Aktualitātes - Kūltūra

Sievietēm veltīti pasākumi

Sieviešu dienas ietvaros daiļās dāmas, novēlot viņām ne tikai mīlestību, bet arī atzinību no līdzcilvēkiem par viņu darbu un ieguldījumu ģimenēs, kā arī sabiedrības labā, vēlot dzirkstošu dzīvesprieku, pagājušās nedēļas nogalē novadā norisinājās vairāki, īpaši daiļā dzimuma pārstāvēm veltīti sirsnīgi pasākumi - Ānes kultūras namā un Ozolnieku Tautas namā.

Svētku pasākumu Ānē atraktīvi vadīja Ainārs Ašaks, iesaistot klātesošos daudzveidīgās radošās aktivitātēs- dziedāšanā, dzejošanā, mēles mežģu lasījumos, dejās, jautrās rotaļās, skaidrojot mīļvārdiņus un lomu spēlēs. Klātesošos priecēja Ānes sieviešu deju kolektīvs „Čaukstenes” un grupa “Reprīze”.

Ozolnieku Tautas namā Sieviešu dienas ballē pasākuma vadītājs Haralds Švītiņš ar humoru balles dalībniekus iesaistīja dažādās jautrās aktivitātēs ”cīņā par dzimumu līdztiesību”, kur tomēr vakar gaitā uzvarēja sirsnība, draudzīgums un savstarpējā pasākuma dalībnieku sadarbība dažādu komisku situāciju risināšanā. Vakara viesu atzinību izpelnījās iespēja pašu rokām darināt mīļas dāvanas un iemūžināt emocijas skaisti izveidotajā foto stūrītī. Dāmas un kungi, grupas “Jelgava Festival Band” uzmundrināti, ļāvās dejām un jautrībai.

Solvita Cukere

Citi raksti

Publicēts: 12.03.2019 Lasīt tālāk
Publicēts: 11.03.2019 Lasīt tālāk
Publicēts: 08.02.2019 Lasīt tālāk
Publicēts: 08.02.2019 Lasīt tālāk