Jautājumi un atbildes

Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Gunta Sakne
17.01.2019
Labdien! Vai varētu apsekot Cenu pag. celu no Misas lidz Glūdam dzivais ledus ka lai parvietojas par tādu celu!! Skolenu autobus pat nevar izbraukt!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka skolēnu autobusa maršruts ir apsekots un nokaisīts ar pretslīdes materiālu. Jautājumso par ceļiem un ielām novadā aicinām sazināties ar Gunti Žeivotu pa tālruni: 29342722 vai rakstot uz e-pastu: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 17.01.2019.).
Dome
Jautā:
Ērika
15.01.2019
Labdien!Kāpēc netiek tīrīts trotuārs Celtnieku ielā c.Āne(tas ir tā pilnā garumā ) ?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” izpilddirektors Andris Zābelis informē, ka šodien, 15. janvārī, ir veikta minētā trotuāra apsekošana konstatējot, ka tīrīšanas darbi it veikti atbilstoši prasībām un laikapstākļiem – notīrīts un nokaisīts ar pretslīdes materiālu (Publicēts: 15.01.2019.).
Dome
Jautā:
Vitauts
14.01.2019
Pie Ozolnieku vidusskolas ir uzstādīta zīme nr.301. Tomēr to neievēro ne autovadītāji, ne skolēnu autobusu vadītāji. Abi skolēnu autobusi iebrauca "zem zīmes" šorīt. Tāpat tur it atstāta 326.zīme ,kura ir bezjēdzīga. Vai tiešām dēļ 10 minūtēm, kad tur rodas sastrēgums , šitā vajadzēja izrīkoties?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka ceļa zīme “Iebraukt aizliegts” pieturā pie skolas tika izvietota, konsultējoties ar VAS “Latvijas Valsts ceļi” kā piemērotākais risinājumu satiksmes, skolēnu autobusu kustības un drošības jautājuma uzlabošanai. Tā neattiecas uz pasažieru sabiedriskajiem transportlīdzekļiem un trafarētajiem skolēnu autobusiem. Šobrīd pašvaldības policija, savu iespēju robežās, kontrolē, lai minēto zīmi ievērotu transporta līdzekļu vadītāji. (Publicēts: 17.01.2019.)
Dome
Jautā:
Evija
14.01.2019
Jautājums nr 1> Kādēļ netiek tīrīti ceļi dīķa pusē? Saules, Zvaigžņu, Nākotnes, utt. visi šie ceļi dienām netiek tīrīti. un ir knapi izbraucami, izbrienami. Māmiņas ar ratiņiem principā nevar pārvietoties! Izskatās, ka šī puse regulāri tiek aizmirsta. Jautājusm nr2>Turpinot par problemātiskajiem ceļiem (Aijas komentārs 02.01.) Nākotnes iela ir briesmīgā stāvoklī jau labu laiku,to arī derētu sakārtot. Jautājums nr3> Tā kā ir pazudusi zīme-smagajam transportam iebraukt aizliegts, tad pa Zvaigžņu ielu kursē smagais transports un fūres regulāri! Zvaigžņu ielas segums vietām ir tikai 3cm un tas nav piemērots šiem smagajiem transportlīdzekļiem. Jautājums: aizlieguma zīme pazudusi un Zvaigžņu iela agrāk vai vēlāk bus jālabo, tā jau sākusi drupt un plaisāt, tas tiks darīts par nodokļu maksātāju naudu vai Poliurs naudu, kas šo ceļu aktīvi izmanto pārvietojoties ar fūrēm.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālists Guntis Žeivots, apsekojot minēto teritoriju, konstatēja, ka ielu stāvoklis atbilst ziemas lakapstākļiem un autoceļu uzturēšanas klasēm. Ņemot vērā, ka tur, piesaistot Eiropas Savienības līdzfinansējumu, plānots realizēt projektu "Ūdenssaimniecības attīstība Ozolnieku pagastā, Ozolnieku novadā", kā rezultātā paredzēta zem ielām esošo komunikāciju izbūve un ielu pamatnes, kā arī seguma izbūve, šobrīd nebūtu lietderīgi ieguldīt finansu līdzekļus ceļa seguma atjaunošanā. Tāpat projekta izstrādes un realizācijas gaitā tiks risināts arī satiksmes organizācijas jautājums. Aicinām Jūs sekot līdz aktuālai informācijai informatīvajā izdevumā “Ozolnieku Avīze”, mājaslapā www.ozolnieki.lv un sociālajos tīklos (Publicēts: 15.01.2019.)
Dome
Jautā:
Pastalnieks
14.01.2019
Dzirdēju runas, ka pašvaldība grasās izsolīt vai pārdot sev piederošās teritorijas Ozolniekos privātmāju celšanai. Kā šis jautājums ir attīstījies?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Tuvākajā nākotnē ir iecerēts sakārtot īpašuma tiesības vairākiem pašvaldībai piederošiem zemes gabaliem Ozolnieku novada teritorijā. Tomēr šobrīd grūti prognozēt precīzu laiku, kad tas varētu notikt, jo nepieciešami sagatavošanās darbi, gan izbūvējot infrastruktūru, gan veicot detālo plānošanu(Publicēts: 16.01.2019.).
Dome
Jautā:
Jānis
12.01.2019
Šogad Ozolnieku ielas atkal tiek tīrītas tajā "īpašajā" kvalitātē. Saules-Liepu-Zvaigžņu ielas krustojums vispār ir ekstra - paliek žēl auto. Vai šķūrētājs jau ir beidzis sagaidīt jauno gadu? Pieļauju, ka vēl vismaz gadu, 80% no mana IIN aizies cita novada pašvaldībai, kamēr Ozolniekiem neradīsies kaut kāda sajēga. Bedre nākotnes ielas malā, uz ko norādīju jau pirms aptuveni gada, tā arī palika nesalabota. Izskatās, ka ir mazliet vienalga. Neko darīt - disciplinēsim, kā mācēsim.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālists Guntis Žeivots, apsekojot minēto teritoriju, konstatēja, ka ielu stāvoklis un krustojums atbilst ziemas lakapstākļiem un autoceļu uzturēšanas klasēm. Runājot par minēto bedri, to plānots salabot iestājoties siltākiem laikapstākļiem, kad novadā kompleksi noritēs asfaltbedrīšu remontdarbi (Publicēts: 15.01.2019.).
Dome
Jautā:
Dainis Virbalis
08.01.2019
Sveicināti, Palasīju iepriekšējos komentāros, ka lēmumu par ceļu kvalitāti pieņēma G.Žeivots un domes izpildirektors A.Židkovs, esmu vairākkārt griezies pie A.Zeivota par Ozolnieku novada īpašuma ceļu malas bojājumu, kurš robežojas ar manu īpašumu un tā ir Bērzu iela 4, Tetelē, sakara ar to, ka šie bojājumi ir sekas, ka pa šo ielu pārvietojās smagās mašīnas, kuras remontēja Iecavas šoseju. Atbilde no A.Žeivota man bija, ka man vajadzēja ar rungu stāvēt un vaktēt, kurš šos bojājumus ir izdarījis, es saprotu, ka Tetelē neatrodas Daiņa Liepiņa īpašumi, tāpēc arī tā var atbildēt un ignorēt radušos situāciju. Lūgums rast risinājumu šai situācijai. Paldies Dainis Virbalis
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālists Guntis Žeivots, apsekojot minēto ielu, nekonstatēja ceļa klātnē bojājumus un informē, ka šobrīd ielas stāvoklis atbilst ziemas lakapstākļiem un autoceļa uzturēšanas klasēm (Publicēts: 15.01.2019.)
Dome
Jautā:
Arnis Joma
08.01.2019
Kāpēc netiek publicēti jautājumi par neizdarītiem darbiem, bet slavinājuma raksti iet uz urā. Tā būtu tāda pašvaldības politika?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapas jautājumu/atbilžu sadaļā, pašvaldības kompetences ietvaros, tiek sniegtas un publicētas atbildes uz saņemtajiem jautājumiem, atbilstoši mājas lapas lietošanas noteikumiem un spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Vēlamies uzsvērt, ka jautājumu/atbilžu sadaļa nav forums, tāpēc iedzīvotāju savstarpēja komunikācija par konkrētu tēmu netiek rosināta un atkārtoti jautājumi netiek publiskoti. Šīs sadaļas mērķis ir atvieglot iedzīvotāju saziņu ar pašvaldību, sniedzot informatīva rakstura atbildes. Lai risinātu jautājumu pēc būtības, aicinām vērsties Ozolnieku novada pašvaldībā ar iesniegumu (Publicēts: 15.01.2019.)
Dome
Jautā:
Iveta Eglija
07.01.2019
Paldies Salgales pagasta pārvaldes darbiniekiem par operatīvu rīcību pagasta ceļa notīrīšanā līdz īpašumam "Kadiķi".
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Lilita Muizinika
06.01.2019
Labdien! Vēlos izteikt pateicību par izšķūrēto ceļu Gaidas -Spīdolas, Tetelē. 3.janvāra rītā pēc nakts sniegputeņa varējām mierīgi izbraukt uz šoseju.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Gatis
03.01.2019
Labdien, kur var iepazīties ar apstiprināto štatu sarakstu ar paaugstinātajām algām 2019. gadam? Kāpēc domes lēmumi netiek publicēti mājaslapā? Šobrīd ir pieejami tikai protokoli. Tomēr man kā nodokļu maksātājam ir interese iepazīties cik tiek maksāts pašvaldības darbiniekiem no nodokļu maksātāju naudas. Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Visa informācija par Ozolnieku pašvaldības darbinieku atalgojumiem ir pieejama Ozolnieku novada mājas lapā: http://ozolnieki.lv/parvalde/pasvaldiba/budzets/amatpersonu-atalgojums (Publicēts: 15.01.2019.)
Dome
Jautā:
Līna
03.01.2019
Paldies par operatīvi izšķūrētajiem ceļiem Cenu pagastā 3.janvāra rītā! Bija ļoti patīkami ieraudzīt sniega šķūri arī uz aizputinātajiem lauku ceļiem, ne tikai lielās šosejas. Paldies!!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Arnis Joma
03.01.2019
Kāpēc ilgstoši netiek sūknēta kanalizācijas nosēdaka pie mājas Rīgas ielā 8, Ozolnieku pagasts. Māju apsaimnieko SIA KSDU Ozolnieki.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” informē, ka nosēdaku pie mājas Rīgas ielā 8 plānots izsūknēt šī gada 7. janvārī (Publicēts: 07.01.2019.).
Dome
Jautā:
Aija
02.01.2019
Man ir jautājums sakarā ar Domes atbildi:"Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka ņemot vērā šogad uzsākto asfaltbedrīšu remontdarbu aizvietošanu ar vienas asfalta kārtas uzklāšanu problemātiskajās novada ielās un ceļos, pieņemts lēmums plānveidīgi pašvaldībai piederošajajās ielās, tai skaitā Skolas ielas atzarā līdz garāžu kooperatīvam, atjaunot ceļa seguma virskārtu". Kad un kurš pieņēma šo lēmumu? Un kā tiek izlemts kurām ielām tiks atjaunots ceļa segums? Kāpēc Skolas ielas atzaram bija prioritāte salīdzinot ar citām ielām? Kurām ielām šogad vēl plānots atjaunot seguma virskārtu?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Skolas ielas atzara sabrukušā asfaltbetona remonts tika veikts reaģējot uz iedzīvotāju vairākkārtējiem lūgumiem uzlabot ceļa kvalitāti. Šo ielas posmu izmanto vairāk kā 80 garāžu īpašnieki, viesnīcas un restorāna apmeklētāji, kā arī pastaigu takas, slēpošanas trases un kalna apmeklētāji. Vienlaikus jāņem vērā, ka šo ceļa posmu izmanto Ozolnieku novada viesi gan ziemā, gan vasarā. Nav pieļaujams, ka pašā Ozolnieku centrā iedzīvotāju un Ozolnieku viesu regulāri apmeklētā vietā ceļa segums ilgstoši atrodas kritiskā stāvoklī. Šāda veida ceļu sagumu virskārtas atjaunošana pērn veikta arī Jelgavas un Spartaka ielās Ozolniekos, Ausekļa un Iecavas ielās Brankās, kā arī vairāku ceļu posmos Cenu pagastā. Ielu un ceļu seguma remontdarbi Ozolnieku novadā tiek plānoti, ņemot vērā seguma stāvokli un transporta plūsmas intensitāti. Lēmumus par ceļu remontdarbu veikšanu pieņem Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots, konsultējoties ar Ozolnieku novada pašvaldības Izpilddirektoru Anduli Židkovu. Par šogad plānotajiem ceļu seguma remontdarbiem tiks lemts, iestājoties siltākam laikam un izvērtējot ceļu stāvokli pēc ziemas sezonas (Publicēts: 07.01.2019.).
Dome
Jautā:
Astra Markova
28.12.2018
Labdien! Sakiet, vai 2019. gadā arī būs bezmaksas slidošanas Ozolnieku iedzīvotājiem?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļas vadītājs Kārlis Trankalis informē, ka bezmaksas publiskā slidošana Ozolnieku novada iedzīvotājiem tiek plānota 2019.gadā pēc budžeta apstiprināšanas domes sēdē un iepirkuma procedūras noslēguma. Šobrīd konkrētu datumu nav iespējams pateikt, aicinām sekot informācijai mājas lapā www.ozolnieki.lv, informatīvajā izdevumā “Ozolnieku Avīze” un sociālajos tīklos (Publicēts: 9.01.2019.)
Dome
Jautā:
Ilvija Rimša
28.12.2018
Kāpēc pulkstens vienpadsmitos pa dienu Jaunpēterniekos deg laternas?!Tā ir liekas naudas tērēšana....
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA "Ozolnieku KSDU" izpilddirektors Andris Zābelis informē, ka 27.decembrī minētajā teritorijā notika laternu plānota apsekošana un spuldžu nomaiņa (Publicēts: 07.01.2019.).
Dome
Jautā:
Arnis Joma
25.12.2018
Kāpēc atkal netiek tīrīts gājēju celiņš gar Rīgas ielas malu, tas ir tā pilnā garumā līdz Rīgas 8 mājai.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” informē, ka trotuārs līdz Rīgas ielai 8 tika iztīrīts un nokaisīts ar pretslīdes materiālu 26.12.2018. (Publicēts: 07.01.2019.).
Dome
Jautā:
Baiba
21.12.2018
Paldies par gardajām paciņām pirmsskoas iestādēs :)
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!
Dome
Jautā:
Zenta
18.12.2018
Labdien-25.09.28.11 2018gadaa jautaaju kad savaaks lapas Tetelee Progresa ielaa,Juusu atbilde-kad visas nobirs, bet nepateicaat kuraa gadaa novaaksiet, nu jau sniegs noklaajis lapu kaudzes.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Saimniecības daļas speciālists Jānis Krugolaužs informē, ka lapas plānots savākt iestājoties atkusnim 2019.gadā (Publicēts: 09.01.2019.).
Dome
Jautā:
Lelde
17.12.2018
Nav nopietni, ka pēcpusdienā Rīgas ielas gājēju celiņš ir brienams. Katru gadu tās pašas problēmas.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” izpilddirektors Andris Zābelis informē, ņemot vērā radušos problēmu ar tehniku, sniegs uz Rīgas ielas gājēju celiņa tika notīrīts 17. decembra pēcpusdienā, savukārt gējēju ērtībai 18. decembrī celiņi tika vēlreiz pārtīrīti un nokaisīti ar sāli (Publicēts: 19.12.2018.).
1 - 20 / 1758 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

janvāris, 2019
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
17
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs