Kā Jūs vērtējat Ozolnieku novada Būvvaldes darbu?

RAKSTI: info@ozolnieki.lv un ziņo par nepieciešamajiem uzlabojumiem novada teritorijā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Cienījamie iedzīvotāji! Paldies par aktīvu dalību pašvaldības mājas lapas www.ozolnieki.lv jautājumu un atbilžu sadaļā, katrs jūsu jautājums, ierosinājums un komentārs mums palīdz operatīvāk reaģēt uz novadā notiekošajiem procesiem, izvērtēt savu darbu un sniegt skaidrojumu par lietām, kas pārprastas vai neprecīzi izskaidrotas!

Izvērtējot jūsu aktivitāti, secinājām, ka lietderīgi izveidot atsevišķu e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , kur jūs varēsiet informēt par nepilnībām, ko pamanāt novada teritorijā – par lietām, ko operatīvi jāsakārto vai jāuzlabo, un tas neprasa papildu finanšu ieguldījumus, bet vairāk konkrētu rīcību un iesaistīšanos. 

Piemēram, ja esi devies pastaigā un pamani nogāztu ceļazīmi – nofotografē un sūti mums, ja redzi, ka rotaļu laukumā ir salūzis kāds elements – raksti, atbildīgie speciālisti dosies uz norādīto vietu un meklēs iespējamos problēmas risinājumus! Saprotams, ka visu problēmu risinājums nav pašvaldības ziņā, tomēr arī gadījumos, kad problēma būs konstatēta privātā teritorijā – informēsim par to īpašniekus, aicinot veikt nepieciešamās darbības!

Esi aktīvs un iesaisties informēšanas procesā, jo vairāk redzīgu un atbildīgu acu pāru, jo operatīvāks ceļš pie risinājuma, lai padarītu Ozolnieku novadu vēl sakoptāku, skaistāku un dzīvošanai tīkamāku!

Informācijai: atbilde uz jūsu vēstulēm šajā e-pastā būs automātiska – paldies par iesūtīto ziņu - sīkāki skaidrojumi netiks sniegti. Ar pašvaldības darbu un pieņemtajiem lēmumiem saistītos jautājumus turpināsim komentēt Jautājumu un atbilžu sadaļā, lai atbildes būtu pieejamas ikvienam interesentam!

info1

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

marts, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
25
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs