Kura pagasta īpašumu un saimnieku šogad pieteiksiet nominācijai "Gada saimnieks savā sētā"? (anketu jāaizpilda līdz 1. jūlijam)

Novada bokseriem skaistas uzvaras ”Ozolnieki Cup 2017”

A- A A+ Drukāt lapu

No 12. līdz 13. maijam Ozolnieku Sporta centrā norisinājās vērienīgs boksa turnīrs „Ozolnieki Cup 2017", kas divas dienas pulcēja spēcīgākos bokserus no trim valstīm - Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Ozolnieku novadu pārstāvēja Ānes boksa kluba sportisti – brāļi Markuss un Daniils Tenči, Artūrs Ivanovs, Daniills Parškovs, Vladislavs Muškets un Valentīns Kotosovs. "Ozolnieki Cup 2017" kopā startēja 54 jaunie bokseri, nikni cīnoties par galvenajām godalgām - diplomiem, medaļām un turnīra kausiem.
Abas sacensību dienas Ozolniekos aizritēja skaļu līdzjutēju un treneru ovāciju un aplausu pavadībā. Ozolnieku novada bokseri startēja veiksmīgi, šogad izcīnītas četras godalgas - divas zelta un divas sudraba.
Artūrs Ivanovs, kurš pārstāv Ozolnieku novadu svara kategorijā līdz 52 kg, izcīnīja zelta medaļu un arī lielo turnīra kausu kā Labākais Latvijas bokseris.
Lepojamies, ka novadnieks - Markus Tenčs svara kategorijā līdz 50 kg demonstrēja tehniski slīpētas boksa cīņas un izcīnīja 1. vietu savā svara kategorijā.
Arī spēcīgais novada bokseris Daniils Tenčs finālcīņā startēja labi un svara kategorijā līdz 70 kg, izcīnīja sudraba godalgu – 2. vietu.
Novadnieks Vladislavs Muškets svara kategorijā līdz 76 kg finālcīņā piekāpās Lietuvas pretiniekam un izcīnīja sudraba medaļu.
Šogad Ozolniekos startēja ļoti spēcīgas visu dalībvalstu komandas, priecējot skatītājus ar dinamiskām cīņām. Boksa cīņas spēcīgā konkurencē katram no sacensību dalībniekiem bija liels izaicinājums un vērtīga pieredze turpmākajā sportiskajā izaugsmē.