Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Karjeras izglītība Teteles pamatskolā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Skolas karjeras konsultants - Santa Tuherma

Pirmdienās (vēlams pieteikties iepriekš) mob. 29403169, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Nāc un apmeklē karjeras konsultācijas, jo tas Tev dos iespēju apzināties savas spējas, prasmes un intereses, lai motivēti izvēlētos un vadītu savu tālākizglītību vai nodarbinātību atbilstoši tavām interesēm. Karjeras konsultācijas ir noderīgs instruments, lai veicināty\u sevis izzināšanu, savas profesionālās ievirzes apzināšanu, padziļinātu izpratni par izglītību un iespējām darba tirgū.

Karjeras konsultācijas ietver:

Skolas karjeras konsultanta profesionālā darbība galvenokārt ir vērsta skolēnu atbalstam, tādējādi nodrošinot profesionālu karjeras konsultāciju pieejamību ikvienam skolēnam un skolas karjeras izglītības pasākumu koordinēšanai:

  • Informācijas saņemšanu

Karjeras konsultants palīdz skolēnam iegūt un izmantot informāciju, kas ir būtiska viņu karjeras attīstībai:

  • Darba tirgus izpēti
  • Profesiju izpēti
  • Izglītības iespēju izpēti
  • Konsultēšanu

Skolas karjeras konsultants palīdz skolēnam apgūt prasmes, risināt problēmas un pieņemt svarīgus lēmumus viņa karjeras plānošanā. Konsultēšana domāta skolēna dzīves kvalitātes uzlabošanai un viņa pašaktualizēšanās veicināšanai. Jo tieši sevis izpēte – vēlmju, interešu, prasmju un, protams, arī individuālo īpatnību noteikšana ir viens no veiksmīgas karjeras nosacījumiem.

Konsultēšanai ir būtiska loma skolas karjeras izglītības programmā. To var piedāvāt gan individuāli, gan grupā kā attīstības un mācīšanās procesa sastāvdaļu.

  • Atbalsta sniegšanu

Karjeras konsultants sniedz atbalstu arī vecākiem un skolotājiem, kuri ir iesaistīti jauniešu personīgās un sociālās, izglītības un karjeras attīstības veicināšanā.

Var gadīties situācijas, kad vecākiem nepatīk viņu bērna nākotnes plāni, tomēr tas ir jārespektē. Tas nekas, ja viņš kļūdās. Svarīgi, lai bērns izjūt savu lēmumu pozitīvās un negatīvās sekas. Tieši šādi lēmumi ir izšķiroši bērna attīstībai, briedumam un patstāvībai.

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

janvāris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
22
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze