Jautājumi un atbildes

Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Zane
06.07.2018
Vai tiešām būs nūjošana Veselības nedēļas ietvaros? Tā kā pagājušo gadu vadīju nodarbības, tad mani sākumā uzrunāja, ka vajadzēs nūjošanu vadīt, bet nākamā dienā atzvanīja un teica, ka pārdomajuši (ne jau par to, kas vadīs vai nevadīs nodarbības), bet ka nūjošanu neiekļaušot, jo pagājušo gadu visu laiku šādas nodarbības bijušas un pietiekot. Kā tas nākas, ka tagad iedzīvotājiem sakāt, ka būs? Ozolnieku iedzīvotāji tiešām gaida nūjošanas nodarbības un labprāt dodas arī uz Jelgavu. Lai vnk nav tikai solījumi!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Veselības nedēļas ietvaros Ozolnieku novada iedzīvotājiem plānots organizēt bezmaksas nūjošanas nodarbības 25.jūlijā plkst.18:00 Brankās, plkst. 20:00 Ānē un 26.jūlijā plkst. 18:00 Emburgā, plkst.20:00 Garozā (Publicēts: 11.07.2018.).
Dome
Jautā:
Eva
04.07.2018
Labdien! Vai Ozolnieku novadā šogad ir plānotas nūjošanas grupu nodarbības? Zinu, ka bija pagājušajā gadā, bet šogad neatrodu informāciju. Ļoti gribētu apgūt nūjošanu un piedalīties. Paldies par atbildi!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Veselības nedēļas (23.-28. jūlijs) ietvaros tiek plānots organizēt bezmaksas nūjošanas nodarbības Ozolnieku novadā. Precīza informācija tiks publicēta Ozolnieku mājas lapā un sociālajos tīklos (Publicēts: 05.07.2018.).
Dome
Jautā:
Helēna Leščinska
01.07.2018
Labdien! Mans dēls ar augustu tiek pārvests uz Zīlītes filiāli pie skolas gribēju painteresēties vai tur kas tiks darīts ar bērnu laukumiņu kurš izskatās gaužām bēdīgi nemaz nerunājot par sporta laikumu ja to tā var nosaukt...?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka PII "Zīlīte" filiāles rotaļlaukums šajā mācību gadā ir ticis apsekots - ir demontēti novecojušie rotaļrīki, atjaunoti un krāsoti paliekošie rotaļrīki, uzstādītas jaunas šūpoles, teritorijā izvietoti jauni soliņi un galdi. Sīkākus komentārus par iestādes attīstības plāniem vecākiem var sniegt iestādes PII "Zīlīte" vadītāja Rota Greiškalne mob. 26656663, e-pasts: rota.greiskalne@ozolnieki.lv. Tāpat šobrīd norisinās darbs pie Ozolnieku vidusskolas kvartāla attīstības projekta, kas perspektīvā varētu ietvert tādus darbus kā jaunas pirmsskolas izglītības iestādes izbūve, koncertzāles izveide un skolas stadiona rekonstrukcija, tiklīdz pašvaldībā būs zināmi jau konkrētāki risinājumi, noteikti informēsim par tiem novada iedzīvotājus (Publicēts: 02.07.2018.).
Dome
Jautā:
Āne
29.06.2018
Labdien! Сiematā Āne jau divus mēnešus ūdens spiediens ļoti samazinājies no septiņiem vakara, īpaši piektajā stāvā. Kad tiek veikti pasākumi ,lai novērstu šo problēmu​? Vai domes pienākums nav nodrošināt iedzīvotājiem normālu ūdens apgādi? Ar cieņu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Sākoties vasaras sezonai, tiek saņemta informācija par to, ka Ānes ciemā un Tetelē ir konstatētas problēmas ar ūdens padevi, jo iedzīvotāji pastiprināti izmanto ūdensvada ūdeni mazdārziņu laistīšanai. Informējam, ka SIA “Āne EP” apsaimniekotā ūdens padeves sūkņa jauda vasaras sezonā nespēj nodrošināt papildu ūdens padeves apjomu, jo ūdens padeve gada griezumā ir aprēķināta atbilstoši dzīvojamo māju vajadzībām, neiekļaujot papildu jaudas dārzu laistīšanai. Uzsveram, ka Ozolnieku novada pašvaldībai nav pienākums nodrošināt iedzīvotājus ar ūdeni dārzu laistīšanai, tāpēc aicinām iedzīvotājus neizmantot ūdensvada ūdeni šādiem darbiem, lai sūknis spētu nodrošināt ūdens padevi dzīvojamajās mājās. Savukārt, ja Jums ir zināmi cilvēki, kuri dārzus laista ar ūdensvada ūdeni, aicinām informēt par to pašvaldību, rakstot uz e-pastu: info@ozolnieki.lv, lai atbildīgajiem dienestiem būtu iespēja pārbaudīt vai konkrētie ūdens patērētāji veic godprātīgu samaksu par patērēto ūdeni, vai dārzos izmantotie ūdenspadeves pieslēgumi ir legāli (Publicēts: 02.07.2018.).
Dome
Jautā:
M.
29.06.2018
Ozolnieku tiltam, uz Jelgava- Riga sosejas, blakus ds Aizupes, pec avarijas salocita vienas puses marga
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informācija ir sniegta tilta īpašniekam VAS "Latvijas Valsts ceļi" (Publicēts: 03.07.2018.).
Dome
Jautā:
Gunta Rubene
26.06.2018
Labdien! Mani interesē kādā krāsā jābūt zīmei ar privātmājas nosaukumu Ozolnieku novadā, Cenu pagasts. Diemžēl nevarēju nekur atrast noteikumus. Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka līdz šim Ozolnieku novadā nav bijuši apstiprināti noteikumi par to, kādām jābūt vienotā stila mājas un ēku nosaukumu zīmēm. Šobrīd šādi noteikumi ir izstrādes stadijā un tiklīdz tie būs apstiprināti, informēsim par tiem iedzīvotājus. Līdz šim, pašvaldības uzstādītās māju nosaukumu zīmes, tika drukātas uz tumši sarkanas krāsas fona. Sīkāk jautājumu var komentēt Saimniecības daļas speciālists G. Žeivots, mob. 29342722 (Publicēts: 29.06.2018.).
Dome
Jautā:
Lasma
26.06.2018
Sveiki. Vai šogad novada svētkos tiks sveikti jaundzimušie bērniņi? Vai ir jau kāda informācija?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka 2018. gada pirmajā pusgadā dzimušo bērniņu un viņu vecāku sveikšanas pasākums tiek plānots 29. septembrī, Ozolnieku Tautas namā (Publicēts: 26.06.2018.).
Dome
Jautā:
Jānis
22.06.2018
Pirmkārt, vēlos no sirds pateikties tiem trakajiem, kam 22. jūnijs šķiet nav darba diena, par maurošanu vēl pēc vieniem naktī no 21. uz 22. jūniju! Pieļauju, ka daži to sauc par kultūras pasākumu. Varbūt varētu uzzināt atbildīgo par šo pasākumu un viņa viedokli par mūzikas skaļumu? Nu un otrais loģiskais jautājums - vai tā tagad būs vienmēr?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Lai varētu sniegt atbildi pēc būtības, lūgums precizēt informāciju - kur norisinājās pasākums, kas traucēja sabiedrisko kārtību. Informāciju aicinām sūtīt uz e-pastu: info@ozolnieki.lv, kā arī gadījumos, kad ir sūdzības par sabiedriskās kārtības noteikumiem aicinām zvanīt Ozolnieku novada Pašvaldības policijai: iecirkņa tālruņa numurs: 20029099 un Valsts policijai: 110 (Publicēts: 25.06.2018.).
Dome
Jautā:
Sandra Ozola
19.06.2018
Labrīt!Brankās, Spartaka ielas bruğis pavisam bēdīgs. Vai var Lūdzu noarganizēt salabot bedri, izcēlušos ķieğeļus un vajag cilvēkus kuri izplēš saaugušo zāli starp ķieğeļiem.Jo nu saprotams, ka šogad nepārbūvēs. Ienāca prātā doma, ceru, ka izdosiesCeļa posmā, šķembu ceļa posmā, kur atrodas miskastes, Volejbola laukums, Bērnu laukums.Šos 100 m aptuveni varētu apstrādāt ar ceļu pretputes līdzekli?Tajā posmā drausmīgi putekļi parasti nāk tieši uz bērnu laukumu. Stādījām tūjas, lai apturētu putekļu mākoņus, bet kociņiem vajag laiku, lai izaugtu. Gaidīšu atbildi.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informācija par bruģa remonta un grants ceļa posma apstrādes nepieciešamību ar pretputēšanas materiālu ir nodota Saimniecības daļas speciālistam Guntim Žeivotam, plānojot darbus veikt pēc iespējas tuvākā laika periodā. Jāpiebilst, ka šobrīd-sausuma periodā ceļa apstrādi ar pretputēšanas materiālu veikt nav efektīgi, jo tehnoloģiski nepieciešama mitruma piesaiste. G.Žeivota kontakti: t. 29342722. e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 19.06.2018.).
Dome
Jautā:
Daiga
19.06.2018
Labdien! Kad tad beidzot sāks celt to veikalu uz Krogzemju gabala? Vai nevajadzēja būt jau pamatiem ielietiem? Vai tomēr kautkas pa kluso ir mainījies un veikala tur tomēr nebūs?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Ozolnieku novada Būvvalde ir saskaņojusi veikala būvēšanas ieceri un projektēšanas nosacījumus, kas ļauj uzņēmējam uzsākt projektēšanas darbus (Publicēts: 19.06.2018.).
Dome
Jautā:
Nadežda Laukmane
16.06.2018
Aizupēs skvērā pie bērnu laukuma atkritumu kaste nav iztukšota mēneša laikā ne reizi. Vējš plastmasas iesaiņojumus dzenā pa visu apkārtni. Divreiz savācu kopā. Bet tvertne pārpildīta. Pie bērnu smilškastes nevar pieiet. Antisanitāri. Laiku pa laikam te nobrauc garām pašvaldības policija. Vai tiešām neredz, ka kāds nedara savu darbu!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka atkritumi pie bērnu rotaļlaukuma Aizupēs ir savākti (Publicēts: 20.06.2018.).
Dome
Jautā:
Aija Strika
15.06.2018
Labdien! Kad varētu tikt apsekots un veikti remontdarbi trošu tiltam pāri Iecavai (aiz Ozolnieku vidusskolas)? Vietām ir sabojājušies tā seguma dēļi, un, pārvietošanās kļūst riskanta. Tā kā bērns labā laikā uz skolu brauc ar velosipēdu, tad būtu labi, ja līdz nākamajam skolas sezonas sākumam šo problēmu varētu atrisināt! Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālists Guntis Žeivots informē, ka tilts ir apsekots un līdz skolas sākumam bīstamākos posmus plānots savest kārtībā (Publicēts: 19.06.2018.)
Dome
Jautā:
Viālijs Dalbe
14.06.2018
Labdien! Lūgums pēc palīdzības un rīcības smagsvaru autotransporta kustības aizliegumam pa asfaltēto Priežu ielu Dalbē, kuri brauc uz Codes ceļa remontu pēc Olaines novada projekta. Meža alternatīvais ceļš autovadītājiem " nepatīk". Ja,gadījumā,projektā ir ieplānota Priežu ielas asfalta seguma atjaunošana, tad ir cits stāsts...
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālisti sadarbībā ar pašvaldības policiju apsekoja minēto teritoriju, nekonstatējot smagsvara transporta kustību. Gadījumā, ja smagsvara transporta kustība tiek atkārtoti novērota, aicinām nekavējoties informēt pašvaldības policiju, zvanot uz iecirkņa tālruņa numuru: 20029099 vai Saimniecības daļas speciālistam Guntim Žeivotam, t: 29342722 (Publicēta: 18.06.2018.).
Dome
Jautā:
Ilvija
12.06.2018
Vai Ozolnieku novads rīko šovasar bērniem kādu nometni? Jelgavā tiek rīkotas vairākas bezmaksas nometnes - gan dienas, gan ar nakšņošanu. Arī sadarbībā ar Eiropas Sociālo fondu tiek rīkota nometne Veselības veicināšanas pilsētā akcijas ietvaros. Vai mums arī ir padomāts par lietderīgu laika pavadīšanu bērniem skolēnu brīvlaikā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Izglītības, kultūras un sporta daļas Izglītības nodaļas vadītāja A. Jaka informē, ka Ozolnieku novada pašvaldība šovasar rīko vienu nometni, kas paredzēta 7.-12. klašu skolēniem (pieteikšanās uz nometni tika organizēta sadarbībā ar novada skolām), kā arī divu nedēļu dienas sporta treniņu nometni jaunāko klašu skolēniem, kas noslēdzas jau šajā nedēļā. Papildus tam Ozolnieku novads finansiāli atbalsta nometņu rīkotājus, piešķirot līdzfinansējumu, konkrētajam projektam šogad pieteiktas divas ieceres, viena no biedrības “Tuvu” un viena no Ozolnieku novada Daudzbērnu ģimeņu biedrības. Plānots, ka 21. jūnija domes sēdē tiks izskatīts jautājums par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu abām nometnēm (Publicēts: 13.06.2018.).
Dome
Jautā:
Dzintars
11.06.2018
Labdien. Vai ir plānota Rasas ielas tilta pār Iecavas upi (Brankās) remontdarbi? Pēdējās dienās tilta segumā ir izveidojušies pamatīgi caurumi, kas būtiski apdraud auto un velo braucējus.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka tilts ir apsekots un tiek gatavota nepieciešamo darbu veikšanas izmaksu tāme (Publicēts: 11.06.2018.).
Dome
Jautā:
Laura
11.06.2018
Labdien! Kad plānots uzlabot situāciju uz grants ceļiem? Nav iespējams uzturēties pat dārzā, jo putekļi no ceļa iet pāri sētām un pat ēkām.Mitruma piesaisti var veikt maksligi un var ari sekot uz priekšu laika prognozēm un plānot apstrādi!vai varam gaidīt apstrādi šogad? Kad ir plānota vismaz nākamā grēderēšana posmam Tilta iela un uz Dalbi? Kad tiks pļauta zāle Rīga-Jelgava šosejas malā pie Cenām ? Satiksme ir liela ,bet ar zemām mašīnām ir apgrūtināta redzamība.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka pašvaldībai piederošie ceļi ir nogreiderēti, ja problēmas ir konstatētas ceļā "Dalbe - Lejasbēnūži", tad tas ir VAS "Latvijas Valsts ceļi" īpašums, tāpat kā autoceļš P-100 "Ozolnieki - Dalbe". Pašvaldība no savas puses informēs ceļa īpašniekus par nepieciešamību sakopt teritoriju, tāpat aicinām arī iedzīvotājus informēt "Latvijas Valsts ceļi", rakstot uz e-pastu: jelgava@lvceli.lv. Aicinām precizēt konkrētu vietu par pretputēšanas apstrādi, sazinoties ar Saimniecības daļas speciālistu G. Žeivotu, e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv, mob. 29342722 (Publicēts: 11.06.2018.).
Dome
Jautā:
Uldis
07.06.2018
Labdien, Neesmu apmierināts ar CleanR darbu, neapmierinātību izsaku Domei, jo Domes pieņemto lēmumu dēļ esmu spiests slēgt Līgumu ar iepriekšminēto uzņēmumu. CleanR atkritumus izved retāk atšķirībā no iepriekšējiem atkritumu apsaimniekotājiem, kas izveda atkritumus katru otro nedēļu, savukārt CleanR izved atkritumus katra mēneša otrajā un ceturtajā otrdienā. Ja mēnesis sākās trešdienā, tas nozīmē, kad līdz atkritumu izvešanai jāgaida 3 nedēļas. Un šeit nav runa par nepareizi izvēlētu konteinera lielumu ja arī konteiners nav pilns tad sadzīves atkritumi, kas vasaras laikā glabājas konteinerā, dienās, kad pat ēnā gaisa temperatūra sniedzas pāri +25 rada antisanitārus apstākļus mūsu dzīvojamā vidē. Sazinoties ar citām atkritumu apsaimniekošanas kompānijām saņemu atbildi, ka viņām nav tiesību apkalpot "sveša rajona" klientus - nu gluži kā saldajos deviņdesmitajos, kad dažādi grupējumi sadalīja savas ietekmes sfēras un darbības rajonus. Lūdzu paskaidrot, kurš likuma pants un kādēļ liedz, neatkarīgas valsts nodokļu maksātājam, iespēju noslēgt līgumu ar kompāniju, kas piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus. Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Atkritumu apsaimniekošanas likuma 16.panta pirmā daļa nosaka, ka sadzīves atkritumu sākotnējais radītājs vai valdītājs piedalās pašvaldības organizētajā sadzīves atkritumu apsaimniekošanā, ievērojot normatīvos aktus par atkritumu apsaimniekošanu (arī pašvaldības izdotos saistošos noteikumus) un noslēdz līgumu par sadzīves atkritumu savākšanu un pārvadāšanu ar atkritumu apsaimniekotāju, kurš ir noslēdzis attiecīgu līgumu ar pašvaldību. Līgumu par tiesībām veikt sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ozolnieku novadā Ozolnieku novada pašvaldība 2014.gada 21.martā ir noslēgusi ar SIA „Clean R”. Kārtību, kādā slēdzami līgumi ar šo komersantu, Ozolnieku novada dome ir noteikusi saistošajos noteikumos Nr.6/2013 „Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu Ozolnieku novadā”. Šobrīd SIA „Clean R” piedāvā atkritumu izvešanu Cenu pagasta teritorijā - otrdienās, Ozolnieku pagasta teritorijā – ceturtdienās, Salgales pagasta teritorijā – svētdienās. SIA „Clean R” var veikt izmaiņas Jūsu noslēgtā līgumā un nodrošināt atkritumu izvešanu pēc slīdošā grafika, pēc līguma izmaiņu abpusējas parakstīšanas. Lai veiktu izmaiņas līgumā, lūdzam sazināties ar SIA „Clean R” klientu centru, kc@cleanr.lv (Publicēts: 08.06.2018.).
Dome
Jautā:
Ainārs
04.06.2018
Labdien. Gribētu izteikt pateicību Saimniecības daļas vadītājam Semjonova kungam un citiem,kas ņēmuši dalību ,par Skolas ielas ātrumvaļņu savešanu kārtībā. Pēc tik daudz gadiem beidzot tas ir noticis. Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Sporta entuziasts
01.06.2018
Ozolnieku ezers ir ļoti aktīvas atpūtas zona šajā sezonā. Bērni, reizēm arī es izmantoju skrituļslidas. Sakiet lūdzu vai ezera apsaimniekotājiem ir pienākums noslaucīt zarus un citus netīrumus no bruģa ap ezeru? Šie zari ir ļoti bīstami skrituļslidotājiem, īpaši bērniem. Vai arī apsaimniekotāju galvenā opcija ir veikparks un laipas apmeklētāju izdzenāšana un biznesa attīstība parkā?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Ozolnieku ezera teritorijas apsaimniekošanai vasaras sezonā tiks piesaistīti papildspēki un zaru savākšanu plānots veikt šīs nedēļas laikā (Publicēts: 04.06.2018.).
Dome
Jautā:
Ceļinieks
01.06.2018
Labdien! Sakiet lūdzu vai ir cerība, ka kādreiz Jūs apstrādāsiet grants ceļus ar pretputēšanas līdzekļiem. Nav vērts sapņot par asfaltu, bet visamz mazumu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Ceļu uzturēšanas jautājumos aicinām sazināties ar Saimniecības daļas speciālistu G. Žeivotu, kurš komentē, ka šobrīd ceļu apstrādi ar pretputēšanas materiālu veikt nebūs efektīgi, jo tehnoloģiski nepieciešama mitruma piesaiste. G. Žeivota kontakti: t. 29342722. e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 04.06.2018.).
1 - 20 / 1617 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūlijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
16
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs