Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku novada karatē komandas sasniegumi novembrī

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

2018. gada 17.-18. novembrim norisinājās lielākas karatē sacensības Latvijā „Latvia Open & Fudzi Tournament 2018", kur piedalās vidēji ap 900 sportistiem no dažādam valstīm, kā arī labākie Ozolnieku novada karatē komandas sportisti: Igors Fomenko, Radions Seļanins un Ņikita Kijanovs. No visiem mūsu sportistiem Igors vistuvāk bija godalgotai vietai, tomēr palika bez medaļas. Pirmajā ciņa Igors ar 4:0 pieveica Krievijas sportistu, otrajā cīņā - zaudēja Ukrainas sportistam, kurš šajā kategorija guva pirmo vietu, tāpēc Igoram, zaudējot finālistam, bija iespēja turpināt sacensības un cīnīties par trešo vietu. Cīnoties par medaļu - pirmajā ciņa Igors pārliecinoši uzvarēja sportistu no Latvijas, bet otrajā cīņā ar rezultātu 0:0 tiesneši tomēr uzvaru piesprieda Lietuvas sportistam. Žēl, bet šoreiz medaļa aizceļoja uz Lietuvu.
25. novembrī Ozolnieku Sporta centrā norisinājās "Zemgales Novada karatē čempionāts 2018", kur sacensībās piedalījās ap 220 dalībniekiem no 6 dažādiem klubiem. Ozolnieku karatisti arī uzskatīja par godu piedalīties sacensībās savā novadā, tā 12 karatisti svētdien devās uz Ozolnieku Sporta centru.

Mūsu uzvarētāji SUMO, KATA, KUMITE karatē disciplīnās:

1.vieta – Rostislavam Gorbunovam (sumo, kata, kumite); jaunajai sportistei Adrianai Bukovskai (sumo, kata) un Adrianam Čirkunovam (kumite).
2.vieta – Aleksim Cīrulim (sumo), Igoram Fomenko (kata, kumite), Ņikitam Kijanovam (kumite), Ņikitam Andiņam (kata, kumite) un Martinam Kolkovam (kata, kumite).
3.vieta – Ņikitam Andiņam (sumo), Ņikitam Kijanovam (kata), Denisam Baglajam (kumite), Aleksim Cīrulim (kumite) un Jelezavetai Kuļbačnajai (kata, kumite).
Kopvērtējumā - 12 karatistiem no Ozolnieku karatē komandas 20 godalgotas vietas un kauss komandu kopvērtējumā par otro vietu. Apsveicu sportistus ar izcīnītam godalgām un paldies vecākiem par atbalstu.

Sergejs Fomenko
Ozolnieku karatē komandas treneris

Karate nov karate nov2 karatenov1

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
12
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs