Kuru no minētajiem sporta veidiem vajadzētu iekļaut profesionālās ievirzes izglītības iestādes (Ozolnieku sporta skolas) programmu sarakstā (veidojot jaunas audzēkņu grupas)?

PII "Zīlīte" galerijas

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

PII "Zīlīte" galerijas:

PII "Zīlīte" ciemojas bērni no filiāles ar projektu par okeāniem

Miķeļdienas tirgus Zīlītē

Apgūstam dažādas prasmes un iemaņas

Olimpiskā diena PII "Zīlīte" ... vingrojam svaigā gaisā

PII "Zīlīte" izlaidums
2016./17. m. g. PII "Zīlīte" mazie absolventi, viņu vecāki, draugi izlaidumā saņem nevienu spožu nieku, nevienu ābolu, bet vienu lielu, lielu prieku. Un, ja pasaulē mēs satiktu vēl kādu ceļinieku, viņš arī dabūtu tik vienu - vienu lielu, lielu prieku!

Ikgadējais "Zīlītes" izbrauciens uz jūru

PII''Zīlīte" čakli talko savā pagalmā Fr. Frēbļa dzimšanas dienā!
Paldies visiem bērniem un vecākiem par darbu!

Pavasara sporta svētki PII "Zīlītes" filiālē

Meteņdienas pasākuma PII "Zīlīte"

Rūķu grupa ciemos pie Sniegamātes Ozolnieku bibliotēkā

Mārtiņdiena

Olimpiskā diena

Rudens talku noslēgums

Ikdienišķi darbi

Mākslai vajag telpu

Rudens talkas turpinās (II)

Rudens talkas turpinās

PII "Zīlīte" filiāles nojumes atklāšana un Tēva diena

 

PII "Zīlīte" audzēkņu rudens darbi "Svētelī"


PII "Zīlīte" darbinieku seminārs "Caunītēs"
Paldies saimniecei Santai par laipno uzņemšanu un semināra vadīšanu.

Rudens talkas sākušās II

Rudens talkas sākušās!
Paldies par sadarbību un laipnu uzņemšanu savā saimniecībā Ingrīdai Lisovskai atbalsta un rehabilitācijas centra "Svētelis" vadītājai

Mācību gada noslēgums PII "Zīlīte"

PII "Zīlīte" meitenes viesojas modes namā "Tēma"PII ,,Zīlīte” bērnu sveicieni ,,Bitīšu’’ grupas topošajiem pirmklasniekiem


Sporta diena "Pavasara kontrolpunkts" PII "Zīlīte" filiālē

5.maijā 11.00 Zīlītes bērni pulcējās pagalmā, lai aktīvi un interesanti pavadītu laiku. Rīts iesākās ar dziesmiņu un kopīgu vingrošanu. Turpinājumā bērni demonstrēja atsperīgumu klasīšu lēkšanā, precizitāti soda sitienu raidīšanā vārtos un bumbiņu mešanā grozos. Vislabāk patika orientēšanās apkārt skolas stadionam, jo tur varēja pierādīt savu ātrumu, veiklību un vērīgumu kontrolpunktu meklēšanā. Noslēgumā visi cienājās ar baranciņām un baudīja saulaino un silto maija dienu.

Zīlītes bērni viesojas keramiķes Unas Ļahas meistardarbnīcā

Teātra dienas PII "Zīlīte"Darbs, rotaļa, atpūta Frēbeļa dzimšanas dienāAtraitnīšu stādīšanas laiks PII "Zīlīte" ir klātPII "Zīlīte" bērni batiko tērpus Raibajai pavasara modes skateiLieldienas PII "Zīlīte"
Lieldienas PII "Zīlīte" filiālē

24.marta Zaļās ceturtdienas rīts PII “Zīlītes” filiālē iesākās rosīgi. Šeit pirms Lieldienām ciemojās Zaķu tēvs, Zaķu māte un 6 izbijušies zaķa bērni. Zīlītes bērnu iedrošināti tie gāja rotaļās, dziedāja un dejoja. Pēc tam zaķu ģimene ar dažādiem uzdevumiem pārbaudīja bērnu veiklību un zināšanas. Kad olas bija vārītas, dzītas, veltas, ripinātas, sakrāsotas, sašķirotas un lielais zaķis pabarots, tad atlika kārtīgi izšūpoties, lai vasarā nekož odi.

PII"Zīlītes" ansamblis un solisti pavasara koncertā Ozolnieku Tautas namā

Piekusuši no ziemas, bērni dodas meklēt ziedus un tauriņusLāču grupas projekts "Mana pilsēta"Māksla iedvesmo


PII "Zīlīte" skolotājas mācās pašūt svārkus 15 minūtēs

PII "Zīlīte" meitenes mācās cept kūkas un pīrāgus pie īstiem amata meistariem Ozolniekos

Pavasaris un krāsas

PII "Zīlīte" bērni ciemojas novada uzņēmumosPII "Zīlīte" Rūķu grupas bērni floristikas meistardarbnīcā "Grieta"Meteņi ”Zīlītes” filiālē

Ceturtdien, 18.februārī, “Zīlītes” pagalmā ar dziesmām, dejām un sportiskām izdarībām, pavadījām ziemu, lai sagaidītu saulaino pavasari. Kā jau Meteņos - lielījāmies, maskojāmies un gaidījām sauli, dejojot “Pankūku danci”. Jautrajās stafetēs bērni piedalījās jauktās komandās, kur sacentās veiklībā, nešanā un ripināšanā.Ar sajūtām un krāsām māksliniece I.Beķere

Mazās oāzes

Darbotiesprieks

Zaļie darbi

"Mazie Ziemassvētki" filiālē

Latvijas dzimšanas diena filiālē

17.novembra rītā sešgadnieku grupa "Bitītes" ciemojās Ozolnieku vidusskolā, kur satikās ar 2.c klases skolēniem. Kopā visi minēja mīklas, lika puzles un veidoja apsveikumu Latvijai. "Bitītes" bērniem iejutās skolēnu lomā un piedalījās mācību stundā. Noslēgumā sekoja īsa ekskursija pa skolu, iepazīstot skolas simboliku.
Svētku priekšvakarā visas grupas gatavoja svētku torti.
Pēcpusdienā iestādes teritorijā no sarkanbaltsarkanām svecēm tika izveidota latvju zīme – Mēness krusts, kurai piemīt sargājošs spēks.
Svinīgajā pasākumā, kurš laika apstākļu dēļ notika zālē, bija aicināti vecāki, lai kopīgi ar dziesmām un dzejoļiem suminātu Latviju 97. dzimšanas dienā.
Svētku noslēgumā, katras grupas bērni, cienāja savus vecākus ar pašu gatavotu svētku torti.

Svētku rīts

Kūku kari

Stāsts par pēdējo rudens lapu

Mārtiņdiena

Mārtiņdiena filiālē

Mārtiņi jeb Mārtiņdiena ir seni latviešu ziemas sagaidīšanas svētki, kurus 9. novembrī ķekatnieki bija sanākuši svinēt arī PII "Zīlītes" filiālē.
Mārtiņdienas līksmība iesākās ar grupas "Bitītes" ķekatnieku gājienu uz Ozolnieku novada valsts sociālās aprūpes centru "Zemgale", kur tika izdziedātas Mārtiņdienas dziesmas un rotaļas. Svētki turpinājās filiāles pagalmā, kur visi noskatījās izrādi "Kaķēns un gailītis". Pēc izrādes visi ķekatnieki veda dancīti kopā ar gaili, lapsu un kaķēnu jautrajās Mārtiņdienas rotaļās un dejās.

Skolotājas pieredzes apmaiņā Tukumā, bērnudārzā "Lote"

Viesi no Bauskas, radošā darbnīca "Pēdējā rudens lapa"

Darbinieku mākslas plenērs Tetelē ar mākslinieci Annu Kaltiginu

Rudens ekskursija

10.oktobrī devāmies ceļā uz Zaļenieku pusi, apmeklējām Zaļo muižu, kas celta hercoga pēc E.J.Bīrona rīkojuma kā medību pils. Zaļenieku kokaudzētavā mūs laipni uzņēma un par katru koku pastāstīja saimnieks Imants. Protams esot Zaļenieku pusē, iebraucām Aspazijas bērnības mājās "Daukšās", pie mājas saimnieces Madlēnas Bratkus. Radošā atmosfērā par godu dižajai dzejniecei izskanēja bērnu dziesmas "Pasaciņa", "Nebēda" un "Circenīša Ziemassvētki".

Miķeļdiena PII "Zīlīte" filiālē

Miķeļdienas rīts "Zīlītes" filiālē iesākās ar ražas novākšanu, Miķeļa ierašanos, jautrām dziesmām un rotaļām. Pēc izdancošanās visi cienājās ar sulīgajiem āboliem. Pēcpusdienā svētku svinēšana turpinājās Miķeļdienas gadatirgū. Tirgū par pogām varēja iegādāties daudz un dažādus našķus.Miķeļdienas gadatirgus

Miķeļdiena Zīlītē iesākās ar kopīgi veidotu Saules mandalu.Pēcpusdienas gadatirgus bija pārpilns ar kārumiem, rotām, rudens veltēm, paldies visiem čaklajiem keksiņu, kūciņu, vafelīšu cepējiem! Bija manītas arī draudzenes - cikāde un skudra.


Olimpiskā diena PII "Zīlīte" filiālē

Olimpiskā diena pulcēja mazos sportistus uz kopīgu vingrošanu un citām sportiskām aktivitātēm: orientēšanos, krosu, šķēršļu joslu pārvarēšanu un svaru celšanu. Noslēgumā zīmējām Olimpiskos simbolus.


Olimpiskā diena PII "Zīlīte"

Eiropas olimpiskajā dienā Zīlītē kopā ar zaķi, vāveri, kuri nāk katru gadu šajā dienā, vingroja gan lieli, gan mazi, pārstāvji no domes, kā arī profesionāli sportisti. Paldies visiem par sportisko noskaņu!Tēvu dienas rīts Zīlītē

Mums ir paši stiprākie, gudrākie, mīļākie tēti! Paldies viņiem par to!Eiropas sporta nedēļa Zīlītē

Eiropas sporta nedēļā bērni katru rītu pulcējās pagalmā, lai kopā vingrotu.

Ko sēsi, to pļausi. Rudens dārza darbi Zīlītē

Zinību diena (2015./2016.m.g.)Mācību gada noslēguma koncerts

Paldies visiem mūsu vecākiem par puķu stādīšanu un lielo, skaisto torti!!!! Paldies visiem mūsu skolotājiem un auklītēm par brīnišķīgo koncertu!!! Lai izdodas jauka vasara!!!

Aizlidoja mūsu Mārītes un Zvaigznītes, lai īstenotu savus sapņus. Lai viņiem viss izdodas un sapņi piepildās!


Ciemojamies MINI ZOO

Šogad visi Zīlītes bērni ar savām skolotājām nenobijās no lietus un četros lielos autobusos devās uz Mini Zoo, lai kādu brīdi padraudzētos ar tā iemītniekiem, vienotos dziesmā un sveiktu šī gada absolventus.

PII "Zīlītes" "Mārīšu" grupas projekts "No zīles līdz ozolam".
25.04.2015. bērni kopā ar vecākiem un Latvijas valsts mežu vīriem iestādīja pašu izlolotus 27 ozolu un 1200 priedīšu stādus. Mežs ir iestādīts un bērni šī gada septembrī uzsāks skolas gaitas. Lai viņiem viss izdodas!

Rosība "Zīlītē" Lielajā talkas dienā. Paldies visiem čaklajiem talkotājiem!

Vizu, vizu Metenīti, no kalniņa lejiņā...
Ziema mūs šogad ar sniegu un aukstumu nebiedē, tāpēc Meteņos nekāda braukšana no kalna nesanāca. Toties visi lielījāmies ar savu gudrību un čaklumu, sacentāmies spēka un veiklības spēlēs. Godam pavadījām ziemu un nu sākam gaidīt pavasari -
Ej projām, Metenīti, ar to miežu plācenīti!
Man atnāks Lieldieniņas ar baltām oliņām!

12.februārī Zīlītē tika teiktas atvadas ziemai, un plaši vārti atvērti jaunām pavasara vēsmām. Pie ugunskura sildījās lieli un mazi, tika savaldīts un apkalts zirgs, redzēts kurmis, kurš šoziem nemaz nav gulēt gājis, nodejots skalu un krusta dancis. Pats Metenis arī it kā esot bijis, visus ar pupām sacienājis.

Brīvajā laikā bērni var atrast dažādas nodarbes ar ūdeni, smiltīm, zīmēt uz īstām tāfelēm, gaismas lampām, šūpot lelles šūpulītī, un arī "sējas laiks" Zīlītē ir sācies - ko sēsi, to pļausi!

Rosība "Zīlītē" skaistajā Zziemassvētku gaidīšanas laikā un daži mirkļi no svētkiem! Paldies visiem, kas bija kopā ar mums! Laimīgu Jauno gadu!

Adventes rīti PII "Zīlīte"

Mūsu Latvijai dzimšanas diena! Zīlītes saime pulcējās, lai godinātu zemi šo visskaistāko....
Kā jau īstā dzimšanas dienā, bija kūkas un sveces. Daudz laimes, Latvija!

Filiālē Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā ciešā lokā pulcējāmies ap ugunskuru, ģitāru pavadījumā dziedājām latviešu tautas dziesmas un vēlējām - daudz laimes Latvijai. Vienotība, stiprs gars un gaišas domas kā stari iemirdzējās tumšajās debesīs. Vēlāk grupās sveču gaismā bērni cienāja ar pašu gatavoto svētku kūku. Paldies visiem bērniem, vecākiem un skolotājiem!

Mārtiņdiena filiālē

10. novembrī Mārtiņos filiālē ciemojās Mārtiņbērni no Branku PII "Bitīte". Lielā pulkā kopā izdejoja tik daudz danču un rotaļu, ka laiks aizskrēja nemanot! Cienastā bija gardi pīrāgi un medusmaizes.

Mārtiņdiena 

Ar lustīgām dziesmām, dančiem Mārtiņbērni gāja talkā saimniekiem Lielo rāceni izcelt. Kā jau lielos godos iederas, ķekatnieki tika cienāti ar Mārtiņdienas gaiļa zupu.
...kaut varētu Mārtiņdienu aiz ausīmi noturēt...

"Grābeklīšu svētki"

Div'rociņu, div' kājiņu
Liela darba nevarēja.
Daudz rociņu, daudz kājiņu,
Lielus darbus padarīja.

"Zīlīte" saka, paldies, visiem talciniekiem, kuri čakli strādāja "Grābeklīšu svētkos"!

Miķeļdienas gadatirgus

Ar dziesmām, dejām un īstu teātri "Zem sēnītes" 29.septembrī tika atklāts Miķeļdienas gadatirgus Zīlītē!
Par bagātīgo tirgus preci - dažnedažādām rudens veltēm, krikumiem, kārumiem, tirgus apmeklētāji norēķinājās ar pogām.
Tējnīcā varēja nobaudīt zāļu tēju ar medusmaizi. Paldies visiem par jauko kopā būšanu!

Tēva diena

Jau sesto gadu Latvijā tiek svinēta Tēva diena. Tādā veidā popularizējot tēva lomu ģimenē. Arī "Zīlīte" filiāle 15.septembra pēcpusdienā vēlējās, lai tētis ar savu bērnu pavadītu laiku kopā, iemācoties kaut ko jaunu. Jo ne katrā ģimenē sanāk ikdienā zāģēt ar rokas zāģi, tīt kamolus no tītavām vai vienkārši patrenēties bumbas mešanā grozā. Bērni bija sagatavojuši apsveikumus un zīmējumus. Paldies visiem tētiem par atsaucību, par jaukiem un jautriem brīžiem kopā. Gaidīsim arī nākošgad!

„Olimpiskās dienas" rīta vingrošana Zīlītē!

Liels Paldies viesiem dalībniekiem par izturību, drosmi un veiklību!!! Lepojamies, ka mūs atbalstīja un kopā ar mums vingroja mūsu izcilie Latvijas sportisti – Justīnes tētis Miķelis Rēdlihs un Latvijas futbola federācijas valstsvienības spēlētāji - Artis Lazdiņš, Gints Freimanis, kā arī Ozolnieku Novada Domes komanda!
Uz tikšanos Nākamajā Gadā!

Dzejas dienas "Zelta sietiņu sijājot..."'

Lai rosinātu bērnus iemīlēt grāmatu un veicinātu bērnu lasītprieku,  8. - 12. septembrim bērnudārzā notika dzejas dienas "Zelta sietiņu sijājot..." Gan pirmsskolas skolotājas, gan auklītes teatralizēti izspēlēja dažādu autoru dzejoļus, piemēram,  Raiņa „Lellīti Lollīti". Arī lielie 5-6gadnieki pie Raiņa pieminekļa Jelgavā ar lielu drosmi un pārliecību deklamēja iemācītos dzejoļus!

Zinību rīts PII "Zīlīte" (2014./2015.m.g.)

"Zīlītes" bērni, vecāki un skolotāji kopā ar Tima skursteņslauķiem sagaidīja jauno rotaļu gadu!

 

 

 

 


 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

novembris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
20
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze