Grupu rotaļnodarbību plānojums

 

 

Bitītes (2 - 3 gadi)

Jāņtārpiņi (3 – 4 gadi)

Skudriņas (4 gadi)

Taurenīši (5 -6 gadi)

Mārītes (6 – 7 gadi)

Pirmdiena

  • Mūzika plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.30
  • Fiziskā izglītība un veselība (laukumā)
  • Latviešu valoda (iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)
  • Sociālās zinības un ētika (iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)
  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Mūzika plkst. 09.30
  • Latviešu valoda (iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)

Sociālās zinības un ētika (iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)

  • Rīta rosme plkst.09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Mūzika plkst. 10.00
  • Matemātika
  • Fiziskā izglītība un veselība   (laukumā)
  • Sociālās zinības un ētika (iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis 09.10
  • Mūzika plkst. 10.30
  • Latviešu valoda (iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)
  • Mājturība un tehnoloģijas ( aplicēšana un konstruēšana )
  • Fiziskā izglītība un veselība   (laukumā)

 

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis 09.10
  • Latviešu valoda (iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)
  • Fiziskā izglītība un veselība   (laukumā)
  • Mājturība un tehnoloģijas ( aplicēšana un konstruēšana)
  • Mūzika ( zālē ) plkst. 11.00

 

Otrdiena

  • Fiziskā izglītība un veselība( zālē) plkst. 09.00

 

  • Rīta aplis plkst. 09.30
  • Matemātika
  • Vizuālā māksla (zīmēšana un gleznošana)

 

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Fiziskā izglītība un veselība plkst. 09.30
  • Vizuālā māksla (zīmēšana un gleznošana)
  • Matemātika
  • Fiziskā izglītība un veselība

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis 09.10
  • Fiziskā izglītība un veselība (zālē) plkst. 10.00
  • Latviešu valoda

( runas un valodas attīstīšana )

  • Vizuālā māksla (zīmēšana un gleznošana)

 

  • Rīta aplis plkst. 09.00
  • Matemātika
  • Fiziskā izglītība un veselība ( zālē) plkst. 10.30
  • Vizuālā māksla (veidošana)

 

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Matemātika
  • Vizuālā māksla ( veidošana)
  • Fiziskā izglītība un veselība ( zālē) plkst. 11.00

Trešdiena

 

 

 

 

 

 

 

  • Rīta aplis plkst. 09.00
  • Fiziskā izglītība un veselība
  • Mūzika
  • Mājturība un tehnoloģijas ( aplicēšana un konstruēšana)
  • Mūzika

 

 

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis 09.10
  • Fiziskā izglītība un veselība
  • Mūzika
  • Mājturība un tehnoloģijas ( aplicēšana un konstruēšana)

 

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Fiziskā izglītība un veselība
  • Mūzika
  • Mājturība un tehnoloģijas (darbs ar dažādiem materiāliem)

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 9.10
  • Fiziskā izglītība un veselība
  • Mūzika
  • Latviešu valoda (runas un valodas attīstīšana)
  • Sociālās zinības un ētika ( iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās un sadzīves prasmes)

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Fiziskā izglītība un veselība
  • Mūzika
  • Sociālās zinības un ētika (iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)
  • Latviešu valoda ( lasītprasmju veidošana, rakstītprasmju veidošana)

 

 

Ceturtdiena

 

 

  • Fiziskā izglītība un veselība ( zālē ) plkst.09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.30
  • Latviešu valoda (runas un valodas attīstīšana)
  • Mājturība un tehnoloģijas (darbs ar dažādiem materiāliem)
  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Fiziskā izglītība un veselība plkst. 09.30
  • Latviešu valoda ( runas un valodas attīstīšana )
  • Mājturība un tehnoloģijas (darbs ar dažādiem ( darbs ar dažādiem materiāliem)

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Fiziskā izglītība un veselība (zālē) plkst. 10.00
  • Dabaszinības
  • Mājturība un tehnoloģijas (aplicēšana un konstruēšana)

 

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Latviešu valoda ( runas un valodas attīstīšana)
  • Fiziskā izglītība un veselība (zālē ) plkst. 10.30
  • Mājturība un tehnoloģijas (aplicēšana un konstruēšana)

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Latviešu valoda (runas un valodas attīstīšana)
  • Fiziskā izglītība un veselība   ( zālē ) plkst. 11.00
  • Mājturība un tehnoloģijas (darbs ar dažādiem materiāliem)

 

Piektdiena

 

  • Mūzika plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.30
  • Dabaszinības
  • Vizuālā māksla ( veidošana )
  • Fiziskā izglītība un veselība ( laukumā)

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis 09.10
  • Mūzika plkst. 09:30
  • Dabaszinības
  • Vizuālā māksla ( veidošana )
  • Fiziskā izglītība un veselība ( laukumā)

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis 9.10
  • Mūzika (grupā) plkst. 10.00
  • Latviešu valoda (iepazīstināšana ar literatūru un folkloru)
  • Vizuālā māksla ( veidošana)
  • Fiziskā izglītība un veselība (laukumā)

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Dabaszinības
  • Mūzika (grupā) 10.30
  • Vizuālā māksla ( zīmēšana )
  • Sociālās zinības un ētika (iepazīstināšana ar apkārtni un sabiedriskās dzīves norisēm, sociālās, saskarsmes un sadzīves prasmes)
  • Fiziskā izglītība un veselība ( laukumā )

 

 

  • Rīta rosme plkst. 09.00
  • Rīta aplis plkst. 09.10
  • Mūzika (grupā) 11.00
  • Dabaszinības
  • Vizuālā māksla (zīmēšana un gleznošana)
  • Fiziskā izglītība un veselība (laukumā)

 

 

Nodarbības ilgums ir atkarīgs no bērnu interesēm, attīstības līmeņa, vecuma un individuālām vajadzībām.
Mācību saturs tiek apgūts rotaļnodarbībās ar integrētu mācību priekšmetu saturu.