Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku novada pašvaldība aicina darbā sētnieku Ānē

  A- A A+ Drukāt lapu

Darba pienākumi:
• Uzkopt ierādīto teritorija un uzturēt to sakoptu;
• Uzturēt tīru teritoriju ap Ānes kultūras namu, autobusa pieturu, teritoriju pie bērnu rotaļu laukuma un grāvmalas;
• Izkārt valsts karogu valsts svētkos un piemiņas dienās.

Prasības pretendentam:
• Pamata vai vidējā izglītība;
• Latviešu valodas prasmes (A līmeņa 1.pakāpe).

Darba laiks: 20 stundas nedēļā;

Darba līgums: uz nenoteiktu laiku;
Alga – 265.00, profesijas kods 9613 01.

Mēs piedāvājam:

• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Dzīves aprakstu (CV) iesniegt Ozolnieku novada domē, 2 stāvā 19. kabinetā, Stadiona ielā 10, Ozolniekos vai sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 2018. gada 18. decembrim ar norādi "Sētnieks Ānē". Uzziņas pa tālruni: 29797970, 29998480. Reģistrācijas Nr. 90001623310.

Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

decembris, 2018
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
12
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs