Jautājumi un atbildes

Ja sākot ar 2019. gada janvāri tiktu organizētas sporta spēles ikvienam sportot gribētājam, kāds, Jūsuprāt, ir ērtākais spēļu norises laiks?

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Aldis
07.11.2018
Kas tiek darīts,lai Eglaines un Rigas ielas pāreja būtu droša gājējiem un velobraucējiem? Saprotu ,ka visu gaidītais rotācijas aplis ir bijis tikai vēlēšanu retorika.Dome jau kuro reizi cien.D.Liepiņa vadībā aizbildinās ar saskaņošanu.Tas pats ir ar gājēju celiņu no stacijas uz Brankām.Tāda sajūta,ka cilvēki,kas nebrauc ar auto,nav neko vērti.Viņu labā jau nav ko tērēties.Tikai mēs arī esam vēlētāji.To deretu atcerēties!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka šobrīd tiek strādāts pie dokumentu sagatavošanas iepirkuma par gājēju celiņa uz Brankām 1. un 2. kārtas izbūves izsludināšanai. Runājot par rotācijas apli, VAS “Latvijas Valsts ceļi” ir izsludinājis konkursu apļa izbūvei. Jāpiemin, ka abiem projektiem būvniecības darbus plānots uzsākt 2019.gada pavasarī (Publicēts: 12.11.2018.).
Dome
Jautā:
Elīna
07.11.2018
Labdien! Zemgales Ziņās izlasīju ziņu, ka Ozolnieki plāno pārņemt atkritumu apsaimniekošanu uz sevi. Tā kā jau ir sākušas klīst dažādas baumes par šo procesu, es gribētu uzzināt, kur tiek plānots veidot atkritumu poligonu?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka gala lēmums par atkritumu apsaimniekošanas procesa pārņemšanu būs jāpieņem domes deputātiem, šobrīd notiek aprēķinu precizēšana. Runājot par atkritumu poligonu, ņemot vērā, ka normatīvie akti paredz viena poligona esamību reģionā, plānota sadarbība ar jau esošo atkritumu poligonu “Brašķi” (09.11.2018.).
Dome
Jautā:
Baiba Vasele
02.11.2018
Labdien! Ir sagaidīta tā diena, kad pašvaldības policija beidzot veic kādus pasākumus pret bezkaunīgajiem auto novietotājiem kāpņu telpās. Cerams, ka tas nebija vienreizējs pasākums "ķeksītim", bet tiks praktizēts regulāri līdz jūtamam rezultātam. Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par komentāru! Pašvaldības policija, savu iespēju un pilnvaru robežās, novada administratīvajā teritorijā ikdienā nodrošina sabiedrisko kārtību un veic preventīvus pasākumus. Gadījumos, ja pamanāt sabiedriskās kārtības pārkāpumus, aicinām nekavējoties zvanīt pašvaldības policijai pa tālruni: 20029099 vai rakstīt uz e-pastu: policija@ozolnieki.lv (Publicēts: 09.11.2018.).
Dome
Jautā:
Mudite Erenfride Dinsberga
01.11.2018
Kas ir izdevis atļauju fūrēm un cita veida smagajai tehnikai regulāri braukt pa Zvaigžņu ielu, kur asfalta biezums nav piemērots šādiem transportlīdzekļiem un galu gala tā ir dzīvojamā zona, NEVIS rūpnieciskā! Kas par to uzņemas atbildību? Kādēļ vārti iebraukšanai Poliurs rūpnieciskajā zonā nu jau atvērti un izveidoti tieši Zvaigžņu ielas galā? Atbild: Ozolnieku novada dome Labdien! Būvvaldes vadītājs Arvīds Račinskis informē, ka ņemot vērā Ozolnieku novada teritorijas plānojumu, minētā Zvaigžņu iela pieguļ rūpnieciskās apbūves zonējumam un pašvaldībai ir jānodrošina piekļūšana šai zonai. Iepriekš rakstījām, ka Zemes gabalam ar kad.apz. 5466 001 1320 vienīgā piekļūšana ir no Zvaigžņu ielas. Šā gada jūnijā ar AS "Latvijas Valsts ceļi", Ozolnieku novada pašvaldību, Ozolnieku novada būvvaldi un inženiertīklu turētājiem ir saskaņots piebraucamā ceļa būvprojekts minētajam zemes gabalam no Zvaigžņu ielas (Publicēts: 30.10.2018.). Iekopēju iepriekš minēto jautājumu un atbildi. Man jautājums ir tāds. Vai šīs lielās mašīnas var pārvietoties pa Rubeņu ielu, kas reāli ir 100 ielāpiem salāpīta un mans novērojums ka tieši pa šo ielu brauc. Otrs jautājums, par atkritumu šķirošanas konteineriem Zvaigžņu ielā, visu laiku zemē tiek atstāti pilni maisi ar nešķirotiem atkritumiem un vējš izmētā atkritumus un sakoptā vieta ir vienkārši pārvērsta publiskā miskastē! Ja cilvēki neprot šķirot vai nesaprot kā to darīt vai nav jāizvērtē šo konteineru nepieciešamība šajā vietā. Tas jau gadu ir mans novērojums, ka vieta ir nesakopta.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par iesaistīšanos Zvaigžņu ielas satiksmes organizēšanā, informējam, ka pēc Ozolnieku novada teritorijas plānojuma Jūsu minētā Rubeņu iela atrodas privātmāju apbūves zonējumā. Runājot par nekārtībām dalīto atkritumu savākšanas vietā Zvaigžņu ielā, pašvaldības speciālistiem ir zināma un policija, savu iespēju robežās, strādā pie šī jautājuma atrisināšanas, izvietojot kameras, kā arī pārbaudot sadzīves atkritumu līgumus tuvējo privātmāju īpašniekiem. Gadījumos, ja pamanāt sabiedriskās kārtības pārkāpumus, aicinām nekavējoties zvanīt pašvaldības policijai pa tālruni: 20029099 vai rakstīt uz e-pastu: policija@ozolnieki.lv (Publicēts: 08.11.2018.).
Dome
Jautā:
Marija
01.11.2018
Labdien! Kapec pie majas Celtnieku 24 un 18 ne viens nekopj pagalmu? Kur ir setnieks??? Seta pilna ar lapam
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Cenu pagasta pārvaldniece Evita Lapsenberga informē, ka minētā teritorija tiks apsekota un nepieciešamības gadījumā sakopta. Jautājumos par teritorijas apsaimniekošanu aicinām sazināties ar pārvaldnieci Evitu Lapsenbergu, tālr. 29797970, e-pasts: evita.lapsenberga@ozolnieki.lv (Publicēts: 08.11.2018.).
Dome
Jautā:
Rūdolfs
31.10.2018
Labdien! Vēlējos uzzināt vai tas ir apzināti, kad līdz ar apgaismojuma pieslēgšana pie jaunuzbūvētās Saules iela 11 ēkas, tas pazuda pie Saules iela 9 ēkas. (Periods bez apgaismojuma jau vismaz 2 nedēļas). Vai būtu iespējams to pieslēgt atpakaļ šajā gada posmā - tumšajā periodā? Ar cieņu, Rūdolfs.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informācija tika nodota speciālistiem, kuri strādā pie problēmas risināšanas. Apgaismojumu plānots savest kārtībā pēc iespējas īsākā laika periodā. Jautājumos par ielu apgaismojumu aicinām sazināties ar Saimniecības daļas vadītāju Artūru Semjonovu, t: 29766177, e-pasts: arturs.semjonovs@ozolnieki.lv (08.11.2018.).
Dome
Jautā:
Inta no Brankām
31.10.2018
Vai kursēs autobuss uz svētku pasākumu 18.novembrī no Brankām , jo šajā laikā nav neviena sabiedriskā transporta ar ko nokļūt uz pasākumu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Kultūras nodaļas vadītāja Evita Poča informē, ka, ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, kad uz svinīgo svētku pasākumu no novada atbrauca vien pāris iedzīvotāji, šogad transports uz svētku pasākumu netiek organizēts (Publicēts: 08.11.2018.).
Dome
Jautā:
Šoferis
30.10.2018
Labdien, Pašlaik Pašvaldības policija, kas saņēmusi Domes pilnvarojumu, sodīt autovadītājus par auto atstāšanu nevietā, pilda savus jaunos pienākumus gandrīz vai priekšzīmīgi, tiek pat sodīti cilvēki, kas auto novietojuši bez laika atzīmes jau pēc 5 min no auto nolikšanas brīža. Man ir ierosinājums izsniegt Pašvaldības policijai papildus pilnvaras sodīt autobraucējus, kui katru dienu ved uz skolu un PII nepiesprādzētus SAVUS bērnus, kas pat brīvi pārvietojas pa mašīnu, citi pat regulāri paši stūrē mašīnas sēžot vecākiem klēpī!!! Vēl viens sāpīgs jautājums ir gājēji un velosipēdisti bez atstarojošām vestēm, kas pārvietojas pa ceļa braucamo daļu un ir gatavi sabojāt gan savu gan autovadītāju dzīves, visur jau mums vēl to gājēju/veloceliņu nav. Tāpat regulāri var novērot, ka velosipēdisti izvēlas braukt pa ceļa braucamo daļu pat ja blakus ceļam ir gājēju/velo celiņš, te savukārt būtu nepieciešams attiecīgajos ceļa posmos uzstādīt attiecīgās ceļazīmes. Tad mēs visi dzīvotu tādā kā sakārtotā vidē, kur tiek veikti vairāk preventīvi pasākumi pretstatā banālai autonovietotāju sodīšanai, (šeit nav runa par tiem, kas liek savas mašīnas zālājos u.c. tie sodāmi nekavējoties) Jau iepriekš pateicos par atbildi.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par ierosinājumu, tomēr jāsaprot, ka Pašvaldības policijai, pamatojoties uz normatīvajiem aktiem, ir uzticēts veikt tikai noteiktas funkcijas, piemēram, kontrolēt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi vai veikt preventīvos pasākumus, skaidrojot iedzīvotājiem drošības jautājumus (izsakot aizrādījumos, izrakstot administratīvās pārkāpuma protokolus utml.), vai nodrošināt sabiedrisko kārtību atsevišķu masu pasākumu laikā, kā arī kopš pavasara uzsākta autotransporta stāvēšanas noteikumu kontrole Ozolnieku novada teritorijā. Ņemot vērā, ka par Jūsu minētajiem pārkāpumiem pašvaldības policija nav tiesīga sodīt transporta līdzekļu vadītājus, aicinām griezties Valsts policijā (Publicēts: 02.11.2018.).
Dome
Jautā:
Aivars
29.10.2018
Labdien, Vēlējos noskaidrot vai Ozolnieku atbildīgās iestādes/personas ir informētas, ka jau vairākas nedēļas uz Rīgas iela 40 piebraucamā ceļa izplūst (pārplūst) kanalizācijas ūdeņi?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” informē, ka pēc cenu aptaujas veikšanas oktobra mēnesī, šobrīd ir noskaidrots darbu veicējs un tuvākajā laikā tiek plānoti kanalizācijas caurules atjaunošanas darbi. Ņemot vērā, ka minēto darbu laikā tiks slēgta iebrauktuve Kopielā, SIA “Ozolnieku KSDU” pirms pārbūves informēs iedzīvotājus un uzņēmējus (Publicēts: 30.10.2018.).
Dome
Jautā:
Juta
28.10.2018
Labdien. Uz kāda pamata tika pārlikta ceļa zīme- Apdzīvotas vietas sākšanās "Brankas" pie Dzamu dìķa? Zīme ir pārvietota vairākus metrus paplašinot Branku teritoriju.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka jaunajā Ozolnieku novada teritorijas plānojumā tiek plānots, ka Iecavas iela, Cenu pagasts ietilpst apdzīvotas teritorijas “Brankas” administratīvajā teritorijā un, rūpējoties par satiksmes drošību, zīme tika pārcelta ielas sākumā (Publicēts: 31.10.2018.).
Dome
Jautā:
Ainārs
28.10.2018
Labdien. Skatoties uz domes pārpildīto stāvlaukumu skaidrs,ka praktiski visi zin satiksmes noteikumus,pārzin ceļa zīmes, to nozīmi un pielietojumu,bet pēc darbiem tomēr nē.Šovasar saliktas daudz ceļa zīmes "Dzīvojamā zona". Vai domes amatpersonas zin ar ko atšķiras satiksmes organizācija māju pagalmos un dzīvojamajā zonā? Pateikšu priekšā-ne ar ko,jeb mājas pagalmam speciāla ceļa zīme nav nepieciešama. Smuki izskatās,bet reāli nelietderīgi iztērēti līdzekļi. Tas būtu sīkums,bet "dzīvojamā zona" zīmju uzstādīšanu Kastaņu un Parka ielā jau velk uz konkrētu nekompetenci.Pakonsultējieties kaut vai ar csdd speciālistiem un Jums pateiks ,ka šādās vietās uzstāda vnk. "ātruma ierobežojumu". Domes stāvlaukums. Gana daudz gan sporta ,gan kultūras pasākumi ir vakaros,brīvdienās ,jeb ārpus domes darba laika. Kāpēc liegt izmantot tukšu stāvlaukumu pasākumu apmeklētājiem? Ierosinu papildināt esošās ceļa zīmes ar attiecīgu papildzīmi,kas ļauj izmantot stāvlaukumu ārpus domes darba laika-vakari,brīvdienas utt. Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Jūsu ierosinājums par domes stāvlaukuma izmantošanu brīvdienās un darba dienu vakaros tika nosūtīts speciālistiem jautājuma tālākai risināšanai. Runājot par jautājuma pirmo daļu - ceļa zīmes “Dzīvojamā zona” izvietošana tika saskaņota ar VAS “Latvijas Valsts ceļi”. (Publicēts: 30.10.2018.).
Dome
Jautā:
Marina
26.10.2018
Par kādiem līdzekļiem tika noasfalēta teritorija pie Hotel Agate?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka uz Skolas ielas atzara, kas ir pašvaldības īpašums un ved gar “Agate Hotel” līdz garāžu kooperatīvam, tika veikta asfalta virskārtas atjaunošana (Publicēts: 30.10.2018.).
Dome
Jautā:
Atis Kļaviņš
25.10.2018
Labvakar. Paldies par atbildi, bet vai tiešām Ozolnieku dome ir pārbaudījusi izpildīto darbu kvalitāti Ausekļu un Spartaka ielās un atbildīgās personas tiešām domā ka tas, kas ir izdarīts atbilst jebkādām normām un kvalitātei?Ūdens peļķes joprojām krājas tieši pretī autobusa pieturai un malā kur ir trotuārs,kā arī viss ceļš klāts smalkiem akmeņiem.Seguma salaiduma vietas atšķirīgos augstumus un nav apstrādatas.Spartaka ielā apaugums noņemts atstājot ļoti nesmuku kopējo fonu vismaz būtu atjaunojusi grants apmali un nolīdzinājuši to izrakto grāvi, lūdzu aizbraucat paskatīties un pasakat, ka viss ir izpildīts tieši tā kā Dome bija domājusi un iztērējusi iegūldītos līdzekļus pēc viss labākajiem nodomiem.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka iespēju robežās tiek veikti labošanas darbi, lai novērstu tālāku minēto ceļu sabrukšanu. Iepriekšējā atbildē jau minējām, ka Spartaka ielas labiekārtošanas darbi šobrīd vēl nav pabeigti un pašvaldības Ceļu komisijā tiek meklēti risinājumi ielas sakārtošanai. Jautājumos par ielām un ceļiem aicinām sazināties ar Gunti Žeivotu mob. 29342722, e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 30.10.2018.).
Dome
Jautā:
brankas iedzīvotāja
24.10.2018
Labdien, kārtējo reizi paceļu jautājumu par gājēju/veloceliņu no Brankām uz Ozolnieku staciju. Kā Jums iet ar saskaņošanu???!! Vai tiešām nav iespējams gada laikā saņemt atbildes no VAS "Latvijas Valsts ceļi" un "Latvijas Dzelzceļš", kautkas neticams! Vai tiešām Domei ir mazsvarīga iedzīvotāju drošība, tumšie vakari ir klāt, darbs Rīgā un pārvietošanās uz staciju kļūst atkal maksimāli bīstams. Lūdzu Jūs pievērsties nopietnāk šai situacijai, pirmsvēlēšanu solījumi bija skaisti un cerīgi!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka būvvaldē ir saņemti gājēju celiņa uz Brankām 1. un 2. kārtas projekta saskaņojumi no VAS "Latvijas Valsts ceļi" un "Latvijas Dzelzceļš". Šobrīd tiek strādāts pie dokumentu sagatavošanas iepirkuma izsludināšanai, savukārt būvniecības darbus plānots uzsākt 2019. gada pavasarī (Publicēts: 29.10.2018.).
Dome
Jautā:
Valdis
23.10.2018
Kas ir izdevis atļauju fūrēm un cita veida smagajai tehnikai regulāri braukt pa Zvaigžņu ielu, kur asfalta biezums nav piemērots šādiem transportlīdzekļiem un galu gala tā ir dzīvojamā zona, NEVIS rūpnieciskā! Kas par to uzņemas atbildību? Kādēļ vārti iebraukšanai Poliurs rūpnieciskajā zonā nu jau atvērti un izveidoti tieši Zvaigžņu ielas galā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Būvvaldes vadītājs Arvīds Račinskis informē, ka ņemot vērā Ozolnieku novada teritorijas plānojumu, minētā Zvaigžņu iela pieguļ rūpnieciskās apbūves zonējumam un pašvaldībai ir jānodrošina piekļūšana šai zonai. Iepriekš rakstījām, ka Zemes gabalam ar kad.apz. 5466 001 1320 vienīgā piekļūšana ir no Zvaigžņu ielas. Šā gada jūnijā ar AS "Latvijas Valsts ceļi", Ozolnieku novada pašvaldību, Ozolnieku novada būvvaldi un inženiertīklu turētājiem ir saskaņots piebraucamā ceļa būvprojekts minētajam zemes gabalam no Zvaigžņu ielas (Publicēts: 30.10.2018.).
Dome
Jautā:
Zane
22.10.2018
Labdien! Kā ir ar vieglatlētikas pasniedzēju bērniem, kad mainīs uz Kārli Trankali?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka šobrīd Kārļa Trankaļa prombūtnes laikā uz noteiktu laiku bērnus vieglatlētikā trenē Milana Pivovara. Sīkākai informācijai aicinām sazināties ar Kārli Trankali, tālr.: 20084087, e-pasts: karlis.trankalis@ozolnieki.lv (Publicēts: 23.10.2018.).
Dome
Jautā:
EK
22.10.2018
Labdien! Būtu jauki, ja Ozolnieku mājas lapā tiktu aktualizēta informācija par projektu 9.2.4.2/16/I/066 „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Ozolnieku novadā", kura ietvaros paredzētas aktivitātes līdz pat 2019.gada beigām. http://ozolnieki.lv/component/content/article/14-informacija/6159-slimibu-profilakse Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Šobrīd aktuālākā informācija par projektā plānotajām aktivitātēm tuvākajam mēnesim tiek publicēta informatīvajā izdevumā “Ozolnieku Avīze”, infolapās, kā arī pašvaldības mājas lapas Aktualitātāšu sadaļā, sociālajos tīklos Facebook un Twitter. Informējam, ka Jūsu minētajā sadaļā ir aktualizēta informācija ar 2018.gada projekta publikācijām Ozolnieku novada mājas lapā (Publicēts: 24.10.2018.).
Dome
Jautā:
Aigars
22.10.2018
Labdien,kur mājaslapā var iepazīties ar 2017. gada 14. decembra saistošajiem noteikumiem Nr.8/2017
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Ozolnieku novada domes saistošos noteikumus 8/2017 “Grozījumi Ozolnieku novada domes 2013.gada 09.jūlija saistošajos noteikumos Nr.6/2013 “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ozolnieku novadā”” apskatāmi šeit: http://ozolnieki.lv/images/saist_noteik/2017/projekti/grozijumi_noteikumi_atkritumi_pr_2017_2.docx (Publicēts: 22.10.2018.).
Dome
Jautā:
Pēteris
21.10.2018
Kā tika izvēlēts SIA "Konsorts" ekonomiskā izvērtējuma sniegšanai atkritumu apsaimniekošanai Ozolniekos. Izvērtējums paredz savākt no katra Ozolnieku iedzīvotāja vismaz 2,5 m³ otreizējo izejvielu gadā, tāpēc gribētu Domes skaidrojumu par to, kā ir plānots no ģimenes, kurā ir divi pieaugušie un divi bērni, gada laikā iegūt 10 m³ otreizējo izejvielu. Kādas veicinošas darbības tiks veiktas, lai iegūtu šādu OI apjomu. Vai tiešām Ozolniekos dzīvo vieni pļuškini, jeb iedzīvotājiem jau jāsāk samierināties ar būtisku atkritumu apsaimniekošanas tarifa pieaugumu?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka SIA “Konsorts” piedāvājums tika atzīts par piemērotāko pēc cenu aptaujas rezultātiem. Jūsu rīcībā ir nepatiesi dati. 2017.gadā Ozolnieku novadā kopā tika savākti 2 759 m3 otrreizējo izejvielu (šķiroto atkritumu), kas ir 0,26 m3 uz iedzīvotāju. Atkritumu apsaimniekošanas koncepcija paredz, ka 10 gadu laikā šķirotā materiāla apjomus iecerēts dubultot, kas nozīmē apmēram 0,5 m3 uz iedzīvotāju gadā. Lai to panāktu, paredzēts palielināt dalīto atkritumu konteineru skaitu (t.sk. ieviest dalīto atkritumu savākšanas konteinerus privātmājās), kā arī veicināt iedzīvotāju informētību par dalītās atkritumu vākšanas nepieciešamību. Dalīto atkritumu īpatsvars turpmākajos gados palielināsies neatkarīgi no atkritumu apsaimniekotāja, jo Latvijai ir saistoši Eiropas Savienības normatīvie akti, kas to paredz (Publicēts: 23.10.2018.).
Dome
Jautā:
Atis Kļaviņš
18.10.2018
Labvakar. Vai lūdzu varat pateikt, kādi darbi notiek un ir paradzēti veikt Ausekļa ielā Branku ciemā saistībā ar ceļa remontdarbiem? Vai Spartaka ielā ari atjaunos segumu un izveidos kādu jaunu gājēju celiņu? Un vai nav iespējams noasfaltēt ceļu līdz apdzīvotās vietas beigām?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas vadītājs Artūrs Semjonovs informē, ka šobrīd minētajā teritorijā ir savesta kārtībā pilsētas sabiedriskā autobusa galapunkta pietura, pilnā garumā noasfaltēta Ausekļa iela un tiek noņemts apaugums Spartaka ielā, kā arī pašvaldības Ceļu komisijā tiek meklēti risinājumi Spartaka ielas labiekārtošanas darbiem (Publicēts: 24.10.2018.)
1 - 20 / 1713 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

novembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
14
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs