Kuru no minētajiem sporta veidiem vajadzētu iekļaut profesionālās ievirzes izglītības iestādes (Ozolnieku sporta skolas) programmu sarakstā (veidojot jaunas audzēkņu grupas)?

Ozolnieku Mūzikas skolas sasniegumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2016./2017. mācību gadā

Mazo vijolnieku konkurss – festivāls "Sienāzis 2017" 08.04.2017.
I vieta – Sienāzis 2017 – Marta Daniēla Jēkabsone, 4.vijoles klase, skolotāja Rita Barkāne
III pakāpe – Deina Jackeviča, 1.vijoles klase, skolotāja Maija Andersone

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss "Francis Šūberts un laikabiedri" 07.04.2017.
III vieta – Sofija Štrausa, 2. čella klase, skolotāja Agnija Lānso, koncertmeistare Antra Upeniece

Starptautiskais bērnu un jauniešu konkurss "Džeza karuselis" Sankt-Pēterburgā 25.03.2017.
I vieta - Pūtēju orķestris, vadītājs Alberts Kekļa

II vieta – Kārlis Vagals, 6.saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Antra Upeniece

III jauno pianistu festivāls "Debija 2017" 24.03.2017.
Atzinība – Speciālbalva - Dinija Yang, 1.klavieru klase, skolotāja Natālija Stirāne

IX Starptautiskais bērnu un jauniešu pūšaminstrumentu ansambļu konkurss "Pavasario trimitai 2017" 22.03.2017.
GRAND PRIX – Pūtēju orķestris, vadītājs Alberts Kekļa

II Sitaminstrumentu spēles solistu un ansambļu konkurss "Amber Percussion" 15.03.2017.
III vieta – Edgars Brūniņš, 3.sitaminstrumentu klase, skolotāja Agnese Biteriņa, koncertmeistare Antra Upeniece

Zemgales reģiona mūzikas skolu Vijoļspēles audzēkņu konkurss 08.03.2017.
Atzinība – Tadas Jurginauskas, 7.vijoles klase, skolotāja Maija Andersone, koncertmeistare Antra Upeniece

III Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss "Rojas ritmi 2017" 04.03.2017.
II vieta un Organizatoru Simpātiju balva – Ansamblis: Edgars Brūniņš, Hugo Jānis Pinnis, Dāvis Stumbergs, Lote Pāvilsone, Elīza Zeltiņa, skolotāja Agnese Biteriņa

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle audzēkņu Valsts konkurss II kārta 16.02.2017.
II vieta – Dinija Yang, 1.klavieru klase, skolotāja Natālija Stirāne

Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2015./2016.mācību gadā

Konkurss JELGAVAS JAUNIEŠU TALANTI 2016, 21.05.2016

I vieta vokāli instrumentālajam ansamblim BEZ NOSAUKUMA (Renāte Liepniece, Nikole Hera Bunce, Kristiāna Putniņa, Reinis Zariņš, Aleksis Zariņš, Uga Tauriņš), skolotājs Pāvels Kožurovs

VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles konkurss Ozolniekos, 11.05.2016

II vieta - Kārlis Vagals, saksofona spēles 5. klase, skolotājs Alberts Kekļa

II vieta – Renāte Liepniece, saksofona spēles 7. klase, skolotājs Alberts Kekļa

Latvijas mūzikas skolu konkursa TALANTS LATVIJAI fināls Rīgas Latviešu biedrībā, 01.05.2016

I vieta - Renāte Liepniece, saksofona spēles 7. klase, skolotājs Alberts Kekļa

III vieta - Kārlis Vagals, saksofona spēles 5. klase, skolotājs Alberts Kekļa

ATZINĪBA - Tads Jurginauskis, vijoļspēles 6. klase, skolotāja Rita Barkāne

Mūzikas teorijas viktorīna Līgatnē 31.03.2016
I vieta Ozolnieku MS komndai: Eliza Zeltiņa, Madara Elizabete Balode, Santa Borisova, Kristiāna Putniņa, Katrīna Strautniece, Evelīna Oglīte, skolotājas Marita Caune un Alise Rancāne

Vokāli instrumentālo ansambļu konkurss VENTSPILS GROOVE Ventspils kultūras centrā 04.03.2016

I vieta vokāli instrumentālajam ansamblim (Renāte Liepniece, Nikole Hera Bunce, Kristiāna Putniņa, Reinis Zariņš, Aleksis Zariņš, Uga Tauriņš, Raivo Tambergs), skolotājs Pāvels Kožurovs

2. mazais Augusta Dombrovska konkurss 28.11.2015., Rīgā, Augusta Dombrovska Mūzikas skolā.

III vieta 6.klases vijoļspēles audzēknim Tadam Jurginauskim, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa


 Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2014./2015.mācību gadā

 V Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles konkurss Ozolniekos 13.05.2015
Kārlis Vagals (4. kl.) - I vieta, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Zane Rubesa
Elizabete Ozola (3. kl.) - III vieta, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Zane Rubesa

Mazo vijolnieku konkurss „Sienāzis-2015" Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolā 25.04.2015
Marta Daniela Jēkabsone (2. kl.) - II pakāpes Diploms, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Dina Tauriņa

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skate Rīgā 20.04.2015
Ozolnieku Mūzikas skolas estrādes orķestris - I pakāpes diploms, vadītājs Alberts Kekļa

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skate Rīgā 22.04.2015
Ozolnieku Mūzikas sitaminstrumentu ansamblis (Nikolass Klaramunts-Antila, Kārlis Strautnieks, Rolāns Vozņesenskis, Ralfs Zabeļins) - I pakāpes diploms, skolotāja Agnese Biteriņa

Starptautiskais ansambļu un orķestru ritmiskās mūzikas konkurss „Vēju ritmi" Liepājā 22.04.2015
Ozolnieku Mūzikas skolas estrādes orķestris - III vieta, vadītājs Alberts Kekļa

Zemgales reģiona mūzikas skolu klavierspēles 2. klašu audzēkņu festivāls „ Vecās jūrnieku lādes stāsts" Engures Mūzikas un mākslas skolā 01.04.2015
Margarita Gorbačova (2.kl.) - Atzinība par temperamentīgāko priekšnesumu, skolotāja Zane Rubesa

Mūzikas teorijas viktorīna Ozolniekos 31.03.2015
I vieta Ozolnieku MS komndai: Nikole Hera Bunce, Kristiāna Putniņa, Karīna Millere, Jānis Multiņš, Katrīna Strautniece, skolotājas Ramona Joma un Signe Lagzdiņa

Jauno vijolnieku, altistu un čellistu konkursā "Deju burvība" 13.03.2015., Bolderājas mūzikas un mākslas skolā.

Žūrijas atzinība un IV labākais rezultāts 5.klases audzēknim Tadasam Jurginauskim, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa

Jauno vijolnieku, altistu un čellistu konkurss „Deju burvība" 13.03.2015., Bolderājas mūzikas un mākslas skolā
Tadas Jurginauskis (5.kl.) - Atzinība, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa

Valsts konkursa Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem II kārta Jelgavas Mūzikas vidusskolā 10.01.2015
Renāte Liepniece (6.kl.) - III vieta, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Zane Rubesa
Kārlis Vagals (4.kl.) - Atzinība, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Zane Rubesa
Kārlis Ozoliņš (6.kl.) - Atzinība, skolotājs Guntis Supe, koncertmeistare Zane Rubesa

Valsts konkursa Sitaminstrumentu spēles audzēkņiem II kārta Jelgavas MV 17.01.2015
Reinis Zariņš (8.kl.) - I vieta, skolotāja Agnese Biteriņa, koncertmeistare Zane Rubesa
Nikolass Klaramunts-Antila (2.kl.) - III vieta, skolotāja Agnese Biteriņa, koncertmeistare Zane Rubesa

I Kamermūzikas festivāls Tukumā 24.10.2014

Jauktajam ansamblim (Ralfs Zabeļins, Kārlis Strautnieks, Nikolass Klaramunts - Antila) - Atzinība par atraktīvāko ansambli, skolotājas Agnese Biteriņa un Zane Rubesa

 

Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2013./2014.mācību gadā

IV Starptautiskais bērnu un jauniešu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu un orķestru festivāls-konkurss „Vēju ritmi" 11.04.2014, Liepājā.
III vieta Ozolnieku jauniešu estrādes orķestrim. Vadītājs - Alberts Kekļa

 

Noras Novikas VII Starptautiskais Mazās Kamermūzikas konkurss 10.04.2014.
II vieta kameransambļu F grupā - Kristīnei Krastiņai un Raivo Tambergam, skolotāja Edīte Brūniņa

 

Mūzikas teorijas viktorīna 27.03.2014.
I vieta - Ozolnieku Mūzikas skolas komandai: Nikole Hera Bunce, Ilva Krastiņa, Kristiāna Putniņa, Kristiāna Beāte Žīle, Uga Tauriņš, skolotājas Ramona Joma un Signe Lagzdiņa

II Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurs vijoļspēlē 12.03.2014.
I vieta B grupā - Tadas Jurginauskas, 4.klase, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa.


Zemgales mūzikas skolu akordeona spēles konkurss 28.02.2014.

I vieta 2.grupā - Raivo Tambergs, 5.klase, skolotāja Edīte Brūniņa

III vieta 3.grupā - Kristīne Krastiņa, 7.klase, skolotāja Edīte Brūniņa


Valsts Konkurss Vijoļspēles audzēkņiem II kārta 14.02.2014.
II vieta 2.grupā - Tadas Jurginauskas, 4.klase, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa

 

XIX Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un Sitaminstrumentu izpildītāju konkurss 24.01.2014.
Diploms - Uga Tauriņš, 6.klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Natālija Stirāne

 

Konkurss "Jaunais saksofonists" 30.10.2013.
II vieta - Kārlis Vagals, 3.klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Natālija Stirāne.

 

Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2012./2013.mācību gadā

 

III Mazpilsētu un lauku Mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem 11.05.2013.
I vieta I grupā - Kārlis Vagals, 2.klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Natālija Stirāne
III vieta II grupā - Uga Tauriņš, 5.klase, skolotājs Guntis Supe, koncertmeistare Natālija Stirāne

 

Konkurss "Talants Latvijai" 2013.gada 5.maijā
III vieta - Kristina Hveženko, 7.klase, skolotājs Alberts Kekļa
Atzinība - Uga Tauriņš, skolotājs Guntis Supe

 

I Mazpilsētu un lauku Mūzikas skolu konkurss vijoļspēles specialitātē 24.04.2013
Atzinība - Tadass Jurginauskas, 3.klase, skolotāja Rita Barkāne


Starptautiskais metālpūšaminstrumentu konkurss „Taures skan" 12.04.2013 Jelgavā
I vieta – Uga Tauriņš, skolotājs Guntis Supe

 

1.Latvijas saksofonu ansambļu konkurss "Sigulda skan" 2013.gada 22.martā
III vieta Saksofonu trio - 
Annija Lesiņa (4.kl), Renāte Liepniece (4.kl.), Kārlis Vagals (2.kl.), skolotājs Alberts Kekļa
 

V Starptautiskais mūzikas skolu akordeonistu - solistu konkurss Limbažos 2013.gada 22. martā

III vieta B grupā - Raivo Tambergs (4.kl.), skolotāja Edīte Brūniņa

Starptautiskais konkurss - festivāls "Russkaja skazka" Sankt-Pēterburga 27.02. - 04.03.2013

III pakāpes laureāts - Raivo Tambergs (4.kl.), skolotāja Edīte Brūniņa


XVIII Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss Rīgā, 25.01.2013

 III vieta trompešu grupā - Uga Tauriņš (5.kl.), skolotājs Guntis Supe, koncertmeistare Natālija Stirāne

 

Zemgales reģiona akordeonistu - solistu konkurss 20.02.2013.

 I vieta B grupā - Raivo Tambergs (4.kl.), skolotāja Edīte Brūniņa
II vieta B grupā- Kristīne Krastiņa (6.kl.), skolotāja Edīte Brūniņa

 Starptautiskais konkurss „Music of Old Riga” 28.10.2012.
I vieta – Raivo Tambergs 4.klase, skolotāja Edīte Brūniņa


Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2011./2012.mācību gadā

 Zemgales reģiona mūzikas skolu Akordeona spēles audzēkņu konkurss „Aicinājums uz deju” 29.02.2012.
I vieta – Raivo Tambergs 3.klase, skolotāja Edīte Brūniņa
III vieta – Kristīne Krastiņa, 5.klase, skolotāja Edīte Brūniņa


Zemgales reģiona mūzikas skolu Vijoļspēles 1.-4.klašu audzēkņu konkurss 07.03.2012.

III vieta – Tadas Jurginauskas, 2.klase, skolotāja Rita Barkāne


Starptautiskais metālpūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss „Taures skan” 13.04.2012.
III vieta – Uga Tauriņš, 4.klase, skolotājs Georgs Sniķers


Konkurss „Talants Latvijai” 15.04.2012.
Atzinība - Uga Tauriņš, 4.klase, skolotājs Georgs Sniķers


II Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss 11.05.2012.
I vieta – Kristina Hveženko, 6.klase, skolotājs Alberts Kekļa
II vieta - Uga Tauriņš, 4.klase, skolotājs Georgs Sniķers


 Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2010./2011.mācību gadā  

Zemgales reģiona mūzikas skolu Akordeonistu ansambļu konkurss 04.03.2011.
II vieta – Kristīne Krastiņa (4.kl.), Raivo Tambergs (2.k.), skolotāja Edīte Brūniņa

Tautas mūzikas konkurss „Tulpju simfonija” Rumānijā 13. - 18.04.2011.
II vieta  - Nikole Hera Bunce, 3.klase, skolotāja Dina Tauriņa
III vieta – Uga Tauriņš, 3.klase, skolotājs Georgs Sniķers

Konkurss „Talants Latvijai” 01.05.2011.
I vieta – Raivo Tambergs, 2.klase, skolotāja Edīte Brūniņa

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Meklēšana

novembris, 2017
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
19
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs

Laika prognoze