Ja sākot ar 2019. gada janvāri tiktu organizētas sporta spēles ikvienam sportot gribētājam, kāds, Jūsuprāt, ir ērtākais spēļu norises laiks?

Ozolnieku Mūzikas skolas sasniegumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2017./2018. mācību gadā

I Zemgales reģiona Mūzikas skolu Sitaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss 17.01.2018.
Atzinība – Dāvis Stumbergs, 4. sitaminstrumentu klase, skolotāja Agnese Missa, koncertmeistare Antra Upeniece

Valsts Konkurss Stīgu instrumentu spēlē II kārta 24.01.2018.
III vieta – Sofija Štrausa, 3.čella klase, skolotāja Agnija Lānso, koncertmeistare Antra Upeniece

Mūzikas teorijas viktorīna 01.03.2018.
I vieta – Komanda: Elīza Zeltiņa, Madara Elizabete Balode, Lote Pāvilsone, Margarita Harbachova, Renāte Babicka, skolotāja Marita Caune

II Zemgales reģiona Mūzikas skolu audzēkņu konkurss Vispārējās klavierēs 08.03.2018.
Atzinība Rolāns Vozņesenskis, 5.sitaminstrumentu klase, vispārējo klavieru skolotāja Antra Upeniece

IV Jauno pianistu festivāls "Debija 2018" 21.03.2018.
Atzinība un Speciālā balva - Alise Vācere, 2. klavieru klase, skolotāja Antra Upeniece

Zemgales reģiona Mūzikas skolu Koka pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss 28.03.2018.
II vietaPaula Ezermane, 4.saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Antra Upeniece
AtzinībaElīza Oša, 2.flautas klase, skolotāja Lauma Ilsuma, koncertmeistare Antra Upeniece
AtzinībaEmma Oša, 2.flautas klase, skolotāja Lauma Ilsuma, koncertmeistare Antra Upeniece
AtzinībaLaura Rūja, 5.flautas klase, skolotāja Lauma Ilsuma, koncertmeistare Antra Upeniece

Jauno vijolnieku, altistu un čellistu konkurss Baltijas valstīm 100 13.04.2018.
Atzinība - Sofija Štrausa, 3.čella klase, skolotāja Agnija Lānso, koncertmeistare Antra Upeniece

IV Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss "Rojas ritmi 2018" 14.04.2018.
Atzinība B kategorijā – Pūtēju ansamblis – Renārs Brūniņš, Kristiāna Paula Eihvalde, Mihails Osadčuks, Megija Stepanova, skolotājs Vilnis Dumpis
Atzinība C kategorijā – Ansamblis – Edgars Brūniņš, Lote Pāvilsone, Dāvis Stumbergs, Elīza Zeltiņa, skolotāja Agnese Missa

Latvijas Mūzikas skolu konkurss "Talants Latvijai" FINĀLS 15.04.2018.
AtzinībaDeina Jackeviča, 2. vijoles klase, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Antra Upeniece
AtzinībaAlise Vācere, 2. klavieru klase, skolotāja Antra Upeniece
AtzinībaSofija Štrausa, 3.čella klase, skolotāja Agnija Lānso, koncertmeistare Antra Upeniece

Zemgales reģiona Mūzikas skolu Metāla pūšaminstrumentu spēles audzēkņu konkurss " Taures skan" 25.04.2018.
III vietaRenārs Brūniņš, 2.trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis, koncertmeistare Antra Upeniece
AtzinībaMarkuss Jēkabsons, 1.trompetes klase, skolotājs Vilnis Dumpis, koncertmeistare Antra Upeniece

VIII Starptautiskais pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu un orķestru ritmiskās mūzikas festivāls – konkurss "Vēju ritmi 2018"
II vieta F grupā – Orķestris, skolotājs Alberts Kekļa

VIII Mazpilsētu un lauku Mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem Ozolnieki 2018 11.05.2018.
III vieta II grupā Paula Ezermane, 4.saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Antra Upeniece
III vieta II grupāKārlis Ošs, 5.saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Antra Upeniece

Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2016./2017. mācību gadā

Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmas Taustiņinstrumentu spēle – klavierspēle audzēkņu Valsts konkurss II kārta 16.02.2017.
II vieta – Dinija Yang, 1.klavieru klase, skolotāja Natālija Stirāne

III Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss "Rojas ritmi 2017" 04.03.2017.
II vieta un Organizatoru Simpātiju balva – Ansamblis: Edgars Brūniņš, Hugo Jānis Pinnis, Dāvis Stumbergs, Lote Pāvilsone, Elīza Zeltiņa, skolotāja Agnese Biteriņa

Zemgales reģiona mūzikas skolu Vijoļspēles audzēkņu konkurss 08.03.2017.
Atzinība – Tadas Jurginauskas, 7.vijoles klase, skolotāja Maija Andersone, koncertmeistare Antra Upeniece

II Sitaminstrumentu spēles solistu un ansambļu konkurss "Amber Percussion" 15.03.2017.
III vieta – Edgars Brūniņš, 3.sitaminstrumentu klase, skolotāja Agnese Biteriņa, koncertmeistare Antra Upeniece

IX Starptautiskais bērnu un jauniešu pūšaminstrumentu ansambļu konkurss "Pavasario trimitai 2017" 22.03.2017.
GRAND PRIX – Pūtēju orķestris, vadītājs Alberts Kekļa

III jauno pianistu festivāls "Debija 2017" 24.03.2017.
Atzinība – Speciālbalva - Dinija Yang, 1.klavieru klase, skolotāja Natālija Stirāne

Starptautiskais bērnu un jauniešu konkurss "Džeza karuselis" Sankt-Pēterburgā 25.03.2017.
I vieta - Pūtēju orķestris, vadītājs Alberts Kekļa
II vieta – Kārlis Vagals, 6.saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Antra Upeniece

Jauno vijolnieku un čellistu konkurss "Francis Šūberts un laikabiedri" 07.04.2017.
III vieta – Sofija Štrausa, 2. čella klase, skolotāja Agnija Lānso, koncertmeistare Antra Upeniece

Mazo vijolnieku konkurss – festivāls "Sienāzis 2017" 08.04.2017.
I vieta – Sienāzis 2017 – Marta Daniēla Jēkabsone, 4.vijoles klase, skolotāja Rita Barkāne
III pakāpe – Deina Jackeviča, 1.vijoles klase, skolotāja Maija Andersone

VII Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurss Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem 12.05.2017.
I vieta I grupā – Kārlis Ošs, 4. saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Antra Upeniece
II vieta III grupā - Kārlis Vagals, 6.saksofona klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Antra Upeniece

 

Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2015./2016.mācību gadā

Konkurss JELGAVAS JAUNIEŠU TALANTI 2016, 21.05.2016

I vieta vokāli instrumentālajam ansamblim BEZ NOSAUKUMA (Renāte Liepniece, Nikole Hera Bunce, Kristiāna Putniņa, Reinis Zariņš, Aleksis Zariņš, Uga Tauriņš), skolotājs Pāvels Kožurovs

VI Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles konkurss Ozolniekos, 11.05.2016

II vieta - Kārlis Vagals, saksofona spēles 5. klase, skolotājs Alberts Kekļa

II vieta – Renāte Liepniece, saksofona spēles 7. klase, skolotājs Alberts Kekļa

Latvijas mūzikas skolu konkursa TALANTS LATVIJAI fināls Rīgas Latviešu biedrībā, 01.05.2016

I vieta - Renāte Liepniece, saksofona spēles 7. klase, skolotājs Alberts Kekļa

III vieta - Kārlis Vagals, saksofona spēles 5. klase, skolotājs Alberts Kekļa

ATZINĪBA - Tads Jurginauskis, vijoļspēles 6. klase, skolotāja Rita Barkāne

Mūzikas teorijas viktorīna Līgatnē 31.03.2016
I vieta Ozolnieku MS komndai: Eliza Zeltiņa, Madara Elizabete Balode, Santa Borisova, Kristiāna Putniņa, Katrīna Strautniece, Evelīna Oglīte, skolotājas Marita Caune un Alise Rancāne

Vokāli instrumentālo ansambļu konkurss VENTSPILS GROOVE Ventspils kultūras centrā 04.03.2016

I vieta vokāli instrumentālajam ansamblim (Renāte Liepniece, Nikole Hera Bunce, Kristiāna Putniņa, Reinis Zariņš, Aleksis Zariņš, Uga Tauriņš, Raivo Tambergs), skolotājs Pāvels Kožurovs

2. mazais Augusta Dombrovska konkurss 28.11.2015., Rīgā, Augusta Dombrovska Mūzikas skolā.

III vieta 6.klases vijoļspēles audzēknim Tadam Jurginauskim, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa


 Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2014./2015.mācību gadā

 V Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu pūšaminstrumentu spēles konkurss Ozolniekos 13.05.2015
Kārlis Vagals (4. kl.) - I vieta, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Zane Rubesa
Elizabete Ozola (3. kl.) - III vieta, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Zane Rubesa

Mazo vijolnieku konkurss „Sienāzis-2015" Vecumnieku Mūzikas un mākslas skolā 25.04.2015
Marta Daniela Jēkabsone (2. kl.) - II pakāpes Diploms, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Dina Tauriņa

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skate Rīgā 20.04.2015
Ozolnieku Mūzikas skolas estrādes orķestris - I pakāpes diploms, vadītājs Alberts Kekļa

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku skate Rīgā 22.04.2015
Ozolnieku Mūzikas sitaminstrumentu ansamblis (Nikolass Klaramunts-Antila, Kārlis Strautnieks, Rolāns Vozņesenskis, Ralfs Zabeļins) - I pakāpes diploms, skolotāja Agnese Biteriņa

Starptautiskais ansambļu un orķestru ritmiskās mūzikas konkurss „Vēju ritmi" Liepājā 22.04.2015
Ozolnieku Mūzikas skolas estrādes orķestris - III vieta, vadītājs Alberts Kekļa

Zemgales reģiona mūzikas skolu klavierspēles 2. klašu audzēkņu festivāls „ Vecās jūrnieku lādes stāsts" Engures Mūzikas un mākslas skolā 01.04.2015
Margarita Gorbačova (2.kl.) - Atzinība par temperamentīgāko priekšnesumu, skolotāja Zane Rubesa

Mūzikas teorijas viktorīna Ozolniekos 31.03.2015
I vieta Ozolnieku MS komndai: Nikole Hera Bunce, Kristiāna Putniņa, Karīna Millere, Jānis Multiņš, Katrīna Strautniece, skolotājas Ramona Joma un Signe Lagzdiņa

Jauno vijolnieku, altistu un čellistu konkursā "Deju burvība" 13.03.2015., Bolderājas mūzikas un mākslas skolā.

Žūrijas atzinība un IV labākais rezultāts 5.klases audzēknim Tadasam Jurginauskim, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa

Jauno vijolnieku, altistu un čellistu konkurss „Deju burvība" 13.03.2015., Bolderājas mūzikas un mākslas skolā
Tadas Jurginauskis (5.kl.) - Atzinība, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa

Valsts konkursa Pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem II kārta Jelgavas Mūzikas vidusskolā 10.01.2015
Renāte Liepniece (6.kl.) - III vieta, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Zane Rubesa
Kārlis Vagals (4.kl.) - Atzinība, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Zane Rubesa
Kārlis Ozoliņš (6.kl.) - Atzinība, skolotājs Guntis Supe, koncertmeistare Zane Rubesa

Valsts konkursa Sitaminstrumentu spēles audzēkņiem II kārta Jelgavas MV 17.01.2015
Reinis Zariņš (8.kl.) - I vieta, skolotāja Agnese Biteriņa, koncertmeistare Zane Rubesa
Nikolass Klaramunts-Antila (2.kl.) - III vieta, skolotāja Agnese Biteriņa, koncertmeistare Zane Rubesa

I Kamermūzikas festivāls Tukumā 24.10.2014

Jauktajam ansamblim (Ralfs Zabeļins, Kārlis Strautnieks, Nikolass Klaramunts - Antila) - Atzinība par atraktīvāko ansambli, skolotājas Agnese Biteriņa un Zane Rubesa

Ozolnieku Mūzikas skolas audzēkņu sasniegumi 2013./2014.mācību gadā

IV Starptautiskais bērnu un jauniešu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu ansambļu un orķestru festivāls-konkurss „Vēju ritmi" 11.04.2014, Liepājā.
III vieta Ozolnieku jauniešu estrādes orķestrim. Vadītājs - Alberts Kekļa

 

Noras Novikas VII Starptautiskais Mazās Kamermūzikas konkurss 10.04.2014.
II vieta kameransambļu F grupā - Kristīnei Krastiņai un Raivo Tambergam, skolotāja Edīte Brūniņa

 

Mūzikas teorijas viktorīna 27.03.2014.
I vieta - Ozolnieku Mūzikas skolas komandai: Nikole Hera Bunce, Ilva Krastiņa, Kristiāna Putniņa, Kristiāna Beāte Žīle, Uga Tauriņš, skolotājas Ramona Joma un Signe Lagzdiņa

II Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkurs vijoļspēlē 12.03.2014.
I vieta B grupā - Tadas Jurginauskas, 4.klase, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa.


Zemgales mūzikas skolu akordeona spēles konkurss 28.02.2014.

I vieta 2.grupā - Raivo Tambergs, 5.klase, skolotāja Edīte Brūniņa

III vieta 3.grupā - Kristīne Krastiņa, 7.klase, skolotāja Edīte Brūniņa


Valsts Konkurss Vijoļspēles audzēkņiem II kārta 14.02.2014.
II vieta 2.grupā - Tadas Jurginauskas, 4.klase, skolotāja Rita Barkāne, koncertmeistare Zane Rubesa

 

XIX Latvijas mūzikas skolu Pūšaminstrumentu un Sitaminstrumentu izpildītāju konkurss 24.01.2014.
Diploms - Uga Tauriņš, 6.klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Natālija Stirāne

 

Konkurss "Jaunais saksofonists" 30.10.2013.
II vieta - Kārlis Vagals, 3.klase, skolotājs Alberts Kekļa, koncertmeistare Natālija Stirāne.

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

novembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
14
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs