!!!!!!! Lieli skaisti koki protams ir labi,bet vajadzetu tomer saprast ka tie jebkura mirkli var gazties!!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Būvvaldes vadītāja vietnieks A. Rampāns informē, ka ozolus apskatīja profesionāls kokkopis-arborists, kurš novērtēja konkrētos kokus un sniedza ieteikumus ozolu apzāģēšanai un sakopšanai, lai tos nebūtu jānozāģē. Plānots, ka aprīlī nepieciešamie darbi tiks paveikti (Publicēts: 28.03.2017.).
Dome
Jautā:
Aivars
10.03.2017
Labdien, Vēlos precizēt vai Ozolnieku dome jau ir izstrādājusi projektu autoceļa P100 Jelgava - Dalbe un Eglaines/Skolas ielas krustojuma pārbūvei no neregulēta krustojuma uz apļveida krustojumu? Cik šobrīd zināms, LVC ceļa izbūvi plāno veikt 2018. gadā pēc Ozolnieku domes izstrādāta projekta. Ja apļveida krustojuma projekts jau ir izstrādāts, vai būtu iespējams tā elektronisko versiju nopublicēt mājas lapā? Ņemot vērā, ka gājēju celiņa Ozolnieku stacija - Brankas projekts izstrādāts 2016. gadā, lūdzu rast iespēju projekta grafisko daļu nopublicēt ozolnieki.lv
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Ozolnieku novada Būvvaldes vadītājs A. Račinskis informē, ka nepieciešamā procedūra projekta izstrādei apļveida krustojuma izbūvei ir procesā. Projekta dokumentāciju par gājēju celiņa izbūvi nav plānots publicēt mājas lapā, interesentiem ir iespēja apskatīt projektu Ozolnieku novada Būvvaldē, Stadiona ielā 10, Ozolniekos (Publicēts: 13.03.2017.).
Dome
Jautā:
Artjoms
02.03.2017
Labdien! Kad beidzot tiks izbūvēts sen solītais velo/gājēju celiņš no Ozolnieku stacijas uz Brankām?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Informējam, ka šobrīd ir izstrādās projekts, lai 2017. gadā varētu uzsākt celiņa izbūves projekta pirmo kārtu, kas tiks veikta virzienā no Ozolnieku stacijas uz Brankām. Ņemot vērā darbu apjomu un lielās izmaksas, plānots, ka celiņa izbūves darbi tiks veikti vairākās kārtās (Publicēts: 06.03.2017.).
Dome
Jautā:
Laura
28.02.2017
Labdien. Vai šogad daudzbērnu gimenēm tiek atmaksāta vakcīna pret ērcēm?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Jā, saskaņā ar Ozolnieku novada domes saistošajiem noteikumiem Nr.8/2014 „Ozolnieku novada pašvaldības pabalsti" pabalsti daudzbērnu ģimenēm tiek piešķirti uz pabalsta pieprasītāja, kas ir viens no bērna vecākiem vai likumiskais pārstāvis, iesnieguma un tam pievienoto dokumentu pamata. *Pabalsts vakcinācijai: pabalstu piešķir līdz EUR 30,00 gadā izdevumu kompensācijai par profilaktiskajām potēm bērnam; pabalsta pieprasītājam iesniegumam par pabalsta piešķiršanu jāpievieno izdevumus par profilaktiskajām potēm apliecinošus dokumentus (kvītis vai čeki), kas noformēti uz pabalsta pieprasītāja vai bērna vārda; pabalstu vakcinācijai pārskaita pabalsta pieprasītāja iesniegumā norādītajā bankas kontā (Publicēts: 28.02.2017.).
Dome
Jautā:
Zenta Osipova
27.02.2017
Labdien-Mums Progresa ielā gar abām ceļa pusēm ir dubļu valņi. Kuri radās ziemā tīrot sniegu no ceļa uz malām. Šos dubļu valņus vajaga kārtīgi nolīdzināt lai vasarā varētu sakopt zaļo zonu, kā Domes teritoriju tā arī privāto. Ar cieņu Zenta.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Saimniecības daļas speciālists Guntis Žeivots informē, ka, iestājoties siltajam laikam, kad zeme būs atkususi, Progresa ielā plānots veikt nepieciešamos darbus (Publicēts: 28.02.2017.).
Dome
Jautā:
Romena
27.02.2017
Labdien,vai Ozolnieku novada ir pieejams bernu psihologs un vai tas ir maksas pakalpojums?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Gadījumā, ja nepieciešams veikt bērnu psiholoģisko izpēti, aicinām konsultēties ar Sociālā dienesta darbinieci darbam ar ģimenēm un bērniem Villiju Pakalni, tālrunis: 63084715. Informējam, ka Ozolnieku novada pašvaldībā nav pieejams bērnu psihologa pakalpojums, bet ir pieejams psihoterapeita bezmaksas pakalpojums (Publicēts: 27.02.2017.).
Dome
Jautā:
Ādolfs Mičulis
26.02.2017
Vai pašvaldība sniedz kādu līdzfinansējumu daudzīvokļu māju pagalmu labiekārtošanā?Ādolfs
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Plānots, ka aprīlī tiks izsludināts Ozolnieku novada pašvaldības organizētais iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas konkurss “Es zinu, varu un daru”, kas iedzīvotājiem sniedz iespēju realizēt arī sabiedriska labuma teritorijas labiekārtošanas darbus, tostarp arī daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanu, paredzot iedzīvotāju līdzdalību projekta realizācijā un izvērtējot labuma guvēju skaitu. Šī gada konkursa nolikums ir izstrādes procesā, tiklīdz tas tiks apstiprināts, publicēsim to mājas lapā un izdevumā “Ozolnieku Avīze”, aicinot iedzīvotājus iesniegt atbilstošus projektu pieteikumus (Publicēts: 27.02.2017.).
Dome
Jautā:
SOS
25.02.2017
Lūdzu sētniekiem apsekot bernu laukumiņus rupigak!! Vakar 24.02.2017.Melioracijas 25 iekspagalma bernu laukuminā tikai laimiga karta nenotika nelaime,bernam.nokritot blakus STIKLU KAUDZEI. VECAKI LUDZU VISPIRMS APSEKOJIET LAUKUMINUS,JO KA ZINAM VASARAS VAKAROS UN PAVASAROS TAJOS REGULARI SEZ "GUDRINIEKI" AR ALKOHOLISKO DZERIENU PUDELEM! KAMER TIEK SAZVANITA PASVALDIBAS POLICIJA KAMER TA IERODAS SIE PLEGURI KAS VASARA DZERSTAS BERNU LAUKUMINU TUVUMA UN VESELIBAS TAKA VAI SPORTA STADIONĀ,SKOLAS SATDIONA JAU SEN IR PROM!!! VARBUT SIEM.PUDELU DAUZITAJIEM JAPIESCIR SPECIALS NOROVEZOJOS LAUKUMS KUR VINI VAR IZPAUSTIES,LAI NELIEN BERNU LAUKUMINOS UN VESELIBAS TAKA DAUZIT STIKLA PUDELES. NEVAR VAIRS IZTURET SOS BEZSMADZENU PUDELU DAUZITAJUS
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru! Saimniecības daļas speciālists Artūrs Semjonovs informē, ka konkrētais laukums ir SIA "Ozolnieku KSDU" pārziņā, atbildīgie tika informēti un laukums sakārtots. Pašvaldības policija iespēju robežās aizrāda šiem cilvēkiem, kuri piesārņo teritoriju, diemžēl, bet tas nav ilgtermiņa risinājums un problēma atkārtojas, jo pašvaldība nespēj būtiski ietekmēt cilvēku individuālo attieksmi pret vietu, kurā tie dzīvo un atpūšas. Paldies iedzīvotājiem, kuri ir atbildīgi, savāc aiz sevis atkritumus un rūpējas par to, lai novada teritorija būtu sakopta un bērniem droša (Publicēts: 06.03.2017.).
Dome
Jautā:
Koroļova
23.02.2017
Vai, lūdzu, būtu iespējams salabot žogu Dalbes kapos šogad?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists G. Žeivots informē, ka žogu plānots pielabot, iestājoties siltākam laikam, kad būs apžuvusi zeme, jo būs nepieciešami arī nelieli rakšanas darbi (Publicēts: 24.02.2017.).
Dome
Jautā:
m!
22.02.2017
Pie Ozolnieku ezera ir uzstaditi trenazieri, bet nav vedera preses trenazieris. Butu lietderigi to pievienot!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu ierosinājumu!
Dome
Jautā:
Raitis Šīns
19.02.2017
Labvakar, jautājums kāpēc vairs netiek ieslēgts apgaismojums jelgavas ielā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu jautājumu! Tehniskais speciālists A. Semjonovs informē, ka Jelgavas ielā bija radušās tehniskas problēmas ar apgaismojuma kabeļlīniju, bet šobrīd apgaismojums atjaunots. Gadījumos, kad pamanāt šādas problēmas, aicinām ziņot, zvanot 25425118 (Publicēts: 21.02.2017.).
1 - 20 / 1185 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

marts, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
28
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze