Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Sociālā dienesta darbu?

Bērnu vasaras dienas nometne “Varavīksne”

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Bērnu vasaras dienas nometne "Varavīksne" Salgales ev.lut.baznīcā šogad iekrāsojās svinību krāsās! Jau 15.gadu tā kopā aicina bērnus no vietējās apkārtnes vecumā no 6-12 gadiem iepazīties un draudzēties ar Dievu!
Lieliskā sešu dienu piedzīvojumā no 30. jūlija līdz 4. augustam nometnes dalībnieki kopā ar pieredzējušiem pedagogiem mācījās izprast un saskatīt kristīgās vērtības Bībeles stundā piedzīvojot "Godly Play" (Spēle ar Dievu) stāstus, veidojot pašu rociņām skaistas lietiņas, ar skanīgām dziesmām slavējot Dievu.
Šī gada tēma – "Dieva karaspēka ticības ieroči" - caurvijās nometnes aktivitātēs, kurās iepazinām Dieva varenību un klātbūtni - uzvarot ļaunu ar labu, mācoties pirmās un svarīgākās lietas katra cilvēka dzīvē, vairojot prieku, mīlestību un labestību.
Salgales draudzes organizētās nometnes mērķis ir veidot bērnos un viņu ģimenes locekļos kristīgās vērtības, kā arī sludināt Dieva Vārda patiesību Salgales pagasta un tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem.
Organizatori saka lielu paldies visiem nometnes atbalstītājiem. Nometne tika realizēta ar Ozolnieku novada pašvaldības līdzfinansējumu, kā arī ar Salgales pagasta pārvaldes un E.Segliņas, Salgales atbalsta biedrības – E.Pauloviča, SIA „Satevi", SIA „Ķiploku pasaule", SIA „Karameļu darbnīca", A/S „Hanzas Maiznīca", „Chupa-Chups", „Skrīveru saldumi", „Unilever", "Maxima" "Crazy Donuts", "Fantasy Park" atbalstu.
Atgādinām, ka piedzīvojums "Varavīksne" nav tikai vienu nedēļu vasarā, bet tas gaida bērnus un viņu vecākus katru svētdienu plkst. 14:00 Salgales baznīcā, lai turpinātu augt par vērtīgiem cilvēkiem savam pagastam, novadam un Latvijai.

Nometnes "Varavīksne" veidotāja
Alise Bētiņa

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

februāris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
23
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs