Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss "Mana zeme skaistā"

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros, tiek īstenots projekts "Latvijas skolu jaunatnes foto konkurss "Mana zeme skaistā"". Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas skolu jaunatnē piederības sajūtu un mīlestību pret savu zemi, īstenojot, mūsdienu tehniskām iespējām atbilstošas radošās aktivitātes.

Konkursa mērķa auditorija ir skolēni no 1. - 12.klasei, kuri tika iesaistīti konkursa aktivitātēs, projekta darba grupai sadarbojoties ar Latvijas novadu un pilsētu pedagogiem.

Projekta būtiskākā aktivitāte ir foto konkurss, kura ietvaros skolēni tika aicināti uzņemt Latviju raksturojošas fotogrāfijas, izmantojot, mobilos telefonus un foto aparātus. Konkursa darbu iesniegšana notika projekta interneta vietnē www.manazemeskaista.lv, kur skolēniem bija iespēja ievietot savus attēlu pie sava novada, skolas un klases. Mājas lapas apmeklētājiem bija iespēja nobalsot par labākajiem attēliem.

Skolēnu labākos darbus plānots izgatavoti, kā foto gleznas un izstādīti izstādēs, lai demonstrētu plašākai sabiedrībai. Projekta noslēgumā foto gleznas kā dāvinājums nonāks skolu īpašumā, ienesot, valsts svētku noskaņu un Latvijas skaistumu caur skolēnu radošajiem darbiem mācību iestādēs.

Paldies Garozas, Salgales, Teteles pamatskolām un Ozolnieku vidusskolai par atbalstu projekta īstenošanā un novada skolēniem, kuri iesaistījās projektā, iesūtot savus darbus.

Visi iesūtītie darbi apskatāmi projekta interneta vietnē: https://manazemeskaista.lv/pasvaldibas/13

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

janvāris, 2019
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
17
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs