Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

NOLIKUMS

PIETEIKUMS

oms konkurss

Konkurss beidzies - lai dzīvo konkurss!

2016. gada 11. maijā Ozolnieku Tautas namā notika jau VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem. Šogad Ozolnieku Mūzikas skolas organizētajam konkursam pieteicās lielākais skaits dalībnieku tā pastāvēšanas vēsturē. Kopumā Ozolniekos trijās vecuma grupās savu māku rādīja 107 mazie mūziķi no 33 Latvijas lielākām un mazākām mūzikas skolām: Aizkraukles, Ādažu, Babītes, Baltinavas, Baldones, Birzgales, Dobeles, Garkalnes, Iecavas, Ikšķiles, Ilūkstes, Jaunpiebalgas, Jelgavas novada, Kalētu, Kārsavas, Ķekavas, Lielvārdes, Ludzas, Mārupes, Nīcas, Ozolnieku, Pļaviņu, Preiļu, Ropažu, Rūjienas, Salgales, Siguldas, Skrīveru, Talsu, Tukuma, Ulbrokas, Vecumnieku un Viļānu mūzikas skolām. Vecākās un vidējās grupas konkursantu sniegumu vērtēja žūrija, kuras sastāvā trompetists, pūtēju orķestru diriģents, Dziesmu svētku virsdiriģents Jānis Puriņš, Juglas Mūzikas skolas, Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas saksofona spēles skolotāja Ieva Sloka un Pārdaugavas Mūzikas un mākslas skolas un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas flautas spēles skolotāja Inga Grīnvalde. Jaunākās vecuma grupas dalībniekus vērtēja Jelgavas Mūizikas vidusskolas flautas spēles skolotāja Ginta Ozollapa, Profesionālā pūtēju orķestra „Rīga" mūziķi un skolotāji vairākās Latvijas mūzikas skolās Maigonis Makars un Guntis Supe.
Noklausoties un Izvērtējot 60 I grupas konkursantus vecumā no 9 līdz 11 gadiem žūrija piešķīra 11 diplomus par 3 vietu, 6 diplomus 2. vietas ieguvējiem, bet ar Diplomu par 1 vietu apbalvoja saksofonisti Karlīnu Leimani (sk. Eva Folkberga) no Tukuma Mūzikas skolas. 12-13 gadīgo pūtēju vecuma grupā sacentās 22 dalībnieki. Žūrija piešķīra četras 3. vietas un trīs 2. vietas Diplomus. Diplomus par 1. vietu saņēma divas flautistes: Paula Lāce (sk.Alla Pīlapa) no Dobeles MS un Inta Paula Briņķe (sk. Daina Treimane) no Ulbrokas MMS. Vecākajā grupā vecumā no 14 gadiem uzstājās 25 pūšaminstrumentu spēles audzēkņi. Tika piešķirti trīs 3. vietas un piecas 2. vietas diplomi. Diplomu par 1. vietu saņēma eifonists Haralds Puķe (sk. Laimonis Paukšte) no Birzgales.
Prieks, ka 2 vietas diplomus savās vecuma grupās saņēma arī mūsu skolas saksofona spēles skolotāja Alberta Kekļas audzēkņi Kārlis Vagals un Renāte Liepniece!
Dienas noslēgumā visus ciemiņus ar koncertu iepriecināja skolas pūtēju orķestris. Visi konkursa dalībnieki saņēma sertifikātus ar iegūto punktu skaitu un konkursa suvenīrus.
Šī gada lielais dalībnieku skaits licis pārdomāt nākamā gada konkursa formātu. Ir skaidrs, ka Tautas nama un mūzikas skolas telpas tam kļuvušas par šauru. Tāpēc izteikts priekšlikums rīkot atsevišķu konkursu flautas spēles audzēkņiem, tādējādi samazinot Ozolnieku konkursa apmēru. Ideju ar prieku pieņēmusi Ulbrokas MMS vadība un 2017. gadā mazpilsētu un lauku mūzikas skolu audzēkņiem būs vēl viens konkurss. Konkurss beidzies - lai dzīvo konkurss!

Ozolnieku MS direktore Dina Tauriņa

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

janvāris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze