Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku badmintonisti izcīna medaļas

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

8. jūlijā ievērojams pasākums bija Latvijas Olimpiāde jauniešiem, tomēr ne mazāk ievērojams notikums badmintona sporta dzīvē notika Salaspilī, kur trešo gadu pēc kārtas norisinājās Latvijas veterānu čempionāts 2017. Šoreiz piedalījās 68 dalībnieki, kuri pierādīja savu meistarību trīs kategorijās - vienspēlēs, dubultspēlēs, jauktajās dubultspēlēs. Ozolnieku badmintona klubu pārstāvēja Una Tiliba, Olafs Krūzmētra, Ainārs Zanders, Aldis Valbaks un Vadims Čulka. Lai katrs izcīnītu kādu medaļu, bija nepieciešama izturību, meistarība, professionalās viltības, kopumā saņemot 9 medaļas.
Una Tīliba atgriezās ar divām sudraba medaļām – jauktajās dubultspēlēs 40+ pārī ar Olafu Krūzmētru (Ozolnieki), sieviešu dubultspēlēs 40+ pārī ar Ivandu Kozlovu (Penkule) un 4. vieta 35+ sieviešu vienspēlēs. Ozolnieku BK vadītājs Olafs Krūzmētra izcīnīja 1. vietu vīriešu vienspēlēs 50+ grupā, 2. vietu jauktajās dubultspēlēs 40+ grupā pārī ar U.Tīlibu, bet 3. vietu vīriešu dubultspēlēs 40+ grupā pārī ar Aldi Valbaku, savukārt A.Valbakam 3. vieta vīriešu dubultspēlēs 40+ grupā pārī ar O.Krūzmētru (Ozolnieki) un 4. vieta vīriešu vienspēlēs 45+ grupā. Ainārs Zanders izcīnīja 2. vietu vīriešu dubultspēlēs 40+ grupā pārī ar Vadimu Čulku, bet bronzu vīriešu vienspēlēs 45+ grupā.
Priecājamies par sasniegumiem un gatavojas nākošajām sacensībām, kur Ozolniekus plānojam pārstāvēt lielākā skaitā, jo Ozolnieku badmintona klubā ir sportisti, kas nav sasnieguši 35+.

Sīkāka informācija par čempionātu, fotogrāfijas un rezultāti: http://www.badminton.lv/aktualitates_a.php?lang=lv&id=215&k=797&limit=0

Olafs Krūzmētra, Ozolnieku badmintona kluba vadītājs

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

maijs, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs