Jautājumi/Ierosinājumi

Uzdotie jautājumi

 • 2019-09-09 15:48:32

  Labdien, Novēlu Ozolnieku novadam būt taupīgākam un pārdomātāk tiražēt Ozolnieku avīzi. Neuzskatu par pareizu, ka vienai mājsaimniecībai (adresei) avīze tiek pievienota katram abonētajam izdevumam, tā mēnesī nosūtot -2, pat 3 eksemplārus.

  Atbild: Dome
  2019-09-12 10:40:26

  Labdien! Informējam, ka Ozolnieku novada pašvaldības informatīvā izdevuma “Ozolnieku Avīze” tirāža tiek noteikta atbilstoši VAS "Latvijas Pasta" sniegtajai informācijai par novadā esošajām pastkastēm, savukārt par piegādes procesu atbild VAS “Latvijas Pasts”. Gadījumā, ja rodas kļūdas ar izdevuma piegādes procesu, aicinām informēt izdevuma redaktori par konkrētu adresi un radušajām problēmām, sūtot informāciju uz avize@ozolnieki.lv. • 2019-09-06 09:07:59

  Labdien! Mani interesē sekojošais- cik esmu dzirdējusi, esot projekts un ieceres vēl vienam jaunam b/d Ozolniekos, bet kādēļ ir pamests novārtā esošais??( konkrēti runāju par Zīlītes filiāli! ) Kādēļ nav padomāts par bērnu laukumiņu, kur bērniem pavadīt brīvo laiku? ( es nerunāju par divām šūpolēm, kuras ir jāsadala četrām grupām ) Vai tiešām teju 80 bērniem jādala viens slidkalniņš?Un kādēļ nav nodalīti grupu laukumi? Viss pašplūsmā..Kurš atbild par šo visu?

  Atbild: Dome
  2019-09-12 13:05:55

  Labdien! Pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” vadītāja Laura Klegere-Dortāne informē, ka veidojot nākamā gada budžetu, plānots paredzēt līdzekļus PII "Zīlīte" filiāles āra teritorijas labiekārtošanai. Runājot par bērnu iespējām pavadīt brīvo/pastaigu laiku, skolotājām un bērniem ir brīvi pieejami izmantošanai arī Ozolnieku vidusskolas sporta stadions, “Zaļā klase” un divi ābeļdārzi, kuros bērniem ir iespēja spēlēt futbolu, braukt ar velosipēdiem (atbilstošā aprīkojumā), kalns, kur, ziemas un vasaras sezonā, ir iespējamas dažādas fiziskās aktivitātes. Turklāt, iestādes filozofija un mērķi paredz aktīvu iesaisti sabiedriskās aktivitātēs - dodoties ekskursijās ar sabiedrisko transportu, kā arī pārgājienos pa izstrādātiem pastaigu maršrutiem, kur notiek mācību, pētniecības, komunikācijas, sadarbības prasmju pilnveidošanas procesi. Skolotājiem ir iespēja piedāvāt bērniem dažādas radošas aktivitātes - zīmēšanu, veidošanu, darbošanos ar ūdeni un smiltīm, sevišķi šobrīd, kad ir siltās dienas. Arī sports filiālē, labvēlīgu laikapstākļu gadījumā, tiks organizēts ārā.
  Iestādes vadība ir atvērta sadarbībai un aicina vecākus savus ieteikumus nodot grupu vecāku padomju pārstāvjiem, filiāles vietniecei Sintijai Auzai vai iesūtīt vadītājai Laurai Klegerei-Dortānei.

 • 2019-09-04 12:02:48

  Vai Ozolnieku nov. var pieteikt asenizācijas pakalpojumu Emburgā? Man šķita, ka tas būtu jānodrošina Ozolnieku nov. KSDU, taču, kas piezvanīju, man pareica, ka iekārtas ir salūzušas, turklāt uz Emburgu viņi nebraucot, jo tas ir pārāk tālu un man izmaksāšot dārgi. Iedeva divus numurus no Jelgavas, kur varu vērsties. Tātad novads to nenodrošina? Vistuvāk man būtu izsaukt mašīnu no Staļgenes, bet man tur atteica, jo neesot līguma ar Ozolnieku novadu. Ko novads var man ieteikt vai piedāvāt?

  Atbild: Dome
  2019-09-04 16:52:07

  Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” vides inženiere Ērika Augstāre informē, ka uzņēmuma sniegtais pakalpojums-vienas mucas izvešana (4m3) izmaksā 96.38 EUR. Šobrīd, kamēr Jūsu īpašumā esošā nosēdbedre nav reģistrēta Decentralizētās kanalizācijas reģistrā, iespējams izmantot jebkuru šī pakalpojuma veida sniedzēju. Emburgas pusē šāda veida pakalpojumus piedāvā vietējais uzņēmums SIA “Emburga plus”, t: 29444918. • 2019-09-02 14:51:01

  Liels prieks par redzamām pārmaiņām Ozolniekos! Gan ilgi gaidītais trotuārs no stacijas līdz Rīgas - Jelgavas šosejai, gan apļveida krustojums, gan paplašinātais automašīnu stāvlaukums pie stacijas, gan jaunatvērtais veikals Ozolnieku centrā padara mūsu dzīvi ērtāku. Vēlētos lai novadā atrastos arī līdzekļi gaumīgiem vides objektiem un apzaļumošanai. Paldies un vēlu veiksmi!

  Atbild: Dome
  2019-09-10 15:34:26

  Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!

 • 2019-09-02 12:39:47

  Labdien-Jau vasaras vidū rakstīju ka suņi tiek turēti nežēlīgos apstākļos nav saprotams vai ir arī ko padzerties. Jūs atbidējāt ka viss kārtībā-bet tā tas nav. Anē Atpūtas ielā26 sunis knapi 2metru ķēdē. Tetelē Skolas ielā 9 tur arī suns ļoti īsā ķēdē. Nevaru saprast kāpēc Jūs esat bezjūtīgi pret dzīvniekiem kuri navar palūgt palīdzību. Ar cieņu-Zenta.

  Atbild: Dome
  2019-09-11 11:01:59

  Labdien! Informējam, ka Pašvaldības policija atkārtoti vairākas reizes ir apsekojusi minētās adreses un konstatēja piesieto suņu ķēdes atbilstību MK noteikumu Nr. 266 “Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās izstādēs, kā arī suņa apmācībai” 17. punktā noteiktajām prasībām, kā arī novietotos traukus ar ūdeni. • 2019-09-01 19:44:16

  Labdien. Cik noprotu,tad izmaiņas satiksmes organizācijā Meliorācijas ielā paliek uz mūžīgiem laikiem,kas būtu loģiski.Attiecīgi ,vai tiks sakārtotas,uzlabotas,pārtaisītas auto apstāšanās vietas Stadiona un Kastaņu ielas krustojumos,tādas,kādas bija uz mazāk svarīgas ielas pirms satiksmes izmaiņām. Un ļoti ceru,ka Meliorācijas/Kastaņu ielas labi pārredzamajā krustojumā "stop" zīmes tiks nomainītas pret "dodiet ceļu". Paldies.

  Atbild: Dome
  2019-09-10 15:31:55

  Labdien! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka Meliorācijas iela ir kā galvenā attiecībā pret Stadiona un Kastaņu ielām. Runājot par ceļa zīmēm, tās šobrīd nav plānots mainīt. Stadiona un Kastaņu ielu krustojumos tika aizkrāsotas maldinošās apstāšanās līnijas. • 2019-08-30 16:34:00

  Gribētu uzzināt, kāds ir pamatojums lēmumam noasfaltēt Upes un Pūpolu ielas privātmāju ciematā? Asfalts ir uzlikts iespaidīgā ielas garumā, bet tas ved tikai uz privātmājām, turklāt ievērojamu ceļa posmu vispār caur tukšu vietu. Pat neviens pašvaldībai nozīmīgs objekts tur neatrodas, tikai privātās zemes un mājas! Tas pats attiecas arī uz Pūpolu ielu. Tajā pat laikā, piemēram, Druvenieku ceļš, kurš ved uz pašvaldībai nozīmīgu objektu - attīrīšanas iekārtām - nav asfaltēts. Kāpēc tāda izvēle?

  Atbild: Dome
  2019-09-10 15:33:43

  Labdien! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka Upes ielā tika veikti darbi, lai  mazinātu autosatiksmes plūsmu pa Alejas ielu, kā arī uzlabotos satiksmes drošība dzīvojamā zonā. Asfaltēšanas darbiem nepieciešamie līdzekļi tika paredzēti budžetā, kā arī akceptēti Ceļu fonda apsaimniekošanas komisijā. Ņemot vērā, ka Druvenieku ceļā ir plānots mainīt apakšzemes komunikācijas, šobrīd ieguldīt finanšu līdzekļus asfaltbetona seguma uzklāšanai nebūtu lietderīgi.

 • 2019-08-29 15:22:33

  8.augustā uzdevu jautājumu kāds lēmums pieņemts attiecībā gandrīz divu mēnešu atpakaļ uzdoto jautājumu par iespēju domes darbiniekiem paredzētajā stāvlaukumā izveidot stāvlaukumu personām ar invaliditati. Uz jautājumu neesmu saņēmis atbildi. Vai šis jautājums ir aizligto sarakstā. Kāpec nav publiceta atbilde 15. dienu laikā.

  Atbild: Dome
  2019-08-29 17:32:26

  Labdien! Informējam, ka 8. augustā mājas lapas Jautājumu/Ierosinājumu sadaļā esam saņēmuši divus jautājumus uz kuriem tika sniegtas atbildes. Neviens jautājums par stāvvietu nav ticis saņemts. Aicinām uzdot jautājumu atkārtoti vai iesniegt iesnieguma formā Ozolnieku novada pašvaldības kancelejā.

 • 2019-08-26 21:36:06

  Labdien kam pieder un kads ir turpmakais planotais pielietojums BMX trasei blakus Ozolnieku kalnam?

  Atbild: Dome
  2019-09-10 15:09:28

  Labdien! Šobrīd teritorijai ap lielo kalnu tiek izstrādāts labiekārtojuma projekts, ko iedzīvotājiem plānots prezentēt oktobrī. Aicinām sekot līdz aktuālai informācijai informatīvajā izdevumā “Ozolnieku Avīze”, Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapā un pašvaldības sociālo tīklu kontos. • 2019-08-26 21:34:44

  Vai Rigas sosejas aplveida krustojuma gajeju parejam tiks uzstaditi luksafori?

  Atbild: Dome
  2019-08-29 17:34:56

  Labdien! Informējam, ka apļa izbūves projekts ir VAS "Latvijas Valsts ceļi" pasūtījums, kas tiek realizēts saskaņā ar pasūtītāja saskaņoto projektu, neparedzot gājēju pārejas aprīkot ar luksoforiem. Plānojot krustojumu, tika ņemtas vērā gājēju, velosipēdistu un autovadītāju intereses. • 2019-08-26 13:36:50

  Labdien! Kad tiks salabota ūdesnvada remonta laikā izraktā bedre Meliorācijas ielas 4 pagalmā? Šobrīd tā ir norobežota ar lentu ( aptuveni mēnesi).

  Atbild: Dome
  2019-09-11 16:46:00

  Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” valdes loceklis Nauris Bērziņš informē – uzņēmums asfaltēšanas un bruģēšanas darbus neveic, tāpēc tika meklēts ārpakalpojums, kurš par pieņemamu cenu veiktu minētos darbus. Šobrīd ir piemeklēts uzņēmums, kurš mēneša laikā blakus lielākam pasūtījumam veiks arī minētās bedres asfaltēšanas darbus. • 2019-08-26 10:01:14

  Labdien! Vēlējos painteresēties, kāpēc Ozolniekos nav nekādu aktivitāšu topošajiem vecākiem - jauno vecāku kursi, grūtnieču vingrošana utt.? It kā bērnu dārzos rindas lielas, bērnu netrūkst, topošo vecāku arī ne. Kur skatos - viss Jelgavā..

  Atbild: Dome
  2019-08-29 17:33:36

  Labdien! Informējam, ka pirms vairākiem gadiem Ozolnieku Tautas namā tika organizētas nodarbības grūtniecēm, tomēr, nekonkrētā un vājā apmeklējuma dēļ, tās tika pārtrauktas. Jāņem vērā, ka tās ir maksas nodarbības, ko vada attiecīgās jomas speciālists, kurš uzņemas atbildību par topošo māmiņu veselību, kā arī vēlas nopelnīt. Savus ierosinājumus par vēlamajiem kursiem, laikiem un dienām aicinām sūtīt Kultūras nodaļas vadītājai Evitai Počai uz e-pastu: evita.poca@ozolnieki.lv. • 2019-08-26 07:30:37

  Labdien! Lielisks darbs, lai beidzot salabotu ceļu un padarītu to asfaltu Upes Iela. Tomēr cilvēki pa šo ceļu brauc ar automašīnām ar lielu ātrumu, nerunājot par apkārtnē dzīvojošajiem bērniem. Vai jūs laipni varat salabot dažas ātruma zīmes un uzstādīt ātruma samazinājumus uz ceļa, lai apturētu šos bezatbildīgos autovadītājus ātri braukt? Paldies

  Atbild: Dome
  2019-08-30 12:35:52

  Labdien! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka Upes iela tika sakārota, lai  mazinātu autosatiksmes plūsmu pa Alejas ielu, kā arī uzlabotos satiksmes drošība dzīvojamā zonā. Upes ielas bīstamajā posmā - līkumā ir uzstādīta ātrumu ierobežojošā ceļa zīme 30km/h, savukārt pārējā posmā ir atļauts pārvietoties ar ātrumu 50 km/h. Šobrīd citu ātrumu ierobežojumu uzstādīšana netiek plānota. Gadījumā, ja pamanāt ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējus, aicinām sazināties ar Valsts policiju pa tālruņa nr.67208108 vai 110, kas var veikt kontroli un ir tiesīga pārkāpējus sodīt. • 2019-08-23 11:57:10

  Labdien! Paldies Ozolnieku domei par to, ka panāca rotācijas apļa izveidošanu. Tas ir TĀDS atvieglojums. Nevaram vien beigt priecāties!

  Atbild: Dome
  2019-08-29 17:35:43

  Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!

 • 2019-08-21 23:44:47

  Labdien. Sakiet lūdzu vai kādreiz tiek apsekota teritorija ap Spartaka ielu? 1.Pie veikala mūžīgā un milzīga peļķe. Vai ceļa remontdarbu projektā nebija paredzēta lietus ūdeņu novadīšana? 2.Dārziņi ierīkoti kur gribas, kā gribas un lielumā cik gribas. Zeme nav privatizēta. Šķūņi arī tiek būvēti kur pagadās bez kādas saskaņošanas. Katrs dara ko grib. Gar upi sabūvetas pirtis un tt. Vai uz Spartaku neattiecas likumdošana?

  Atbild: Dome
  2019-09-10 15:11:38

  Labdien! Minētā teritorija tiks apsekota un nepieciešamības gadījumā meklēti risinājumi lietus ūdens novadīšanai. Runājot par mazdārziņu teritoriju, pašvaldība atbilstoši likumdošanai, meklē risinājumus, lai teritorija tiktu sakārtota. • 2019-08-21 17:36:57

  Labdien, Gribētos uzzināt, kāpēc nav iespējams atvērt: ozolnieku mājas lapā sadaļā iepirkumos esošajos dokumentos? Vai Ozolnieku domes vadītājam Liepiņa kungam ir kas slēpjams? Paldies Dainis Virbalis

  Atbild: Dome
  2019-09-10 15:07:33

  Labdien! Informējam, ka pārceļot Ozolnieku novada pašvaldības mājas lapu uz citu serveri, vairākus failus nebija iespējams atvērt. Šobrīd informācija ir atjaunota. • 2019-08-21 09:50:56

  Labdien!Kāpēc ciematā Āne cilvēkiem netiek uzlikts sods par automašīnu novietošanu zaļajā zonā (zem zīmes pie atkritumu tvertnēm uz Celtnieku 7.7a), uz gājēju celiņiem, pie mājas ieejas ieejām, autobusu pieturā (pretī Celtnieku 2)? Mums ir nepieciešami policijas reidi vakaros, lai atjaunotu kārtību šajā jomā.

  Atbild: Dome
  2019-08-23 11:01:58

  Labdien! Informējam, ka Jūsu sniegtā informācija jautājuma risināšanai tika pārsūtīta Pašvaldības policijai. Gadījumā, ja pamanāt administratīva rakstura pārkāpumus, aicinām nekavējoties zvanīt uz Pašvaldības policijas iecirkņa tālruņa Nr. 20029099. • 2019-08-21 09:20:10

  Paldies Ozolnieku novada domes vadībai , speciālistiem un SIA Dreamway komandai ,par Pūpolu ielas labiekārtošanas darbiem Ozolniekos.

  Atbild: Dome
  2019-08-29 17:37:49

  Labdien! Paldies par Jūsu komentāru!

 • 2019-08-19 12:35:34

  Labdien, Teteles kapu akās iekrituši daudzi (vismaz 5) notrūkuši spaiņi, ūdeni grūti iesmelt. Visticamāk vainojama lietotāju nevīžīgā attieksme. Aku vāki sapuvuši. Vai nebūtu loģiskāk akām uzstādīt rokas sūkņus? Mainot risinājumu nevajadzētu tērēt līdzekļus jauniem spaiņiem ik mēnesi un uzlabotos drošība, jo viena no akām ir ļoti zema.

  Atbild: Dome
  2019-08-29 17:30:25

  Labdien! Jūsu sniegtā informācija tika pārsūtīta Inženierkomunikāciju piesaistes speciālistam Guntim Žeivotam, kurš informē, ka tuvākajā laikā plānots sakārtot akas, iztīrot un nomainot aku vākus. • 2019-08-15 16:44:26

  Ja skiroto atkritumu tvertne ir aizslegta tad lielakus atkritumus, piemeram iepakojuma kartonus tur ieksa dabut ir sarezgiti. Tapat var skaidrak apzimet tvertnes - nevis uz vienas noradit visu veidu materialus un tad ir japeta kura krasa ir kura tvertne. Piemeram uz stikla konteinera ir tikai uzraksts STIKLS. Uz kartona un plastmasas ir neskaidra universala uzlime...

  Atbild: Dome
  2019-08-21 14:47:14

  Labdien! Informējam, ka šobrīd sadzīves atkritumu apsaimniekotājs SIA “Clean R” novadā pakāpeniski dalītajiem atkritumiem ievieš divu konteineru pieeju: viens konteiners – stiklam, otrs - plastmasas, papīra un metāla iepakojumam. Dalīto atkritumu konteineri tiek slēgti, lai iedzīvotāji tajos neizmestu sadzīves atkritumus, savukārt pirms lielu kartona izstrādājumu izmešanas, tie ir jāsaplacina. • 2019-08-13 14:00:29

  Labdien! Pēc pagājušās nedēļas spēcīgajām lietavām jaunais velo/ gājēju celiņš Ozolnieku stacija - Brankas ir stipri izskalots. Vai iespējams veikt izskaloto vietu stiprināšanu? Pēc novērojumiem tie būtu visvairāk nepieciešami dzelzeļa stacijas apkārtē, kā arī rajonā pie Iecēnu gaļas veikala.

  Atbild: Dome
  2019-08-21 16:03:41

  Labdien! Informējam, ka būvdarbu veicējs tika informēts par izskalojumiem. Būvnieks ar pašvaldības pārstāvjiem apsekoja problemātiskās vietas, kas līguma garantijas darbu ietvaros tika sakārtotas. • 2019-08-13 12:59:42

  Labdien, Vai tiešām nebija iespējams gājēju pāreju pārcelt tālāk no apļa, piemēram, pie kultūras nama. Šobrīd virzienā no Rīgas, ja ir gājējs, nav iespējams izbraukt no apļa, tādā veidā nobloķējot visu satiksmi visā aplī, veidojot arī avārijas situācijas, kad negaidīti apļa vidū apstājas mašīnas. Vai tiešam nav iespējams šīs lietas pirms projektēšanas loģiski pārdomāt, ja ir tik mazs aplis, bet satiksme ir ļoti liela, tad kategoriski pie apļa izejas nevar atrasties gājēju pāreja. Paldies

  Atbild: Dome
  2019-08-16 12:30:45

   Labdien! Informējam, ka apļa izbūves projekts, kas paredz arī gājēju pāreju risinājumus, izstrādāts pēc VAS "Latvijas Valsts ceļi" pasūtījuma un tiek realizēts saskaņā ar pasūtītāja saskaņoto projektu. • 2019-08-13 08:44:09

  Labdien, vai ir kāda informācija kādēl jau aptuveni nedēļu vakaros nedeg ielu apgaismojums Lielupes ielā un daļa Zemgales ielas?

  Atbild: Dome
  2019-08-13 15:38:47

  Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” Elektrosistēmu inženieris Māris Sabulis informē, ka būvniecības laikā tika bojāts ielu apgaismojums, ko plānots atjaunot divu nedēļu laikā. • 2019-08-12 12:30:48

  Labdien! Nesen novada aktualitātēs minēts, ka iedzīvotājus traucē RIX lidojumu trajektorija, kas iet pāri novadam. Jā, nedaudz traucē, bet ne tā, lai satrauktos. Taču pēdējo 2-3 nedēļu laikā esam ievērojuši 3 helikopterus, kas vienlaicīgi un ĻOTI zemu lido pāri dzīvojamām mājām un rada nereāli lielu troksni gan 5os no rīta, gan citā nepiemērotā laikā. Bērns vienmēr gultā sēdus, ja aizmidzis. Lūk, tas gan nav normāli. Kas tie par lidojumiem ir zināms?

  Atbild: Dome
  2019-08-13 15:11:02

  Labdien! Nacionālo bruņoto spēku mājas lapā ir ievietota informācija, ka no 5. līdz 13. augustam Latvijas teritorijā notiek NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas organizēts vingrinājums “Reaper Raider”, kura laikā sabiedroto karavīri trenē taktiskās pārvietošanās spēju gaisā, izmantojot ASV bruņoto spēku helikopterus “Black Hawk”. Bruņotie spēki atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz ar izpratni izturēties pret trokšņiem, kas var rasties helikopteriem pārvietojoties uz Nacionālo bruņoto spēku Aviācijas bāzi un uz citām mācību norises vietām. Sīkāka informācija https://www.mil.lv.   • 2019-08-09 12:31:49

  Liels paldies Ozolnieku domei par skaisto ekskursiju š.g. 07.08. uz Vidzemi.Paldies.

  Atbild: Dome
  2019-08-16 10:51:00

  Labdien! Paldies par pozitīvo komentāru!

 • 2019-08-08 10:09:50

  Labdien, labprāt vēlētos noskaidrot kādā stadijā ir Iecavas upes gultnes tīrīšanas darbi Ozolnieku novada teritorijā un kad paredzēts tos pabeigt?

  Atbild: Dome
  2019-08-20 15:10:27

  Labdien! Minētā projekta īstenotājs ir Valsts SIA “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” un Zemgales reģiona pārvaldes reģionālais pārstāvis informē, ka projekts ir sadalīts divās kārtās. Šobrīd ir noslēdzies atklāts konkurss ZMNĪ 2019/59 ERAF “Valsts nozīmes ūdensnotekas Iecava, ŪSIK kods 384:01, pik. 197/90-396/50 atjaunošana Ozolnieku novadā un Iecavas novadā”, kas paredz pirmās kārtas līdz Garozas tiltam atjaunošanu, kur darbi pārsvarā notiks Iecavas novada teritorijā. Konkurss uz otro kārtu vēl nav izsludināts. • 2019-08-08 09:03:06

  Labdien. Kad un vai tiks būvēta kapliča Teteles kapsētā, kas tika apsolīta iedzīvotājiem?

  Atbild: Dome
  2019-08-16 12:57:46

  ​Labdien! Informējam, ka plānojot 2019.gada budžetu, pašvaldība lielajiem būvniecības projektiem, tai skaitā Teteles kapličas būvniecībai, bija paredzējusi ņemt aizņēmumu no Valsts kases. Diemžēl gada sākumā Finanšu ministrija ar pēkšņu lēmumu, pašvaldības iepriekš nebrīdinot, ir liegusi jebkāda veida pašvaldību aizņēmumus no Valsts kases un komercbankām, tādā veidā paralizējot infrastruktūras attīstības projektu realizāciju un radot ievērojamus zaudējumus Ozolnieku novada pašvaldībai.

 • 2019-08-07 18:32:24

  Labdien! Vai tiesa, ka jaunajā "aplī" ceļā no Rīgad uz Jelgavu tiek plānota gājēju pāreja vietā, kur gājēju ietve pienāk no bibliotēkas puses? Vai būvnieki redz, ka šajā vietā izvietojot gājēju pāreju, tiks apturēta mašīnu plūsma visā aplī? Kāpēc gājēju ievtve no bibliotēkas netika pievienota aplim tālāk no tā, lai netraucētu apļa kustību?

  Atbild: Dome
  2019-08-16 12:31:15

  Labdien! Informējam, ka apļa izbūves projekts, kas paredz arī gājēju pāreju risinājumus, izstrādāts pēc VAS "Latvijas Valsts ceļi" pasūtījuma un tiek realizēts saskaņā ar pasūtītāja saskaņoto projektu.

 • 2019-08-07 18:21:37

  Labdien! Vai tā ir, ka šobrīd kameras, kas uzstādītas uz Alejas ielas, Jelgavas ielas, Skolas ielas, Rīgas ielas, Upes ielas un Eglaines ielas pārvalda Saimniecības departaments nevis policija? Kādā veidā tik izlemts, kur kameras uzstādīt un kādā veidā tiek izmantotas pašlaik izvietotās? Kādēļ vēl līdz šim pie Ozolnieku stacijas kameras nav uzstādītas? Paldies!

  Atbild: Dome
  2019-08-29 15:31:57

  Labdien! Informējam, ka novadā ir plānots palielināt video novērošanas kameru uzstādīšanas skaitu. Esošās kameras tika uzstādītas uz ielām, kur notiek lielākā satiksmes plūsma Ozolniekos un pēc Valsts policijas ieteikuma. Ņemot vērā drošības aspektus, sīkāka informācija par video novērošanas kameru uzstādīšanu un izmantošanu netiek sniegta. • 2019-08-06 16:57:02

  Labdien.Priecājos par renovācijas darbiem Ozolniekos, bet sakiet, lūdzu, kurš ir atbildīgs par teritorijas uzkopšanu? Braucot pāri Iecavas tiltam paveras visai nepievilcīgs skats; visa ceļa mala( no Aizupēm līdz pat pagriezienam uz bijušo ambulanci) jau ilgstoši piegružota, ūdens noteces nosprostotas. Līdzīgs skats vērojams arī auto stāvvietā pie dzelzceļa stacijas: gruži un izsmēķi biezā slānī...Tātad: kurš ir atbildīgs par šo teritoriju sakopšanu?

  Atbild: Dome
  2019-08-21 11:52:01

  Labdien! Minētā autoceļa P100 teritorija ir VAS “Latvijas Valsts ceļi” pārziņā, to plānots sakārtot pēc darbu pabeigšanas, savukārt teritoriju pie dzelzceļa stacijas pašvaldības darbinieki, savu iespēju robežās, regulāri apseko un sakopj. • 2019-08-06 16:43:51

  Vai un kad plānots renovēt arī starppilsētu autobusu pieturu Ozolniekos?

  Atbild: Dome
  2019-08-21 11:51:10

  Labdien! Jautājums par starppilsētu autobusu pieturu Ozolniekos renovāciju tiek risināts.   To plānots realizēt pēc tam, kad VAS “Latvijas Valsts ceļi” pieņems ekspluatācijā rotācijas apli.  • 2019-08-06 16:16:06

  Labdien, Vakar ejot gar stadionu ievēroju, ka vietā kur savienojas vecais bruģis ar šobrīd ieklāto bruģi, vecais ir bojāts un saplaisājis vietām, kā arī iesēdies no smagās tehnikas. Vai arī šos bojājumus tiks uzdot būvniekiem novērst? Paldies

  Atbild: Dome
  2019-08-07 16:14:57

  Labdien! Informējam, ka teritorijas sakārtošanu un defektu novēršanu, kas radusies būvniecības gaitā (iesēdumi, bojāto bruģa, ceļu apmaļu nomaiņa u.c.) minētajā objektā būvnieks plāno veikt pēc lielo būvdarbu pabeigšanas. • 2019-08-05 13:35:51

  Labdien, Vai tiks uzdots būvniekiem salabot sabojātās apmales Elvi veikala stāvvietā?

  Atbild: Dome
  2019-08-07 16:16:43

  Labdien! Informējam, ka teritorijas sakārtošanu un defektu novēršanu, kas radusies  būvniecības gaitā (iesēdumi, bojāto bruģa, ceļu apmaļu nomaiņa u.c.) minētajā objektā būvnieks plāno veikt pēc lielo būvdarbu pabeigšanas. • 2019-08-01 12:26:53

  Ludzu noasfaltejiet DS Aizupes ielu, paslaik loti slikta stavokli, sastav no ielaps uz ielapa. Paldies

  Atbild: Dome
  2019-08-02 12:23:01

  Labdien! Jūsu ieteikums ir pārsūtīts Saimniecības daļas speciālistiem un tiks ņemts vērā, plānojot nākamā gada budžetu. • 2019-07-30 21:48:04

  Labdien! Sakiet lūdzu kad tiks nopļauta aizaugusi pļava Ānē pēc projekta ,parks ,kur 70 gadus nebij kopta un tad pēkšņi kāds izdomāja tos kokus nogriest, un tagad audzēt nezāles un vairs atkal nekopt?

  Atbild: Dome
  2019-08-02 12:21:41

  Labdien! Saimniecības daļas vadītājs Artūrs Semjonovs informē, ka minētajā teritorijā plānots turpināt sakopšanas darbus.   • 2019-07-29 09:57:44

  Labdien, Vai ir paredzēts Ozolnieku dzelzceļa staciju aprīkot ar novērošnaas kamerām? Tomēr tā ir nomaļa teritorija, bet tur tiek atstātas daudz vērtīgas mantas (mašīnas, riteņi, skūteri utml.) Un vai ir plānā izvietot kameras arī ceļā uz skolu un citur? Visur jau pierādījies ka šādi strauji uzlabojas drošības līmenis. Paldies

  Atbild: Dome
  2019-08-01 11:11:15

  Labdien! Informējam, ka šobrīd novērošanas kameras ir uzstādītas uz Alejas ielas, Jelgavas ielas, Skolas ielas, Rīgas ielas, Upes ielas un Eglaines ielas. Plānojot nākamā gada budžetu, Jūsu ierosinājums par jaunu kameru uzstādīšanu tiks ņemts vērā.