Vai plānojat iesniegt savu projektu konkursā "Es zinu, varu un daru?"

PII "Zīlīte" darbinieki

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ar bērniem strādā profesionālu pedagogu un speciālistu komanda:

 

Vadītāja

Maira Ezermane

 

Vadītājas vietnieces 
izglītības jomā

Vineta Štube
Dalite Narkevica (filiālē)

 

Logopēdes

Rudīte Kļaviņa
Ginta Brikmane (filiālē)

 

Izglītības psihologs

Anete Olava
Kristīne Ivanova (filiāle)

 

Sporta skolotāji

Jeļena Golovačova
Edgars Ratkevičs
Dace Kauliņa (filiālē)

Mūzikas skolotājas

Anete Ozola
Sanita Reinsone (filiālē)

 

 PII "Zīlīte"


"Mārītes"

 

Viola Vīksna

skolotāja 

Jeļena Golovačova

skolotāja

Dace Mierkalne

skolotāja

Inese Briģe

skolotājas palīdze

"Rūķi"

Janīna Masteiko

skolotāja

Līga Kalniņa

skolotāja

Arīna Valbaka

skolotāja

Iva Maculeviča

skolotājas palīdze

"Zaķi"

Solvita Kļaviņa

skolotāja

Inta Ansonska

skolotāja

Irīna Dambrāne

skolotāja

Violeta Pučinska

skolotājas palīdze

"Saulītes"

Inga Vaļeika

skolotāja

Iveta Meldere

skolotāja

Ludmila Blagoveščenska

skolotājas palīdze

"Taurenīši"

Ilze Lināja-Kākere

skolotāja

Ilze Kovšuka

skolotāja

Anda Puncule

skolotājas palīdze

"Dzintariņi"

Antra Jezika

skolotāja

Ieva Brice

skolotāja

Dana Blumberga

skolotājas palīdze

"Podziņas"

Zane Šķestere

skolotāja

Alise Habermane

skolotāja

Iveta Bendika

skolotājas palīdze

"Lāči"

Agnese Muzikante

skolotāja

Sabīne Bengere

skolotāja

Edīte Šauva

skolotājas palīdze

 PII "Zīlīte" filiāle

"Bitītes"

Ilze Lindenbauma

skolotāja

Agnese Zenfa

skolotāja

Inga Baranova

skolotājas palīdze

 

 

"Zvaniņi"

Tatjana Černavska

skolotāja

Līga Sauša

skolotāja

Ināra Žeivota

skolotājas palīdze

"Lāsītes"

Rota Greiškalne

skolotāja

Inga Gaižute

skolotāja

Dace Lonerte

skolotāja

Ilze Gržibovska

skolotājas palīdze

"Zvaigznītes"

Ludmila Polīte

skolotāja

Gunita Portnaja

skolotāja

Kristīne Kuzmina

skolotājas palīdze

Tehniskie darbinieki 

Saimniecības pārzine

Māra Duļķe

 

Lietvede

Ilze Strautniece

 

Medmāsa

Ilze Caune

 

Remontstrādnieks

Dainis Ošs

 

Apkopējas

Edīte Šauva
Anita Silicka (filiālē)

 

Sētnieki

Alberts Buntiņš
Kārlis Andersons (filiālē)

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

marts, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
24
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze