Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Par grupu komplektāciju Ozolnieku Sporta skolā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Ozolnieku Sporta skolā jūlija un augusta mēnesī tiks uzsākta grupu komplektācija profesionālās ievirzes izglītības programmās 2018./2019. mācību gadam. Grupu komplektācija notiks futbolā, volejbolā, florbolā un vieglatlētikā. Futbola audzēkņu vecums no 6 līdz 10 g., florbola – 9 līdz 12 g., volejbola – 8 līdz 12 g., (gan meitenēm, gan zēniem) un vieglatlētikā -10 līdz 14 g. Nodarbības futbolam plānotas Ozolnieku Sporta centrā, savukārt florbols un volejbols Ozolnieku vidusskolas sporta zālē.

Lai kļūtu par sporta skolas audzēkni, vecākiem būs jāaizpilda:

  • iesniegums, par to -  kādā sporta veidā bērns nodarbosies;
  • jāslēdz līgums par līdzfinansējumu;
  • jāparaksta piekrišana par izglītojamā personas datu publiskošanu.

Jāņem vērā, ka bērniem noteikti būs jāiesniedz ģimenes ārsta  izziņa par bērna veselības stāvokli, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem “Sportistu un bērnu ar paaugstinātu fizisko slodzi veselības aprūpes un medicīniskās uzraudzības kārtība”.

Aicinām sniegt priekšlikumus par papildus grupu komplektāciju, gadījumā, ja Jūsu bērnu vecums neatbilst sniegtajam piedāvājumam. Līdzīgi var sniegt piedāvājumus par kāda cita sporta veida attīstību Ozolnieku Sporta skolā. Mērķis ir sekot līdzi pieprasījumam un sniegt tādus pakalpojumus, kuros ir ieinteresēti Ozolnieku novada iedzīvotāji un viņu atvases.

Kontakti: Kārlis Kalniņš 26520497;  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Gaidīsim Jūsu ieteikumus, lai kopīgi veidotu pamatus sporta attīstībai Ozolnieku novadā!

 31

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
14
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs