Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

FK „Jenoti” cīnās par uzvarām Latvijas U12 čempionātā florbolā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

JenotiJaundibinātās Ozolnieku Sporta skolas florbola audzēkņi, apvienojoties klubā FK „Jenoti”, šī gada 29. septembrī uzsāka dalību Latvijas čempionātā U12 vecuma grupā. Pirmie mači notika Liepājā, jaunuzceltajā Liepājas Olimpiskajā centrā. Sacensībās Liepājā piedalījās 5 komandas: „Irlava/Tukums”, „Kurši”, „Ķekavas Buldogs”, „Babīte” SK un FK „Jenoti”.

Pirmajā spēlē pret spēcīgo „Ķekavas Buldogs” komandu tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 4:11, lai gan spēles laikā „jenotiem izdevās parādīt savus zobus” un no rezultāta 8:1 atspēlēties līdz 8:4, liekot pretiniekiem panervozēt. Otrā spēle pret „Babīte” SK komandu solījās būt spraiga, un tāda tā arī bija. Prieks par FK „Jenoti” pirmo gūto uzvaru ļoti spraigā spēlē! Ar rezultātu 6:5 šajā spēlē svinējām triumfu, uzvaras vārtus gūstot pēdējā minūtē. Liels gandarījums par dalību čempionātā un gūto pirmo uzvaru bija redzams komandas dalībnieku, trenera, menedžera un līdzi atbraukušo sportistu vecāku acīs. Paldies visiem par atbalstu! Paldies, Ozolnieku novada domei un Sporta skolai par nodrošināto transportu un sacensību dalības maksas finansēšanu!

Par pirmās spēles labāko spēlētāju FK Jenoti komandā tika atzīts vārtsargs – Rihards Tambergs #1. Par otrās spēles labāko spēlētāju atzīts komandas rezultatīvākais spēlētājs – Dāvis Venevics #17.

Nākamā izbraukuma spēle notiks jau 14. oktobrī Irlavā, kur FK „Jenoti” spēles laukumā būs jātiekas ar „Irlava/Tukums”, FS „Masters” un „Kurši” komandām.

Sekot līdzi FK „Jenoti” aktivitātēm var facebook lapā FK „Jenoti”, kā arī oficiālajā Latvijas Florbola savienības mājas lapā www.floorball.lv, kur redzama aktuālā turnīra tabula, spēļu rezultāti tiešsaistē, un komandas profils ar spēlētāju statistiku (http://www.floorball.lv/lv/2018/jaunatne/zu12/komanda/1704-fk-jenoti).

Novada jauniešu komandas FK „Jenoti” pirmsākumi meklējami pirms diviem gadiem. Tolaik nevarējām iedomāties, ka pēc neilga laika šie puiši spēlēs Latvijas čempionātā un „rādīs zobus” ikvienam pretiniekam. Sapņi piepildās! Veiksmi un panākumus turpmākajos mačos! Sekojiet līdzi mūsu novada jauno florbolistu gaitām medijos, kā arī brauciet līdzi un atbalstiet jauniešus sacensībās!

Kārlis Kalniņš, Ozolnieku novada Sporta centra un Sporta skolas direktors

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
11
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs