Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Karjeras izglītība

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāns 2017./2018. mācību gadam (PDF fails)

 

 

Logo ES NAPl

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001"Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Teteles pamatskolas  1. un 4. klases un Garozas pamatskolas 1. - 4. klases skolnieki devās mācību ekskursijā uz Jelgavas novada, Vilces pagasta, "Terēni", "Piparmētru namiņu", kurā iepazina uzņēmumā nepieciešamās profesijas, darba vidi un ražošanas procesu.

"Piparmētru namiņā" skolēni iepazinās ar uzņēmuma tapšanas vēsturi, uzņēmuma specifiku. Ekskursijas laikā skolēni uzzināja,  ko dara un kādas prasmes nepieciešamas tūrisma speciālistam, pārtikas ražotājam, dārzniekam, agronomam, mehāniķim, lauksaimniecības speciālistam, uzņēmuma vadītājam.  Skolēniem liela interese bija par ražošanas iekārtām un nepieciešamajām prasmēm, lai ar tām spētu darboties. Nodarbībā skolēni guva noderīgus padomus, kas nepieciešami veidojot savu karjeru lauksamniecības jomā. Ekskursijas noslēgumā skolēniem bija iespēja nogaršot uzņēmuma produktus un ieteikt savus ieteikumus par jaunu produktu radīšanu.

 

Pēc ekskursijā skolēni secināja, ka vēlētos strādāt šādā uzņēmumā, jo paši var veidot savus produktus un izpausties radoši, kā arī plānot savu darba grafiku pēc savām vēlmēm.

 

Pedagogs karjeras konsultants
Eva Štelmahere

karjera jul

 

 


 

Logo ES NAPl

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Garozas pamatskolas 7. - 9. klases skolēni 26. aprīlī apmeklēja Nacionālo Jauno profesionāļu konkursu SkillsLatvia 2018 Ķīpsalas izstāžu zālē. SkillsLatvia ir nacionāla līmeņa profesionālās meistarības konkurss profesionālās izglītības audzēkņiem, kas sākot ar 2017. gadu notiek reizi gadā. Konkursā profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi demonstrē savu prasmju izcilību, savstarpēji sacenšoties.
Skolēniem bija iespēja iepazīt dažādas profesijas, izmēģināt prasmes profesiju parādē, vērot konkursa sniegumu gida pavadībā, izpētīt karjeras iespējas un apmeklēt Karjeras izzinošo kafejnīcu. Visvairāk skolēni novērtēja iespēju praktiski izmēģināt dažādu profesiju pienākumus un iespēju aprunāties ar katras profesijas pārstāvi individuāli.

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs