Aktualitātes

Florbola svētkos sadalītas medaļas

4. augustā pie Ozolnieku vidusskolas notika florbola paveida turnīrs „Ghetto style 3x3", kur uz bruģa tika spēlēts florbols ar samazinātiem laukumiem un vārtiem. Turnīra mērķis bija bērniem un jauniešiem radīt interesi par florbolu un rosināt viņus pieteikties Ozolnieku Sporta skolā, kā arī popularizēt florbolu Ozolnieku novadā un Latvijā.
Kopā turnīrā piedalījās astoņas komandas U12 grupā un astoņas komandas apvienotajā U18 + VISI grupā. Apmēram 200 cilvēki bija izvēlējušies piedalīties vai atbalsīt šo pasākumu. Spēles bija ļoti spraigas un aizraujošas - gan ar zaudējuma rūgtuma, gan uzvaras prieka garšu. Bija prieks vērot bērnu un jauniešu aizrautību un entuziasmu cīņā par medaļām. Radās pārliecība, ka florbols Ozolniekos plauks un zels. Izdevās arī dibināt kontaktus ar iesaistītajām komandām, kas dos iespēju piedalīties dažādās florbola sacensībās arī citur Latvijā.
FK "Jenoti" klubs izveidots vairāk kā 2 gadus atpakaļ, Ozolniekos. Sākotnēji klubs radās pateicoties dažu vecāku iniciatīvai. Tie bija vecāki, kuri vēlējās, lai bērniem būtu kur sevi realizēt un attīstīt. Visādi ir gājis, tomēr ar vecāku atbalstu ir izveidots florbola klubs FK "Jenoti", kas nu jau spēj sacensties ar Latvijas čempionātā spēlējošām komandām. Un šī gada rudenī klubs startēs arī Latvijas čempionātā. Turēsim īkšķus! Pateicoties Ozolnieku sporta skolai, tiks piesaistīti jauni talanti FK "Jenoti" pulkam, un ticam, ka tas sekmēs panākumus čempionātā. Savukārt talantīgākajiem no FK "Jenoti" būs iespēja pārstāvēt lielo FK "JeNo" komadu, kas spēlē Latvijas 1. Līgā un, kas zin, varbūt nākotnē spēlēt Latvijas izlasē.
Turnīra rezultāti:
U12: 1.Ābols 2.Jenoti N 3.Baltie zibeņi 4.Jenoti E 5.FK Grāvēji 6.Jenoti J 7.Dzeltenie zibeņi 8. Ozolnieku zīles.
U18 + VISI: 1.Moscow Never Sleep 2.Sarkano lukturu iela 3.IDK 4.A komanda 5.Lamzaks 6.GMT 7.Nezinu 8.Kurbads
Liels paldies par šo pasākumu jāsaka Daumantam Lagzdiņam un Edgaram Janovičam, kuri ar entuziasmu un neatlaidību pievērsās šī turnīra organizēšanā un ikdienā veicina aktīvu dzīvesveidu, popularizējot florbolu.
Organizētāji par turnīru: „Paldies visiem dalībniekiem un līdzjutējiem, bez jums šis turnīrs nebūtu iespējams. Paldies Ozolnieku novada pašvaldībai par atbalstu! Celsim florbolu saulītē! Lai laimīgāki bērni, laimīgāki vecāki, laimīgāka pasaule mums apkārt! Un, iespējams, kādu dienu par saviem talantiem dzirdēsim visā pasaulē!"

FK "Jenoti"

{igimages id=3605|cid=12997|maximg=7}

Citi raksti