Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

Ērtākais veids komunikācijai ar pašvaldību!?

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Šobrīd iedzīvotājiem ir pieejami vairāki veidi kā komunicēt ar pašvaldību ārpus oficiālā iesniegumu procesa, tāpēc aicinām ikvienu, kuram ir racionāli ieteikumi vai būtiskas norādes par pašvaldībā notiekošajiem procesiem, ziņot par to!

1) Novadā darbojas pašvaldības pakalpojumu centri, kur iespējams saņemt skaidrojumus par domes sēžu lēmumiem un citām ar pašvaldības darbu saistītām aktualitātēm, kā arī informēt speciālistus par būtiskiem jautājumiem:

*Salgales pagasta pārvaldē – pārvaldes vadītāja Eva Segliņa: 63085677; 29166492;

*Garozas pakalpojumu centrā – klientu apkalpošanas speciāliste Ļuba Beire: 63085526;

*Ānes pakalpojumu centrā – klientu apkalpošanas speciāliste Larisa Veipa: 63048077;

*Branku pakalpojumu centrā - klientu apkalpošanas speciāliste Lidija Žukovska: 63057762;

*Ozolnieku novada domē – pašvaldības sekretāre Valentīna Linde: 63050241.

2) Gadījumos, kad nepieciešama Ozolnieku novada domes vai pašvaldības administrācijas vadības tieša iesaistīšanās, iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt vadības pieņemšanas laikus Ozolniekos:
*domes priekšsēdētājs iedzīvotājus pieņem katru pirmdienu no plkst. 8.00: 13:00 -13:45 - 17.00;
*domes priekšsēdētāja vietnieks - katru pirmdienu no plkst. 08.00 - 13.00;
*pašvaldības izpilddirektors - katru pirmdienu no plkst. 8.00: 13:00 -13:45 - 17.00. 

3) Par jautājumiem, kas skar novada teritorijas sakārtošanu vai Ozolnieku novada domes saistošo noteikumu neievērošanu, aicinām iedzīvotājus sūtīt informāciju un foto fiksācijas uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

4) Par neskaidrībām, kas varētu būt aktuālas lielākai daļai novada iedzīvotāju, aicinām rakstīt www.ozolnieki.lv Jautājumu un atbilžu sadaļā, jo šajā sadaļā sniegtie komentāri ir pieejami visiem interesentiem.

5) Turpināsim organizēt arī iedzīvotāju sapulces pa ciemiem, par kārtējo sapulču norisi savlaicīgi informēsim ar sociālo tīklu un izdevuma “Ozolnieku Avīze” starpniecību.

Priecāsimies par ieteikumiem komunikācijas procesa pilnveidošanai un attīstībai! Raksti: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
22
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs