Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Interešu izglītība Teteles pamatskolā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
Interešu izglītība:
 
*Instrumentālais ansamblis (skolotāja – Ludmila Griščenko)
*Vokālais ansamblis (skolotājs - Edgars Ansonskis)
*Zīda un stikla apgleznošana (skolotāja – Svetlana Ļadenko)
*Sporta dejas (skolotāja - Santa Zemzare)
*Rokdarbi sākumskolai (skolotāja – Gaļina Lugoveca)
*Rokdarbu pulciņš “Čaklās rokas” (skolotāja - Jeļena Bičkovska)
*Kokapstrāde (skolotājs - Mārtiņš Mašals)
*Floristika (skolotāja – Inga Bērziņa)
*Literāri dramatiskais pulciņš (skolotāja – Olga Vickopa)
*Datorpulciņš (skolotāja – Jeļena Žoide)
*Šahs (skolotāja – Lidija Lukina)
*Volejbols (skolotāja – Aija Vērniece)
*Sporta sagatavošanas grupa (skolotājs – Rimants Štopis)

 

Teteles pamatskolas interešu izglītības pulciņi 2017./2018. m. g. II semestrī

Pulciņa nosaukums

Finansējums mēnesī

Finansējuma avots

Bērnu skaits

Floristikas pulciņš

68,00

MD

11

Trio

68,00

MD

3

2.-4.kl. ansamblis

90,67

MD

10

“Čaklās rokas”

45.33

MD

13

Zīda studija

90,67

MD

11

1.-2.klašu sporta sagatavošanas grupa

90,67

MD

42

3.-4.klašu sporta sagatavošanas grupa

90,66

MD

46

Volejbola pulciņš

136,00

MD

19

Sarīkojuma un sporta dejas 1.-2. klasēm

90,67

MD

31

Sarīkojuma un sporta dejas 3.-4. klasēm

90,67

MD

15

Sarīkojuma un sporta dejas 5.-9. klasēm

90,66

MD

10

Kokapstrādes pulciņš

90,67

Pašvaldība

13

Literāri dramatiskā studija

90,67

Pašvaldība

15

Galda spēles

45,33

Pašvaldība

11

 

 Teteles pamatskolas interešu izglītības pulciņu saraksts
2016./2017. m. g. I semestrim

 

Pulciņš

Skolotājs

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Instrumentālais ansamblis

Ludmila Griščenko

 

11.55-12.35

12.50-13.30

 

11.55-12.35

12.50-13.30

13.35-14.15

 

Kokapstrāde

Mārtiņš Mašals

14.20-15.40

14.20-15.40

 

 

 

Galda spēles-šahs

Lidija Lukina

13.35-14.15

 

 

14.20-15.40

 

Zīda un stikla apgleznošana

Svetlana Ļadenko

 

13.35-15.00

 

 

 

Rokdarbi sākumskolai

Gaļina Lugoveca

11.55-12.35

 

 

13.35-14.15

 

Datorpulciņš

Jeļena Žoide

 

 

 

 

13.35-14.15

Čaklās rokas

Jeļena Bičkovska

14.20-15.00

 

 

11.55-12.35

 

Sporta sagatavošanas grupa

 

Rimants Štopis

12.50-13.30

(2.a)

13.35-14.15

(1.b)

12.50-13.30

(1.ab)

11.55-12.35

(1.a)

12.50-13.30

(2.b)

12.50-13.30

(2.b)

12.50-13.30

(2.a)

Vokālais ansamblis

Edgars Ansonskis

 

15.00-16.00

 

15.00-16.00

15.00-15.40

Literāri dramatiskais

pulciņš

Olga Vickopa

14.20-15.00

 

14.20-15.00

14.20-15.00

 

Volejbols

Aija Vērniece

13.35-15.00

(3.-4. kl.)

14.20-15.00

14.20-15.00

14.20-15.40

 

Noformēšanas pulciņš

Inga Bērziņa

 

 

14.20-15.00

14.20-15.00

 

Sporta dejas

 

Santa Zemzare

11.55-15.40

 

 

 

11.55-16.20

Jaunsargi

(BAIC)

 

Dāvis Grinevics

 

12.40-17.00

 

12.40-17.00

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
22
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs